کاندید جراحی ترمیمی واژن

بهترین کاندید جراحی ترمیمی واژن چه افرادی هستند؟ عوارض لابیاپلاستی در بین بانوان بسیار شایع شده است، گاهی یک لبیا به طور کامل از بین می رود و باعث ایجاد یک ناهنجاری در ناحیه ژنیتال می شود. اگر لبیا ها به طور کامل از بین روند و مخاط لبیا تنها باقی بماند، بیمار بعد از یک مدت خصوصا بعد از یائسگی، دچار عوارضی همچون خشکی شدید، زخم شدید، درد در زمان نزدیکی ، سوزش، خارش و عوارض دیگر که همین امر باعث می شود و  شکل کلی ناحیه ژنیتال بر هم بخورد، اگر لبیا ها خیلی برداشته شوند و هود باقی بماند، بیمار دچار عارضه پنیس فورم می شود، به این معنی که ناحیه ژنیتال همچون آلت تناسلی مردانه می شود.

کاندید جراحی ترمیمی واژن

در این شرایط لازم است عمل ترمیمی زیبایی زنان انجام شود، که در طول آن جراحی هودکتومی و پیوند نیاز است.

در طول عمل پیوند نیاز است یک قسمت از بافت بیمار گرفته شود، که باید این بافت از نزدیک ترین ناحیه ژنیتال گرفته شود، زیرا این عمل پیوند همچون جراحی بینی نیست که بافت از گوش و یا فشیای سر تهیه شود، باید بافتی که در جراحی ترمیمی ناحیه ژنیتال استفاده می شود از بافت های مجاور باشد و به صورت فلپ باشد.

جراحی ترمیمی به نسبت سختی های بسیاری دارد، به همین دلیل است که باید در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت کنید، عمل لابیاپلاستی در ظاهر یک عمل ساده است اما اگر با تکنیک درست و توسط افراد غیر متخصص انجام شود، عواض بسیار سنگینی خواهد داشت.

 

 

ارتباط لابیاپلاستی و ختنه

این سوال خیلی از افراد است که آیا لبیاپلاستی همان ختنه است؟ باید گفت خیر. ختنه یک عملی است که به صورت اجباری و در قبایل و جوامع بسیار کوچک و بدون بی حسی انجام می شود. در طول ختنه لبیا ها به طور کامل از بین می روند و دهانه واژن به یکدیگر دوخته می شوند و کلیتوریس بریده می شود. عمل ختنه در زنان با هدف حفظ باکرگی انجام می شود  و باعث برهم ریختگی کل ناحیه ژنیتال می شود. اما لبیاپلاستی یک جراحی زیبایی است که به دلخواه خود بیمار انجام می شود و با هدف  افزایش زیبایی و بهبود عملکرد ناحیه ژنیتال انجام می شود. در طول این عمل به کلیتوریس دست زده نمی شود تنها در حد هماهنگ سازی به سایر نواحی دست زده می شود.

در طول عمل لابیاپلاستی میل و حس جنسی تغییر نمی کند، حتی در خیلی از مواقع به دلیل افزایش اعتماد به نفس در افراد میل جنسی در افراد افزایش پیدا می کند، حس جنسی نیز با کشیدن هود افزایش پیدا می کند، زیرا قابل دسترس تر می شود و در نتیجه ارگاسم بیمار به مراتب بهتر می شود.

آیا امکان همزمان ابدومینوپلاستی، لیفت واژن و لابیاپلاستی را همراه با یکدیگر انجام داد؟

توصیه نمی شود. زیرا در عمل های ابدومینوپلاستی لازم است بیمار از گن استفاده کند، اما بعد از عمل لابیاپلاستی نباید هیچ فشاری بر لبیا ها وارد شود و خونرسانی ناحیه بعد از عمل ابدو که از گن استفاده می کنند بسیار کم می شود، در نتیجه توصیه می شود تمام عمل های زیبایی همزمان با یکدیگر انجام نشوند، زیرا می تواند باعث بروز عارضه شود. حتی تزریق چربی با لابیاپلاستی نیز همزمان با یکدیگر توصیه نمی شود، زیرا ورمی که تزریق چربی ایجاد می کند ممکن است نتیجه عمل لابیاپلاستی را تحت تاثیر قرار دهد.

کاندید جراحی ترمیمی واژن

آیا در پذیرش بیمار برای جراحی های ترمیمی زیبایی زنان محدودیت وجود دارد؟ بله، جراحی ترمیمی توسط دکتر لیلا خلیلی به صورت انتخابی است، به این دلیل که تعداد بیمارانی که نیاز به جراحی ترمیمی دارند به مراتب بسیار بیشتر از افراد کاندید جراحی زیبایی هستند. برخی افراد به دلیل هزینه پایین انتخابی ناآگاهانه دارند که بعد از جراحی دچار عوارض می شوند. این بیماران علاوه بر مشکلات عملکردی، دچار عوارض روحی می شوند و عمل ترمیم به گونه ای نیست که بیمار با یکبار جراحی نتیجه خیلی عالی داشته باشد، در خیلی موارد نیاز است برای جراحی های ترمیمی یک بار یا دوبار مجدد جراحی شوند، به همین دلیل خیلی از بیماران ترمیمی خصوصا افرادی که دچار مشکلات روحی هستند کاندید خوبی برای جراحی نیستند.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها