4 درد که با ارگاسم درمان می شود

خانم دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان همواره برای پیشرفت و موفقیت زنان در جامعه تلاش های فراوانی کرده اند. ایشان معتقدند که زنان به عنوان پایه های اصلی جامعه و برای به تحقق بستن جامعه آرمانی نقش اصلی دارند. یکی از فعالیت های خانم دکتر افزایش بار علمی در زنان به خصوص در زمینه شناخت بدن خویش و نیاز های آنهاست. به همین مضمون در زیر مقاله ای در ارتباط با 4 دردی که با ارگاسم درمان میشود و تسکین می یابد می پردازیم.
هنگامی که ما درد داریم و به دکتر می رویم به ما داروهای متنوعی می دهند که بعد از چند روز مصرف درد ما رو تسکین میدهد. قابل توجه است که بدانید بسیاری از درد های ما تنها با یک رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم درمان می یابد. این را باید بدانید که رسیدن به ارگاسم تنها یک راه سرگرم کننده و یک لذت خالی نیست. رسیدن به ارگاسم خواص درمانی بسیاری دارد و می تواند بسیاری از دردهای ما را از سردرد تا سندرم پیش از قاعدگی (PMS) تسکین بخشد.
رسیدن به اوج لذت جنسی درمانی معجزه آسا برای سالم ماندن و متعادل شدن است. مواد شیمیایی مانند دوپامین، اندورفین و سروتونین که در طول ارگاسم منتشر می شود باعث می شود تا ما احساس شادی، خواب آلودگی و گرم شدن کنیم و تمام این موارد باعث ارتقاء سلامت ما خواهد شد. هنگامی که این مواد وارد خون می شوند می توانند هم باعث احساس لذت بردن و هم احساس درد شوند.
ارگاسم باعث می شد که آستانه درد بالا رود و بدن ما آمادگی لازم برای جلوگیری از درد را داشته باشد. این به ما کمک می کند تا برخی از دردها و ناراحتی های شایع در زندگی کاهش یابد. ارگاسم به شما یک آسپزین رایگان می دهد و باعث می شود بسیاری از درد های شایع در زندگی روزمره کاهش یابد. در زیر به 4 مورد از این درد ها می پردازیم.

%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-4-%d8%af%d8%b1%d8%af-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b1%da%af%d8%a7%d8%b3%d9%85

1. سردرد

در سال 2013 مقاله ای منتشر شد که در آن از کاهش سردرد ها میگرنی و سردردهای خوشه ای بعد از ارگاسم را نشان می داد. در این مقاله بیان شده بود که ارگاسم علاوه بر تسکین سردرد می تواند به درمان و کاهش میزان سردرد افراد کمک کند. شما می تواند سریع بعد که سردرد داشتید به جای مراجعه پزشک به شریک جنسی خود مراجعه کنید. محققان دریافتند که این مهم نیست که شما با شریک جنسی خود چگونه رابطه جنسی برقرار می کنید بلکه مهم رسیدن به ارگاسم کامل است که در کاهش درد ضروری است.

2. سکسکه

در هنگام مواجه با سکسکه همه ما راه های متفاوتی را امتحان می کنیم. سعی می کنیم که با آب خوردن، ترساندن خود و یا تمرکز روی مسائل مختلف سکسکه خود را بند بیاریم ولی نکته جالب اینجاست که شما با رسیدن به ارگاسم می تواند به راحتی به سکسکه خود پایان بدهید. در گزارشی که در سال 2000 در کانادا منتشر شده است یک مرد سالم 40 ساله به مدت 12 ماه دچار سکسکه شده بود و با هیچ راه حلی قطع نمی شد و تنها بعد از انزال در زمان مقاربت سکسکه او برای همیشه ناپدید شد. این مورد در زنان هم صدق می کند. در سکسکه های مقاوم که به راحتی بند نمی آیند، رسیدن به ارگاسم می تواند با تحریک عصب واگ برای کاهش سکسکه در طول رابطه جنسی موثر باشد و درمان قطعی سکسکه مفید باشد.

3. تهوع صبحگاهی

رسیدن به ارگاسم می تواند به کاهش تهوع صبحگاهی شما کمک کند. یکی از راه های دیگر درمان تهوع صبحگاهی خوردن مایع منی است. در گزارش نیویورک نیوز که یافته هایی که انجمن های متخصص زنان در سال 2012 انتشار داده بودند اعلام شد هنگامی زنان مایع منی پدر را می خورند ابتدا بدن آنها واکنش نشان میدهد و آن را به عنوان یک عفونت رد می کند و استفراغ می کنند. با این حال، زن با خوردن آن باعث افزایش ایمنی بدن خود می شوند و می تواند تهوع صبحگاهی در دوران بارداری را از بین ببرد و حتی در بارداری های بعدی نیز در صورت یکی بودن پدر، دیگر تهوع بارداری از بین می رود.

4. سندروم قاعدگی (PMS)

زنان در دوران قاعدگی خود در هر ماه با مشکل گرفتگی عضلات مواجه می شوند که این امر باعث می شوند برای یه مدت موقت نتواننند به کارهای روزمره خود برسند. قبل از رسیدن به اوج لذت جنسی، رحم آرام تر است. اما بعد از رسیدن به ارگاسم با افزایش جریان خون، کمک به از بین بردن گرفتگی عضلات می کند. پس از رسیدن به ارگاسم مغز دستور به ترشح موادی می کند که باعث تسکین درد و به عنوان مسکن طبیعی در بدن عمل میکند. قدرت و شدت ارگاسم می تواند در میزان کاهش گرفتگی موثر باشد.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها