پلاسما ژل

پلاسما ژل چیست؟ برای جوانسازی واژن روش تزریق چربی به ناحیه تناسلی بهتر است یا تزریق ژل به واژن؟ همانطور که در مطالب پیشین هم گفته شد، لبیا ماژورها دو بافت حاوی چربی در ناحیه تناسلی هستند که وظیفه حفاظت از لبیا مینور ها را دارند، لبیا ماژور ها به عللی همچون افزایش سن، بارداری، ورزش، کاهش وزن و کاهش هورمون ها دچار تغییرات می شوند، که یکی از این تغییرات مهم کاهش چربی یا همان لیپوآتروفی است. برای آنکه این مشکل ایجاد شده برطرف شود، کارهای زیبایی که می توان انجام داد، استفاده از حجم دهنده ها و فیلر هاست.یکی از این تکنیک های نوین برای زیبایی ناحیه تناسلی تزریق از پلاسما ژل، پلاسما فیلر و یا بیوفیلر است. توضیحات دکتر خلیلی از دست ندهید.

پلاسما ژل

در این روش به جای استفاده از ژل و چربی که خود پروسه ای طولانی است از پلاسمای بیمار استفاده می شود، همچون روش پی آر پی، از بیمار خون گرفته می شود و لازم است اقداماتی برای این خون گرفته شده انجام شود تا در نهایت از آن ژلی تهیه کنیم، که می توان از این ژل برای افزایش حجم دهی استفاده کرد.

مزیت های پلاسما ژل

یکی از این مزیت ها این است که از بدن خود بیمار است، و نسبت به ژل ماندگاری بیشتری دارد، طبعا عوارض کمتری دارد، به این دلیل که در این روش ژلی تزریق می شود که از فرآوری های خون خود شخص تهیه می شود.همچنین مزیت مهمی دیگری که دارد این است که از انجا که در تزریق ژل از پی آر پی بیمار استفاده می شود می تواند سبب ایجاد رگ سازی شود و عروق را افزایش دهد و در نهایت سبب جوانسازی واژن شود و ساخت سلول های چربی در ناحیه را تحریک کند و به مرور زمان باعث پر شدن بیشتر لبیا ماژور ها گردد. این روش به نسبت تزریق چربی به ناحیه ژنیتال آماده سازی آسان تری دارد، نیازی نیست همچون چربی حجم زیادی را ایجاد کنیم تا نتیجه مخرب شلی پوست ناحیه ژنیتال شود. در روش پلاسما ژل همچون تزریق ژل به واژن می توان به ناحیه تناسلی شکل بدهیم، از آنجا که در روش چربی حجم های زیادی تزریق می شود اصولا جراح زیبایی زنان توانایی شکل دهی ندارد، اما در روش تزریق ژل به واژن چون حجم ژل تزریق شده به مراتب کمتر است می توان ظاهر لبیا ماژور را آنطور که بیمار و جراح زیبایی زنان تمایل دارد تغییر دهد و نواحی که دچار شکستگی های پوستی می باشد را رفع کنیم .

تکنیک نوین پلاسما ژل به نسبت چربی به زمان کمتری نیاز دارد، احتیاج به اتاق عمل و بیهوشی نیست و روشی کم عارضه تری می باشد. جوانسازی واژن با پلاسما ژل یک روش دو مرحله ای است، یک مرحله اولیه که خود بیمار بلافاصله بعد از تزریق افزایش حجم و زیبایی ناحیه تناسلی را مشاهده می کند و در مرحله ثانویه، چند ماه زمان می برد تا پلاکت ها اثر گذاری خود را داشته باشند و باعث جوانسازی واژن گردند.

 

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها