تهران

دکتر لیلا خلیلی

همانطور که متوجه شده اید ، آمار متقاضیان جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی همچون لابیاپلاستی به طرز چشمگیری در حال افزایش است. دکتر لیلا خلیلی ، جراح و متخصص زنان در تهران ، با تکیه بر تجربه و سابقه طولانی مدت خود در این زمینه ، در ارائه این چنین خدمات ، توانا بوده و همواره بهترین نتایج را خلق می سازد.

خانم دکتر لیلا خلیلی ، دارنده مدرک فلوشیپ زیبایی زنان از آمریکا و اروپا ، به عنوان لیدرشیپ زیبایی زنان در ایران ، در راستای درمان و بهبود بیماری های زنان و مشکلات ظاهری ناحیه تناسلی همواره پیشگام بوده و در تلاش است تا سلامت و زیبایی را به طور همزمان برای بانوان عزیز به ارمغان آورد. مشارکت ایشان در سمینارهای معتبر جهانی و همچنین برگزاری ورکشاپ های آموزشی در ایران در حوزه مربوطه ، ایشان را از سایرین متمایز می کنند.

لابیاپلاستی و تاثیر فوق العاده آن بر زندگی بانوان

اگر شما هم در پی این هستید که روابط زناشویی و عاطفی با کیفیتی را تجربه کنید ، میتوانید با انجام لابیاپلاستی (Labiaplasty) و ایجاد تناسب و زیبایی در ناحیه تناسلی خود ، به این خواسته دست پیدا کنید. مطمئناً یک زندگی پر از عاطفه ، احساس بهتری را برای شما خلق می سازد.

بکارگیری تکنیک های بروز همچون لیزر

ریکاوری آسان و ارائه نکات طلایی برای مراقبت های بعد

مشاوره تخصصی پیش از عمل

همین الان با دکتر خلیلی تماس بگیرید

خدمات دکتر خلیلی

علاوه بر لابیاپلاستی ، شما میتوانید سایر جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی را نیز تحت نظر ایشان انجام دهید.

اگر از تیرگی واژن و لابیاها ناراحت هستید ، پروسه روشن سازی واژن (vaginal bleaching) انتخاب مناسبی است.

کسانی که می خواهند لابیاهای حجیم تری داشته باشند ، تزریق چربی و تزریق ژل به واژن دو گزینه انتخابی هستند.

حتی اگر از ظاهر بخش های داخلی تر واژن مثل کلیتوریس و کلاهک آن ناراضی هستید ، با انجام جراحی زیبایی کلیتوریس و هودکتومی به بهبود ظاهر کمک کنید.

تماس با دکتر

انتخاب یک جراح و متخصص زنان خوب و با تجربه در دستیابی به یک نتیجه عالی و رضایت بخش ، تاثیر مستقیم دارد. پس از کسب آشنایی لازم با دکتر خلیلی ، میتوانید از طریق راه های ارتباطی ، نوبت خود را تعیین کنید.