نقاهت پس از جراحی لابیاپلاستی

بعد از جراحی لابیاپلاستی باید از غذاهایی که حاوی نمک می باشند خودداری شود همچنین مصرف غذاهای پرچرب را باید به حداقل برسانید. به طور کل بعد از هر جراحی توصیه می شود که مصرف نمک را به حداقل برسانید تا از کبودی و تورم پس از جراحی کاسته شود.

مصرف داروی ویتامین Cو میوه هایی که سرشار از ویتامین C هستند بعد از جراحی لابیاپلاستی بسیار توصیه می شود به همین علت بعد از جراحی لابیاپلاستی در رژیم غذایی خود مصرف این میوه جات را افزایش دهید.

مصرف مایعات و آب میوه های تازه بخصوص آب اناناس تازه بعد از لابیاپلاستی را افزایش دهید .

نقاهت بعد از لابیاپلاستی
نقاهت بعد از لابیاپلاستی

استراحت پس از لابیاپلاستی

بعد از لابیاپلاستی باید استراحت کافی  داشته باشید تا نتیجه بهتری را پس از انجام این جراحی دریافت نمایید از وارد کردن فشار به دستگاه تناسلی باید خودداری نمایید به همین علت نباید به هیچ عنوان بعد از این جراحی فعالیت های ورزشی سنگین را انجام دهید. برای جلوگیری از بروز یبوست مواد غذایی حاوی فیبر را در رژیم غذایی خود قرار دهید زیرا فشار وارده در اثر یبوست می تواند بروی نتیجه جراحی تاثیر گذار باشد .

فعالیت جنسی پس از لابیاپلاستی

مقاربت جنسی بعد از لابیاپلاستی باید پس از بهبودی کامل صورت گیرد تا از عوارض احتمالی پس از این جراحی کاسته شود به همین علت حداقل باید 1 ماه صبر نمایید تا بهبودی کامل صورت گیرد و پس از آن مقاربت جنسی داشته باشید. در صورتی که قبل از بهبودی کامل مقاربت جنسی داشته باشید ممکن است به محل جراحی آسیب وارد شود و نتیجه مطلوب حاصل نشود.

احساس درد پس از لابیاپلاستی

در 48 ساعت اولیه پس از جراحی لابیاپلاستی داشتن درد طبیعی است که با مصرف دارو و مسکن های تجویز شده می توانید از میزان این درد کم کنید در صورتی که بعد از گذشت مدت طولانی هنوز در ناحیه تناسلی خود احساس درد داشتید حتما با پزشک خود مشورت نمایید و برای معاینه مراجعه نمایید.

داروهای کاهش ورم پس از لابیاپلاستی

پس از جراحی لابیاپلاستی دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان داروهایی را به منظور کاهش درد و ورم تجویز می نمایند که باید بطور مرتب مصرف شوند . مصرف مرتب داروها در روند بهبودی بسیار تاثیر می گذارد .

مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . دکتر لیلا خلیلی با استفاده از بهترین تکنیک های روز دنیا و با دقت و مهارت بالایی این جراحی را انجام می دهند که بالاترین میزان رضایت را ازبیماران خود دریافت نموده اند . در صورتی که برای جوانسازی ظاهر ناحیه تناسلی خود خواستار انجام لابیاپلاستی هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها