واژینوپلاستی و لابیاپلاستی

در واژینوپلاستی ناحیه واژن که در اثر عوامل مختلفی مانند زایمان طبیعی و افزایش سن حالت شل و افتاده پیدا کرده است به وضعیت اولیه خود بر می گردد و ظاهر زیبایی در واژن ایجاد می شود. مهمترین عامل شلی واژن از بین رفتن  قوام عضلات دیواره واژن است که این امر موجب کاهش لذت جنسی می شود با جراحی واژینوپلاستی می توان این مشکل را برطرف کرد.

واژینوپلاستی و لابیاپلاستی
واژینوپلاستی و لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

برخی از خانم ها دارای لابیاهای بزرگ و غیر قرینه هستند و یا اینکه بعد از زایمان طبیعی یا بدلیل افزایش سن با این مشکل مواجه می شوند که برای حل این مشکل می توان جراحی لابیاپلاستی را انجام داد با استفاده از این روش لابیا ها کوچک می شوند و ظاهر زیبایی در لابیا ها ایجاد می شود.

واژینوپلاستی با تزریق چربی با سلول های بنیادی 

در این روش به منظور افزایش حجم در ناحیه پرینه چربی ها از نواحی مختلف بدن گرفته می شوند و برای بدست آوردن سلول های بنیادی با بیشترین غلضت، چربی های بدن بیمار سانتریفیوژ می شوند و در ناحیه پرینه تزریق می شوند و ظاهر زیبایی در آن ناحیه ایجاد می شود.امروزه برای تغییر ظاهر پرینه از این روش بسیار استفاده می شود.

پس از انجام واژینوپلاستی چه زمانی می توان به شرایط طبیعی بازگشت؟

بعد از انجام واژینوپلاستی 2 تا 3 روز نیاز به استراحت دارید.  به مرور زمان و به تدریج از التهاب محل زخم کاسته می شود. یکی از توصیه هایی که دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان بعد از انجام واژینوپلاستی می کنند  خشک نگه داشتن محل بخیه است. در صورتی که جراحی واژینوپلاستی و لابیاپلاستی همزمان انجام شده باشد نیاز به استراحت بیشتری است.

به منظور جلوگیری از عفونت بعد از جراحی واژینوپلاستی توسط دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان آنتی بیوتیک تجویز می شود که باید بطور مرتب مصرف شود.

در صورتی که بعد از جراحی واژینوپلاستی مراقبت های لازم صورت گیرد بیشترین میزان موفقیت بعد از این جراحی حاصل می شود.

بعد از جراحی زیبایی واژن چه اتفاقی می افتد؟

بعد از جراحی زیبایی واژن ظاهر زیبایی در ناحیه واژن ایجاد می شود و بافت های واژن کاملا لیفت می شود و سیستوسل ( جابه جایی مثانه به سمت پایین) و ریکتوسل ( پیش آمدگی روده به طرف دیواره ی پشتی واژن) احتمالی درمان می شود.

واژینوپلاستی و لابیاپلاستی از انواع جراحی های زیبایی واژن است که امروزه بسیار پرطرفدار است با انجام این جراحی ها لذت جنسی افزایش می یابد و زندگی زناشویی بهتری خواهید داشت.

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها