نقاط محرک جنسی در بدن زنان

نقاط محرک جنسی در بدن زنان ؟ خانم دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان برای بالابردن سطح معلومات عمومی افراد و معلومات در زمینه شناخت بدن مقاله های فراوانی را منتشر نموده اند. این متخصص زنان معتقد است هر چه سطح سواد عموم بالا تر رود روند رسیدن به جامعه آرمانی سرعت می بخشد. یکی از مهمترین رکن های یک جامعه زنان هستند. تمام بنیان خانواده و در دنباله آن یک جامعه به دست بانوان اداره می شود. اگر زنی به کمال علمی و روحی و رضایت از زندگی برسد می تواند مردان و زنانی را پرورش دهد که خود بخشی از جامعه آرمانی باشند. برای همین منظور سلامت زنان از مهمترین عوامل در یک جامعه می باشد. زنان باید به سلامت روحی و جسمی خود بسیار توجه کنند. یکی از مهمترین سلامت ها سلامت جنسی است که به همراه خود سلامت روحی و جسمی زنان را تامین میکند. در این مقاله به یکی از راه های افزایش ارگاسم و رسیدن به سلامت جنسی در زنان یعنی لمس نقاط محرک زنان در رابطه جنسی می پردازیم. امیدواریم که به زودی ایران عزیز به جامعه آرمانی خود برسد.

نقاط محرک جنسی در بدن زنان

خانم دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان با مطالعه مقالات فراوان در زمینه ارگاسم زنان متوجه مقاله جالبی شدند که نتایج تحقیقات یک گروه از دانشمندان کانادایی را درج کرده بود. طی تحقیقات به عمل آمده توسط این گروه دانشمندان لمس برخی از قسمت های بدن زنان در تحریک آنها بسیار موثر است و مردان باید این نقاط را بشناسند و از آنها در رسیدن به ارگاسم بهتر زنان استفاده نمایند.
اکثر مردان کنجکاو هستند تا بدانند که کدام قسمت های بدن یک زن باعث تحریک بیشتر او می شود و چه قسمت هایی از بدن آنها نیاز به توجه بیشتر دارد. آنها چندین بار به صورت آزمون و خطا برای پیدا کردن این نقاط تلاش میکنند و اگر به نتیجه ای نرسند به روند معمولی و عادی خود در رابطه جنسی می پردازند. در حال حاضر، دانشمندان کانادایی راه هایی برای شناسایی روند قسمت های محرک احساسات جنسی بدن زنان، بر اساس لمس، فشار و لرزش پیدا کرده اند.
برای این تحقیق، این تیم حدود 30 زن بین سنین 18 تا 35 را مورد بررسی قرار داده اند و از راه کارهای لمس، فشار و لرزش در قسمت های مختلف مانند چوچوله، لب مینور، حاشیه واژن و مقعد، پستان جانبی، هاله و نوک پستان استفاده کرده اند و سپس به مناطقی مانند گردن، ساعد و شکم نیز این تحریکات را انجام داده اند و آنها را با هم مقایسه کرده اند.
از زنان خواسته شده است تا روی یک تخت دراز بکشند و بخش های مختلف بیرونی بدن زنان را با ابزارهای علمی تحریک کرده اند. محققان از شرکت کنندگان خواسته اند که به حساسیت خود به لمس، فشار و لرزش تحریک کننده توسط ابزار ها در هر نقطه رتبه بدهند. تحریک برای 1.5 ثانیه انجام می شد و سپس 5 ثانیه صبر می کردند و از آن زنان پرسیده می شد که آیا آن را حس می کرده اند.
یافته های به دست آمده از این تحقیق بسیار برای دانشمندان تعجب آور و شگفت انگیز بوده است. در مورد مناطق محرک احساس جنسی در آناتومی زنان لمس کردن در منقطه گردن، ساعد و حاشیه واژن حساس ترین منطقه رتبه بندی شده است و آرئول کمترین حساسیت گزارش شده بود. در لرزش ناحیه چوچوله و نوک پستان حساس ترین نقطه برای به لذت رساندن زنان و سینه های جانبی و شکم حداقل حساسیت را داشته است. چوچوله حساس ترین بخش در لرزش بوده است که باعث رسیدن به لذت جنسی در زنان می شود.
به طور کلی، اندام تناسلی زنان، با توجه به این تحقیقات بیشتر تحریک را در زمان لرزش و فشار در مقابل با لمس حس می کند. این یافته ها برا دانشمندان بسیار جالب بوده است که زنان در رابطه جنسی از چه موردی لذت بیشتری می برند. خانم دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان امیدوار است که با ارائه این مقاله بتواند تجربیات رضایت بخش تری را برای زنان منجر شوند چرا که این تحقیقات در بسیاری از تحقیقات علمی ثابت شده است. همچنین این اطلاعات می تواند به پزشکان در جراحی پروتز سینه و عمل های تغییر جنسیت کمک فراوانی بکند.
علاوه بر این مطالعات در یک مقاله که در سال 2013 منتشر شده نشان داده شده است که پا به دلیل داشتن رگ اعصب مرتبط با ارگاسم زنان در تحریک زنان بسیار موثر است و بهتر است مردان برای تحریک شریک جنسی خود از مکیدن انگشت پا و لیسیدن آن استفاده نمایند تا رضایت جنسی بیشتری در زنان ایجاد شود.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها