پی آر پی واژینال

پی آر پی واژینال

یکی از دغدغه هایی که امروزه زنان را در جوامع مدرن درگیر خود کرده است مسئله جوانسازی واژن و ارگاسم است. به گونه ای که زنان در ایالات متحده حدود 1500 دلار خرج جوانسازی واژن از طریق پی آر پی می نمایند.

یکی از دوره هایی که دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان در اروپا گذرانده است دوره جوانسازی واژینال می باشد که در این مقاله به شرح آن می پردازد.

یکی از راه کارهای جوانسازی واژینال، پی آر پی می باشد. این روش جوانسازی باعث افزایش ارگاسم در زنان خواهد شد و تاثیرات و نتایج بسیار مطلوبی را برای زنان به همراه خواهد داشت. در این روش پلاسمای خون به کلیتوریست زنان تزریق خواهد شد.

برای درک بهتر این روش درمان ابتدا باید به توضیح اینکه پی آر پی چیست پرداخت.

پی آر پی یا پلاکت درمانی

محققان پس از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیده اند که پلاکت های موجود در خون باعث ترمیم زخم و تاثیر فروان در رشد و جوانسازی پوست دارد. در اصل پلاکت های خون که حاوی فاکتورهای رشد هستند باعث ایجاد سلول های جدید می شوند و هنگامی که این پلاکت ها را به وسیله سانترفیوژ از خون فرد جدا کرده و آن راغنی کنیم می توانیم از آن برای تزریق در قسمتهای مختلف بدن که نیاز به تشکیل بافت جدید دارد استفاده کرد.

پوست انسان پس از مدتی رطوبت و جوانی خود را از دست می دهد و چروک خواهد شد. به کمک تزریق پی آرپی می توانیم این روند پیری را متوقف و مجددا سلول های جدید ایجاد کرد. در نتیجه باعث جوانسازی پوست و بافت بدن شد.

پی آر پی معمولا در نواحی که در آن پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده استفاده می شود. این درمانی است که پوست شما را سفت کرده و می تواند شما را جوانتر و سالمتر نشان دهد.

با این حال ، هر کسی نمی تواند از این نوع درمان بهره مند شود. بیماران مبتلا به برخی بیماریهای پوستی مثل لوپوس، پورفیری و یا آلرژی نمی توانند از این روش درمانی استفاده کنند. همچنین بیماران مبتلا به سرطان ، شیمی درمانی ، اختلالات متابولیک و سیستمیک شدید، و عملکرد غیر طبیعی پلاکت ها ( یعنی اختلالات خونی ) نمی تواند تحت درمان با پی آر پی قرار گیرند.

نتیجه پی آر پی

برای اینکه بتوان نتیجه تزریق پی آر پی در واژن را مشاهده کرد ممکن است به چندین جلسه نیاز باشد و نتیجه بعد از گذشت چند هفته مشخص شود .امروزه بیشتر دامنه استفاده از پی آر پی در زمینه زیبایی و جوانسازی پوست است که می تواند افتادگی های متوسط  تا شدید پوست واژن را برطرف کند اما پی آر پی در افراد پیر که پوست به اندازه زیادی آسیب دیده است نمی تواند موفقیت آمیز باشد.

نتیجه درمان پی آر پی واژن در افراد مختلف گوناگون است و بستگی دارد واکنش های سلولی هر فرد چگونه باشد.خانم هایی که پیر تر هستند در صورت وجود بیماری های مزمن  و یا سیگاری بودن و یا نداشتن رژیم غذایی صحیح و دیگر مواردی که ممکن است در پوست شما تاثیر گذار باشد نتیجه ضعیفی از پی ار پی واژینال به دست خواهند آورد.

آیا پی آر پی عوارض دارد؟

در صورتی که پی آرپی واژینال  به درستی  ،نزد پزشک با تجربه و در مراکزی نامعتبر انجام بگیرد به مانند هر روش دیگری امکان عفونت در آن وجود دارد و یا حتی امکان دارد در موارد حاد، باعث آسیب عصبی عروقی به وجود بیاید.از عوارض نادر هم می توان به تشکیل بافت اسکار اشاره کرد.

آیا پی آر پی واژینال ایمن است ؟

از آنجایی که  در روش پی آر پی از نمونه خون اتولوگ استفاده می شود احتمال به وجود آمدن واکنش های ایمنی وجود ندارد و امکان ندارد بیماری ها از این روش انتقال یابند .

چه کسانی نباید پی آر پی واژینال انجام دهند؟

مبتلایان به ایدز ، معتادین به سیگار ، مواد مخدر و الکل و افرادی که انتظارات غیر واقعی دارند. در بارداری و دوران شیردهی نیز منع مصرف فعال دارد.

پی-آر-پی-واژینال

افزایش ارگاسم در زنان به روش PRP

رسیدن به ارگاسم در زنان بستگی به این دارد که واژینال دارای رطوبت خوب و ثابتی باشد، نقطه O و G در رابطه درگیر باشند و تمایلات جنسی بالا رود و زندگی جنسی افراد تغییر کند. این امر ممکن است، اما صحبت کردن در مورد آن بسیار خسته کننده است.

در روش پی آرپی پلاکت غنی از پلاسمای بازو شخص دریافت می شود و سپس به سیستم عصبی مرکزی مهبل (واژن)، که شامل چوچوله و نقطه G می باشد، تزریق می شود. این عمل باعث تحریک هورمون های رشد است که به بازسازی بافت واژن کمک می کند و سرعت می بخشد.

یکی از مراجعین به مطب دکتر خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان از عدم رضایت جنسی در رابطه خود صحبت می کرد. خانم دکتر خلیلی برای او درمان به واسطه پی آر پی واژینال را توصیه کرده است . این بیمار پس از درمان روش پی آر پی از تاثیر بی نظیر آن در رسیدن به ارگاسم می گوید که این درمان برای او همچون هدیه است که باعث شده است او به اوج لذت جنسی برسد . تزریق پی آر پی واژینال در این بیمار باعث شده است که او بهبود زیادی در عملکرد جنسی خود پیدا کندو در کمتر از چند هفته مشکلات او در ارگاسم حل شود.

هزینه پی آر پی واژینال

به نظر می رسد که هزینه این روش بالا است اما این روش یک سرمایه گذاری بای درمان روحی و روانی زنان و رسیدن آنها به ارگاسم است. این روش بسیار کم خطر تر و موثر تر برای زنان است. در این روش مشا دیگر نیاز به جراحی و یا روش های مختلف تنگی واژن ندارید و ضرر آن بسیار کمتر از موارد مختلف افزایش ارگاسم است. زیرا از خون طبیعی خود شخص استفاده خواهد شد و تاثیر بسزایی در ارگاسم بانوان خواهد گذاشت.

پی-آر-پی-واژینال

مزایای پی آر پی واژینال

این روش فواید بسیاری دارد. در روش پی آر پی واژینال بسیاری از خطرات دیگر روش های افزایش ارگاسم کاهش می یابد. اولین تاثیر تزریق پی آر پی واژینال افزایش رطوبت واژینال و همچنین افزایش سطح استروژن است.

علاوه بر این، پی آر پی واژینال در درمان بی اختیاری ادرار، شلی، خشکی و عدم احساس نیز مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین دانشمندان ادعا می کنند که تزریق پی آر پی واژینال در افزایش ارگاسم در بانوان بسیار موثر است.

پی آرپی واژینال

جوانسازی دستگاه تناسلی به وسیله PRP

پوست دستگاه تناسلی بانوان بعد از گذشت زمان دچار شلی، تیرگی و چروک خواهد شد. یکی از راه های رفع این معضل استفاده از روش پی آر پی می باشد. به کمک این روش می توان پوست را با فکتور های رشد موجود در پلاکت های خون مجدد بازسازی نمود و پوستی شاداب و با طراوات داشته باشیم. علاوه بر این به کمک این روش که باعث بازسازی مجدد پوست خواهد شد تیرگی پوست در ناحیه تناسلی ازبین خواهد رفت و شما پوستی روشن و شفاف خواهید داشت.

کاربرد پی آر پی واژینال

معایب پی آر پی

برخی از افراد نگران عوارض احتمالی استفاده از پی آرپی هستند و نمی دانند که آیا این روش درمانی می تواند عوارض کوتاه یا طولانی مدتی برایشان در پی داشته باشد یا نه؟ ممکن است استفاده از پی آرپی عوارضی مانند عفونت به دنبال داشته باشد. مثلا مدتی مد شده بود غبغب را لیزر می کردند که در محل ورود لیزر لیپولیز به غبغب، زخم های بدی تشکیل می شد و مشکلاتی برای بیمار پیش می آمد. در مورد پی آرپی هم همین مساله صادق است. یعنی اگر پی آرپی با دقت و مهارت لازم انجام نشود، ممکن است عفونت های زیرپوستی برای بیمار ایجاد شود و او را به دردسر بیندازد اما خوشبختانه پی آرپی جزو درمان های ایمن است و اصلا به همین دلیل برخی از پزشکان آن را توصیه می کنند. در این روش ممکن است بیمار از روند درمانی خود نتیجه بگیرد یا نگیرد اما عارضه خاصی او را تهدید نمی کند و مشکلی برای پزشک و بیمار به وجود نمی آورد. شاید تنها مشکل این کار، هزینه هدر رفته بیمار باشد.

تاثیر پی آر پی واژینال در درمان ناتوانی جنسی زنان

خانم دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان برای درمان ناتوانی جنسی زنان راه کارهای متنوع و به روز دنیا را به مراجعین خود پیشنهاد میدهد. در حال حاضر در اکثریت کشورها برای درمان ناتوانی جنسی زنان راه کارهای روان شناختی، رفتاری و هورمونی را پیشنهاد می دهند و تمام درمان ها به این روش ها محدود شده است. اما از آن جایی که عملکرد جنسی زنان ماهیت پیچیده و چند عاملی دارد. نمی توان تنها به این روش ها بسنده کرد و تجویز این درمان ها تنها در بخشی از زنان و درمان ناتوانی آنها موثر است و نمی توان این بهبود را در تمامی زنان موثر دانست . یک درمان ساده، امن و طبیعی که در کشورهای پیشرفته از آن بسیار استفاده می شود، تزریق واژینال و پلاکت درمانی یا پی آر پی است. این دو روش در آزمون های متعددی مورد بررسی قرار گرفته است و طی این بررسی ها متوجه شده اند که درصد زیادی از افرادی که از این روش برای درمان ناتوانی جنسی خود استفاده کرده اند بازده ای بسیار بالایی داشته اند. پی آر پی واژینال و تزریق واژینال دو روشی است که علاوه بر درمان مشکلات جنسی باعث کاهش اضطراب جنسی در افراد می شود. هرچند تعداد محدودی از افراد نیز با این روش درمان نشده اند و نیاز به درمان های دیگری دارند ولی به طور کلی تحقیقات این موضوع را نشان می دهد که بیشترین درمان ناتوانی جنسی از طریق درمان با پی آر پی واژینال اتفاق افتاده است.

پی آر پی واژینال و O’ Shot

یکی از تاثیر های مهم و مفید پی آرپی تاثیر بر روی O’shot است. PRP (پلاسمای غنی از پلاکت) باعث بازسازی مجدد بافت واژن می شود در نتیجه پاسخ های جنسی افزایش می یابد. از این روش در درمان بی اختیاری نیز استقاده میشود. که با بازسازی بافت ها باعث می شود که بی اختیاری درمان یابد.

تغییراتی که پی آر پی واژینال می تواند بر شما داشته باشند به شرح زیر است

  • برانگیختگی بیشتری از تحریک چوچوله
  • جوان شدن ، پوست نرم و صاف اطراف واژن
  • دهانه واژن تنگ تر
  • ارگاسم قوی تر
  • تعداد بیشتر رسیدن به اوج لذت جنسی
  • افزایش میل جنسی
  • افزایش توانایی رسیدن به ارگاسم از طریق واژن
  • کاهش درد برای کسانی که مقاربت دردناک دارند
  • کاهش بی اختیاری ادرار

بخش نظزات

Call Now Button