همه چیز در مورد جی اسپات

ارگاسم در زنان می تواند به کاهش استرس، سلامت پوست و احساس شادابی کمک کند. در دستگاه تناسلی خانم ها، ناحیه ای بر روی دیواره فوقانی و داخلی واژن وجود دارد که تحریک آن باعث می شود تا بیشترین میزان میل و لذت جنسی ایجاد شود. این ناحیه با عنوان نقطه جی یا جی اسپات شناخته می شود که در ادامه همه چیز در مورد جی اسپات بررسی خواهیم کرد.

جی اسپات چیست؟

جی اسپات در خانم ها مهم ترین ناحیه در رسیدن به حس جنسی است که نسبت به تحریک بسیار حساس می باشد. پاسخ افراد در تحریک این نقطه متفاوت است و حتی برخی از خانم ها معتقدند که تحریک این ناحیه می تواند برایشان همراه با درد باشد و میل جنسی چندانی در آن ها ایجاد نمی شود. این ناحیه در قسمت ابتدایی واژن قرار دارد و با انگشت به راحتی لمس می شود که البته ممکن است در برخی افراد نیاز باشد تا برای لمس آن فشاری به ناحیه وارد گردد. بهترین حالت برای پیدا کردن جی اسپات این است که در پوزیشن ایستاده یا خوابیده قرار بگیرید و پاها را کاملا باز نگه دارید.

جی اسپات و ارگاسم در زنان

درست است که جی اسپات، مسئول ایجاد حس جنسی است اما در بسیاری از خانم ها، تحریک کلیتوریس می تواند حس جنسی بیشتری را ایجاد کند. در برخی از خانم ها، تحریک نقطه جی می تواند به طور غیر مستقیم باعث تحریک کلیتوریس شود که تا دیواره واژن امتداد یافته است. پس اگر نتوانستید از طریق تحریک این نقطه به ارگاسم برسید نگران نباشید، چرا که نقاط بسیاری در ناحیه تناسلی وجود دارد که به افزایش میل جنسی شما کمک می کنند که کلیتوریس از جمله این نواحی می باشد.
یکی از اقداماتی که شریک جنسی شما باید انجام بدهد این است که نقطه جی را شناسایی کند تا کیفیت رابطه جنسی بالاتر برود و مورد بعدی این است که باید مشخص شود که آیا تحریک این نقطه برای شما میل جنسی بیشتری را ایجاد می کند یا خیر.

همه چیز در مورد جی اسپات دکتر خلیلی8596

آیا جی اسپات در همه خانم ها وجود دارد؟

جی اسپات ممکن است در برخی خانم ها وجود داشته باشد، اما برای همه لذت و حس جنسی را به همراه نخواهد داشت. اگر خانمی بعد از تحریک این نقطه به ارگاسم نمی رسد، دلیل بر این نیست که دچار اختلالات جنسی شده است و قطعا ارگاسم در هر خانمی با دیگری متفاوت خواهد بود. در کل این گونه می توان گفت که جی اسپات یکی از مهم ترین نقاط در تحریک جنسی خانم ها می باشد.

برجسته کردن جی اسپات

برجسته کردن جی اسپات با تزریق اسید هیالورونیک(ژل) به این ناحیه انجام می شود که ماده طبیعی و مورد تائید FDA است. بعد از تزریق، بسیاری از خانم ها از افزایش و بهبود میل جنسی خود رضایت کامل دارند که نتایج این تزریق ممکن است به صورت طولانی مدت ماندگاری داشته باشد. امکان تکرار این تزریق وجود دارد که در چنین شرایطی، نتایج ایده آل تری حاصل می شود. این روش با استفاده از سوزن های بسیار ظریف و مخصوص انجام می شود و با درد همراه نیست، با این حال، از کرم های بی حسی استفاده خواهد شد.

Source: https://www.medicalnewstoday.com/articles/326081#summary
Source: https://www.drjovanovic.com/blog/what-every-woman-should-know-about-her-g-spot

بخش نظزات

Call Now Button