هزینه لیفت با نخ لابیا ماژور

هزینه لیفت با نخ لابیا ماژور چقدر است؟ علت بالا بودن هزینه های جراحی زیبایی ناحیه ژنیتال چیست؟ لبیاماژور ها دو بافت دو طرفه در ناحیه ژنیتال هستند که نقش آن ها، حفاظت از لبیامینور ها و دهانه ورودی واژن است. به گفته دکتر خلیلی به علل مختلف از جمله، افزایش سن، کاهش هورمون، یائسگی، زایمان و ورزش، لبیا ها دچار تغییر می شوند که یکی از این تغییرات، کاهش چربی یا لیپوآتروفی است، که ممکن است با این کاهش چربی، پوست، که زمانی پر از چربی بود، حالت شل پیدا کند و بیمار دچار شلی در پوست ناحیه ژنیتال شود و در نهایت ایجاد چین و چروک در ناحیه ژنیتال کند.

بهترین روش اصلاح لابیا ماژورها

بهترین راهکار برای درمان، در مواردی که پوست زیادی در لبیاماژور ها وجود دارد، جراحی لابیاماژور پلاستی است. ولی در مواردی مثل چسبیدن لیبامینور به لابیا ماژور و صلاح دید جراح زیبایی زنان، ممکن است روش دیگری توصیه شود.

روش دیگری که می توان جایگزین جراحی کنیم و تا حدودی مشکل بیمار را برطرف کنیم، استفاده از لیفت با نخ و یا نخ هایی که باعث کشیدگی و صاف شدن لبیاها می شوند.نخ ها در ناحیه لبیاماژور به حالت چنگالی جاگذاری می شوند، این نخ ها باعث کشیدگی لبیا به سمت ماژور نمی شوند.به این معنی که اگر لبیایی شلی زیادی داشته باشد، لیفت در قسمت عرضی انجام می شود.

نخ هایی که برای لیفت استفاده می شوند، نخ های  بسیار خوبی هستند، این نخ ها جذب می شوند اما دیر جذب هستند و ممکن است 3 سال طول بکشد تا این نخ ها به طور کامل جذب شود، همچنین حالت خاردار نخ های لیفت باعث کشیدن فشیا می شوند و به مرور زمان کلاژن سازی که ایجاد می کنند، باعث جوانسازی و از بین بردن چروک های ناحیه لبیاماژور ها می شوند، که از بین رفتن چروک ها و جمع شدن پوست، باعث لیفت شدن لبیاماژور ها به صورت عرضی می گردد.

هزینه لیفت با نخ لابیاماژور

متاسفانه خیلی از بیماران از لیفت با نخ لبیاماژور ها را همچون لیفت صورت می بینند، که اثرات آن به سرعت باز می گردد، در حالی که لیفت لبیاماژور کاملا متفاوت از صورت است.پک های لیفت با نخ حدود 10 تایی است که در هر سمت 5 نخ استفاده می شود و باعث کشیدگی خیلی خوب در قسمت لبیاماژور ها می شود. در مواردی که حجم کمی داشته باشیم، بهتر است علاوه بر نخ از ژل هم استفاده کرد. در صورتی که از نخ های نسل سوم استفاده کنیم، ژل به خودی خود دارند.گاهی با اینکه بیمار حجم خوبی دارد، تزریق ژل توصیه می شود. در این شرایط به دلیل وجود چروک های بسیار ریز پوستی که نخ بر آن ها خیلی موثر نیست، از ژل به صورت اپیدمی سطحی برای از بین بردن این چروک ها استفاده می شود.

 

مراقبت های لیفت با نخ لابیا ماژور

  • عمل لیفت با نخ به صورت سرپایی است، تزریق بی حسی ممکن است که برای برخی افراد دردناک و برای برخی دیگر اصلا احساسی نداشته باشند.
  • لیفت با نخ در مدت زمان نیم ساعت برای بیمار انجام می شود.
  • این روش درمان، ریکاوری ندارد.
  • توصیه می شود بیمار تا از بین رفتن ورم به طور کامل استراحت داشته باشد، در این مدت ورزش و نزدیکی ممنوع است.
  • نیازی به کرم و داروی خاصی نیست.
  • فرد می تواند بعد از لیفت با نخ رانندگی کند.

آیا می توان عمل لابیاپلاستی و لیفت با نخ را همزمان انجام داد؟

بسته به آناتومی بیمار دارد، اگر آناتومی لبیا به گونه ای باشد که خیلی نزدیک به لبیاماژور نباشد، می توان این دو عمل را به صورت همزمان انجام داد.

هزینه لیفت با نخ لابیا ماژور

توصیه می شود در رابطه با جراحی های زیبایی ناحیه ژنیتال خیلی عجول نباشید. دکتر لیلا خلیلی بعد از مشاوره و معاینه بیمار، جراحی هایی که نیاز است را به بیمار پیشنهاد می کنند. خیلی از بیماران از هزینه های بالا گله مند هستند، در پاسخ به این عزیزان باید گفت: علت هزینه بالا استفاده از بهترین وسیله ها و بهترین مواد است، زیرا بهترین وسیله است که بهترین جوابدهی را دارد. نخ های لیفت نیز نخ های گران قیمت هستند، به همین دلیل هزینه ها برای برخی بیماران بالا می باشد. از آنجا که  اغلب برای نتیجه بهتر، لابیاپلاستی به تنهایی انجام نمی شود، عمل های ترکیبی زنان به مراتب هزینه بیشتری نیاز دارند.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها