خزمەتگوزارى نەشتەرگەرى جوانى ئافرەت

متخصص زنان

خزمەتگوزارى تەندروستى ئافرەت

متخصص زنان و زایماندکتر-خلیلی-متخصص-زنان-و-زایمان

تاثیر گذاری زن در خانواده به عنوان مادر و نقش همسر بسیار مهم می باشد ، زمانی می توان خانواده و جامعه سالمی را داشت که به بهترین شکل ممکن مادران و زنان جامعه از نظر روحی و جسمی سالم باشند .سلامتی جسم بانوان برای داشتن فرزندان سالم نقش مهمی دارد ، بانوان با مراجعه به متخصص زنان و زایمان می توانند علاوه بر پیشگیری از بیماری ها سلامت جسمی خود را تامین نمایند .
دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان به تمامی بانوان توصیه می کند در امر بهداشت فردی خود بسیار دقت نمایند ، بهداشت دستگاه تناسلی نقش اساسی در سلامت آنها دارد .

متخصص زنان و زایمان دوره های مختلف زندگی زنان و دختران را مهم دانسته و توصیه می کنند که با آغاز شدن دوران بلوغ و شروع شدن عادت ماهانه بانوان علاوه بر مراجعه به متخصص زنان و زایمان جهت چکاب ماهیانه نیاز است که حتما در رژیم غذایی خود از مواد فیبر دار و سبزیجات تازه استفاده نمایند .
دوران بلوغ دختران در زندگی آینده بانوان و دختران بسیار تاثیر گذار می باشد در نتیجه باید با مشاهده هر گونه مشکل بانوان و دختران به متخصص زنان و زایمانمراجعه کرده تا اگر مشکی وجود دارد برطرف گردد .
در تمامی سنین بانوان با بیماری های مختلف مخصوص بانوان و یا بیماری های دستگاه تناسلی ممکن است روبرو شوند در این مواقع باید حتما به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایند و از درمان خود سرانه اجتناب بورزند … ادامه مطلب

جوانسازی با لیزر مونالیزا تاچ :لیزر مونالیز

با افزایش یافتن سن ، دوران یائسگی و یا پس از زایمان علائمی نظیر خارش واژن ، خشکی سوزش ، افتادگی های لگنی ، بی اختیاری ادراری ، بد شکلی اندام تناسلی ، عدم لذت از رابطه جنسی ایجاد می شود .
دلایل مختلفی سبب می شود که بانوان کاندیدای مناسبی جهت انجام اعمال جراحی نباشند ، برای رفع مشکلات فوق لیزرمونالیزا تاچ ارائه شد .
در علم پزشکی لیزرمونالیزا تاچ یک دستاورد بی نظیر است ، لیزر مونالیزا دارای تاییدیه وزارت بهداشت ایران و  CE اروپا و FDA آمریکا است .
در بانوان پس از زایمان طبیعی و برقراری رابطه جنسی زیاد واژن تغییر اندازه می دهد ، با تغییر اندازه واژن ممکن است شریک جنسی و خود شخص از رابطه جنسی لذت نبرد .

برای رفع این مشکل دو راه وجود دارد :
1-  عمل جراحی
2-   انجام تمرینات ورزشی
امروزه جوان سازی با لیزر مونالیزا تاچ بیماران عزیز می توانند بدون نیاز به جراحی به نتیجه مطلوب برسند ، با استفاده از لیزر نه تنها مشکل فوق حل می شود بلکه مشکلات بیماران در کمترین زمان حل می شود … ادامه مطلب

بی اختیاری ادراربی اختیاری ادرار

ممکن است بی اختیاری ادرار به شکل ناگهانی از بدن بانوان خارج شود ، بی اختیاری ادرار دو نوع می باشد اضطراری و استرسی

