هزینه ترمیم لبیاپلاستی

هزینه ترمیم لبیاپلاستی چقدر است ؟ خیلی از بیماران از دکتر لیلا خلیلی این سوال را می پرسند که دلیل بالا بودن هزینه ترمیم لبیاپلاستی چیست، به طور مثال عمل بینی که بر صورت انجام می شود به مراتب هزینه پایین تری دارد، در پاسخ باید گفت از آنجا که علم زیبایی زنان پیشرفت داشته است اصلاح یک لبیا شل و بزرگ به یک لبیا متقارن و زیبا نیاز به مهارت بالایی دارد و به مراتب بسیار مشکل است.

اما متاسفانه به دلیل آنکه برخی از پزشکان آگاهی کافی در این زمینه نداشته اند، و یا با وسیله های نادرست این جراحی را انجام می دهند بسیار دیده می شود که بعد از جراحی لابیاپلاستی بیمار دچار مشکلاتی می شود که باعث می شود یک نتیجه بد از لابیاپلاستی داشته باشد.

لابیاپلاستی

لبیاپلاستی یک جراحی مینور است، منظور از جراحی مینور این است که شکم و فشیا باز نمی شود، اما از نظر جراحی زیبایی یک عمل بسیار مهم است، زیرا بافت لبیا همچون سایر بافت های بدن نیست و یک بافت شل و بدون پایه است و بیشتر حالتی مخاطی دارد، پس اگر جراحی به درستی انجام نشود می تواند به مرور زمان فرد را دچار مشکل کند.

هزینه ترمیم لبیاپلاستی

نیاز به ترمیم لابیاپلاستی

در جراحی های زیبایی زنان لازم است برای هر شخصی مطابق با آناتومی کل بدن تصمیم توسط جراح گرفته شود، به طور مثال در خانم های جوان و لاغر اندام تزریق بیش از اندازه چربی به لبیا ها نه تنها کار زیبایی نیست بلکه سن ناحیه ژنیتال را هم افزایش می دهد.

همچنین گاهی برخی از پزشکان بی تجربه لبیا های بیمار را کلا از بین می برند، در این شرایط نیاز است برای ترمیم از گرفت استفاده کرد. خیلی از بیماران قبل از جراحی تصور می کنند که برداشت کل لبیا، زیبایی ناحیه ژنیتال را افزایش می دهد در حالی که اینطور نیست، حتی در جراحی باربی لبیاپلاستی هم لبیا به طور کامل حذف نمی شود.

زیرا اگر لبیا ها کامل حذف شوند بافت قرمز مخاطی دیده می شود و نمی توان با تزریق چربی و سایر روش ها، زیبایی را به واژن بازگرداند.

بهترین راه حل لبیاریداکشن

توصیه دکتر لیلا خلیلی به بیمارانی که لابیاریداکشن شده اند این است که تا زمانی که بافت وجود دارد، از بافت برداشت شود و جراح زیبایی زنان از آن به عنوان فلپ استفاده کند تا برای بیمار لبیامینور بسازد و بعد از آن از نظر زیبایی اگر نیاز بود همانند هر جراحی لابیاپلاستی دیگر اقدامات متقارن سازی انجام شود.

جراحی های ترمیمی زیبایی زنان، به مراتب سخت تر هستند زیرا بیمار دچار مشکلات روحی است و نتیجه جراحی تاثیر منفی بر اعتماد به نفس وی داشته است و از جراحی ترمیمی خود انتظار بسیار زیادی دارد، در حالی که تمام بافت دستکاری شده است و اسکار به جای مانده است، به طور حتم این فرد نمی تواند انتظار یک جراحی شیک و زیبا را داشته باشد، پس بهتر است قبل از انجام جراحی زیبایی زنان در انتخاب خود دقت کنید و تنها ملاک خود را برای انتخاب جراح زیبایی زنان هزینه قرار ندهید، زیرا ترمیم جراحی لبیاپلاستی کار بسیار سختی است و علاوه بر مشکلات روحی، هزینه های بیشتری نیاز دارد.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها