سوالات متداول در این بخش پاسخ داده خواهند شد

خانم دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان همواره تلاش نموده است تا به سوالات مراجعین خود پاسخگویی کامل داشته باشد. در جامعه ایران که یک کشور اسلامی است به دلیل برخی اعتقاد همیشه این بخش از زندگی زنان که در ارتباط با مسائل زنانگی است مورد مظلومیت قرار گرفته است و زنان از اینکه سوالات خود را مطرح کنند و مشکلات را با پزشک خود در میان بگذارند شرم و حیا دارند. به همین دلیل جامعه مجازی بخشی از این خلا را جبران نموده است. و برای  محقق شدن این امر که تمامی زنان بتواند سوالات خود را در جامعه مجازی دریافت کنند خانم دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان صفحاتی در این جامعه ایجاد کرده است.

در این بخش از سایت خانم دکتر لیلا خلیلی به سوالات متداولی که اکثریت مراجعین از ایشان پرسیده اند پاسخ گویی نموده اند.

عمل لابیاپلاستی برای چه افرادی انجام میشود؟

تمامی افراد می تواند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند به جز کسانی که مشکلات عفونت و موارد منع عمل لابیاپلاستی را دارند. اگر فرد در حالت طبیعی باشد می تواند لابیاپلاستی انجام دهد. ولی به صورت کلی عمل لابیاپلاستی به افراد که مشکلات زیر را دارند توضیه می شود:
 • عدم تقارن لابیاها
 • کاهش تحریک کلیتوریس
 • چین و چروک لابیا
 • عدم زیبایی لابیا
 • درد به هنگام رابطه جنسی
 • تعداد بالای زایمان
 • لابیا مینورهای بزرگ

عمل لابیا پلاستی شامل بیمه می شود؟

پاسخ دکتر خلیلی متخصص زنان: همانطور که تمامی جراحی های زیبایی شامل بیمه نمی شوند، جراحی زیبایی لابیاپلاستی هم شامل بیمه نمی شود.

آیا جراحی لابیا پلاستی بیهوشی دارد؟

جراحی لابیاپلاستی نیازی به بیهوشی ندارد و به صورتی سرپایی با بی  حسی موضعی انجام می شود.

دوره نقاهت جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

دوره نقاهت جراحی لابیا پلاستی بسیار کم است. به دلیل جریان خون بالای در بخش لابیا، بهبودی این جراحی به سرعت انجام می شود و دوره نقاهت آن 3 روز است. بعد از جراحی لابیاپلاستی باید یک روز در خانه استراحت کنید. یه ماه ورزش نکنید و پس از 10 روز تما بخیه ها جذب می شود و یک ماه نباید نزدیکی صورت گیرد.

آیا عمل لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی می شود؟

متاسفانه این باور غلط در مردم وجود دارد که جراحی زیبایی لابیاپلاستی با کاهش میل جنسی روبرو است اما این یک تصور کاملا غلط است. تحریک جنسی در زنان در نقاط دیگری صورت میگیرد که لابیا اگر بزرگ باشد این تحریک کمتر صورت میگیرد و افرادی که لابیا کوچکتری دارند از میل جنسی بیشتری برخوردار هستند. پس این جراحی نه تنها باعث کاهش میل جنسی نمی شود بلکه به افزایش آن کمک می کند.

ارگاسم در زنان از چه نقاطی است؟

در زنان دو نقطه نقشه اساسی در ارگاسم دارد. نقطه اول چوچوله و نقطه دوم نقطه g است. در هنگام ارگاسم چوچوله به سمت واژن رفته و هرچقدر این نزدیکی بیشتر باشد رسیدن به اوج لذت جنسی بیشتر است. در برخی افراد هم ارگاسم از نقطه G صورت می گیرد.

علت مسمومیت حاملگی چیست؟

علت مسمویت حاملگی هنوز به طور قطعی شناخته نشده ا ست اما عواملی می تواند در آن موثر باشد که به شرح زیر است:
 • جریان خون ناکافی رحم
 • صدمه به جدار عروق
 • اختلال در سیستم ایمنی
 • رژیم بد غذایی

چه آزمایشهایی برای زنان ضروری است؟

زنان به طور مرتب باید مورد چکاپ قرار گیرند. زیرا بسیاری از بیماری های زنان بدون علامت و مخفی است . از جمله ای چکاپ ها، ماموگرافی برای پیشگیری از سرطان پستان، پاپ اسمیر برای پیشگیری از سرطان دهانه رحم و تراکم استخوان برای پیشگیری از پوکی استخوان

چند جلسه درمان با استفاده از لیزر مونالیزا نیاز است؟

تعداد جلسات استفاده از لیزر مونالیزا تاچ برای جوانسازی واژن برای هر فردی متفاوت می باشد معمولا طول درمان با استفاده از این روش 5 الی 15 دقیقه می باشد

من دو روز پیش عمل لابیاپلاستی و تنگ‌کردن انجام دادم اما الان که توی آینه نگاه می کنم از شکل ظاهریش خوشم نمیاد یعنی خوب میشه؟

شاید در روزهای اول شما گمان کنید که تقارن در شکل آلت تناسلی وجود ندارد اما بعد از جذب شدن بخیه ها ، زیبایی ظاهری برمی گردد و لزومی برای نگرانی نیست.

می توانید سوالات خود ار از طریق فرم زیر از دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان و متخصص زنان بپرسید و پاسخ دکتر به ایمیل شما ارسال میشود.

(سوالاتی که بیشتر پرسیده می شود در این بخش به عنوان سوال متداول جراحی زیبایی زنان پاسخ داده می شود.)

   

  Call Now Button