در برخی از بانوان به دلیل انجام فعالیت های بیش از اندازه بی اختیاری ادراری اتفاق می افتد ، در اثر بی اختیاری ادرار ممکن است برخی از بیماری ها نظیر بیماری مغز و اعصاب شامل سکته مغزی رخ دهد .
شایع ترین بی اختیاری ادرار نوع استرسی می باشد ، بروز این بی اختیاری بر اثر استرس فیزیکی می باشد .
استرس های فیزیکی شامل موارد زیر می تواند باشد :
1- عطسه
2- سرفه
3- بلند کردن بار
4- خندیدن
5- ورزش
دکتر لیلا خلیلی جراح و متخصص زنان بیان می کنند که یبوست و اضافه وزن می تواند سبب تشدید این بیماری می شود .
بی اختیاری ادراری در هر سنی ایجاد می شود ، بی اختیاری ادرار در بانوان دو برابر مردان می باشد و تقریبا 50 درصد بانوان به این بیماری گرفتار می شوند .
دکتر لیلا خلیلی با بیان اینکه در دوران بارداری احتمال مبتلا شدن به این مشکل افزایش می یابد اظهار کرد : دلیل بروز این مشکل ممکن است به علت فشار بزرگ شدن رحم باشد … ادامه مطلب

جراحی زیبایی واژنجراحی زیبایی واژن

همه چیز درباره رحم :

رحم بانوان از مهم ترین اعضای داخلی بدن آنها می باشد که در زندگی آنها نقش به سزایی دارد .

عضو توخالی که به شکل گلابی وارونه در میان دو استخوان لگن بدن زنان  وجود دارد را رحم می گویند ، رحم از سه بخش گردن (Cervix) ، تنه (Body)،قعر (Fundus) تشکیل شده است .

در بخش ایلیاک های داخلی شریان های رحم قرار دارند که این بخش وظیفه خون رسانی رحم را دارند .

یائسگی بانوان :

بانوان معمولا در دهه چهارم زندگی خود (سن 30 سالگی به بالا ) هستند به دلیل کاهش تولید شدن هورمونهای پروژسترون و استروژن با شل شدن واژن و کاهش حجم لبهای خارجی دستگاه تناسلی مواجه خواهند شد ، این مشکلات سبب اختلال در زندگی  زناشویی می شود و در برخی از موارد افسردگی و ناراحتی های روانی را برای شخص به وجود می آید . قطع شدن دائمی قاعدگی در بانوان که اصطلاحا یائسگی نام دارد ، معمولا در سن 51 سالگی رخ می دهد ، زمانی که یائسگی رخ می دهد به شکل قابل توجهی  تولید استروژن کاهش ویا به طور کلی متوقف می شود . دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان بیان می کنند سن یائسگی بر اثر عواملی که بر تخمدان توکیسک تاثیر گذار هستند جلو افتاده و باعث بروز این عارضه زودتر از سن 51 سالگی می باشد … ادامه مطلب

رابطه جنسی

یکی از مهمترین نیاز های انسان ها که در جامعه رابطه جنسیما به دلیل فرهنگ و مذهب کمتر به آن توجه شده است نیاز جنسی افراد است. این نیاز را می توان با داشتن رابطه جنسی سالم برطرف نمود. رابطه جنسی سالم تاثیر به سزایی در زندگی افراد دارد و داشتن سلامت جنسی یکی از مهمترین مسائل یه فرد می تواند باشد. سلامت جنسی به شما اعتماد به نفس، روحیه خوب و زندگی شاد اهدا می کند. برای داشتن رابطه جنسی سالم باید ابتدا در مورد آن بدانیم. بدانیم تعریف یک رابطه سالم جنسی چیست؟ راه کارهای راضی نگه داشتن شریک جنسی و ارگاسم چیست؟
خانم دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان در این سایت مقالاتی مفید برای داشتن سلامت جنسی و رسیدن به جامعه آرمانی قرار داده اند که می توانید از آنها استفاده کنید.

در ادامه بخوانید ….

رابطه جنسی   /   ارتباط رابطه جنسی با سن  /   6 نشانه عادت های خوب در رابطه جنسی /  پشیمانی بعد از رابطه جنسی /  رابطه جنسی دهانی / درمان ناتوانی جنسی مردان / مشکلات جنسی در بانوان / درمان مشکلات جنسی با لیزر / پورنوگرافی نقطه اوج / ارگاسم در زنان/ میانگین حجم آلت تناسلی مردان

 

 

تب خالی. صفحه را برای افزودن محتوا ویرایش کنید.
Call Now Button