نحوه استفاده از لوسیون روشن سازی واژن

نحوه استفاده از لوسیون روشن سازی واژن چگونه است؟ خیلی از افراد در رابطه با نحوه مصرف و تهیه محصولات روشن سازی واژن همچون Pink و Revo سوال دارند؟ اینکه چگونه این محصولات را تهیه کنند و چه کنند تا نتیجه اثر بخشی، از درمان تیرگی ناحیه ژنیتال و سفید کردن واژن داشته باشند؟ دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان در ادامه این مطلب به بررسی پاسخ این سوال می پردازند.

درمان و روشن سازی تیرگی ناحیه تناسلی

برای سفید کردن واژن روش های درمانی زیادی وجود ندارد، یکی از درمان های مهم استفاده از لیزر است. روش کار در لیزر به اینگونه است، که یک لایه از سطح پوست را بر میدارد، تا پوست جدید جایگزین شود. سایر روش های درمانی که در حقیقت درمان های کمکی برای سفید کردن واژن هستند، خیلی موثر برای درمان هستند. از این جهت که علاوه بر از بین بردن عوارض، اثر لیزر را افزایش می دهند و ماندگاری لیزر را به مراتب طولانی تر می کنند.

نحوه استفاده از لوسیون روشن سازی واژن

محصول روشن کننده پوست پینک، یک لایه بردار بسیار موثر است که می توان حتی در منزل نیز استفاده شود، و نیازی به پزشک ندارد، زیرا این محصول یک لوسیون ضعیف است که از اسید های مختلف که اثر جوانسازی، روشن کنندگی و لیفتینگ بر پوست لبیا دارند، استفاده می شود، در نتیجه بانوان می توانند این محصول را تهیه کنند و در منزل هفته ای یکبار استفاده کند، تا به مرور زمان تیرگی پوست و چروک های ریز از بین روند و پوست ناحیه ژنیتال کشیده تر و جوان تر شود.

لوسیون پینک برای سفیدی واژن

یکی از محصولات خیلی مهم برای رفع تیرگی ناحیه ژنیتال و جوانسازی این ناحیه محصول pink intimate است. می توان گفت این محصول تنها محصولی در دنیا است که بیمار می تواند به تنهایی در منزل استفاده کند. استفاده از این محصول بسیار راحت و قابل انجام توسط خود بیمار است و نیازی به پزشک نیست.

میزان اثر این محصول حدود 40 تا 50 درصد بعد از یک دوره استفاده ی یک ماهه است و بهتر است قبل از انجام لیزر ها از پینک اینتیمیت استفاده شود و یا حداقل همزمان با انجام لیزر از لین محصول برای تاثیر بهتر لیزر استفاده شود.

محصول REVO

این محصول نیز به منظور روشن سازی ناحیه ژنیتال استفاده می شود و از اسید های قوی ساخته شده است.  به همین دلیل امکان استفاده از آن در منزل و بدون پزشک وجود ندارد، زیرا حالت فریزی که ایجاد می کند باعث سوختگی سطحی پوست می شود، در نتیجه باید حتما در کلینیک و تحت نظر پزشک استفاده شود.

اگر که این محصولات به درستی استفاده نشوند، ممکن است عوارض بسیاری داشته باشد، همینطور اگر توسط پزشک متخصص در این زمینه انجام شود، به مراتب در از بین بردن تیرگی و جوانسازی ناحیه اثر گذاری خوبی دارد.

نحوه استفاده از محصولات روشن سازی واژن

نحوه استفاده از این محصولات اینگونه است که در برخی از موارد بهتر است که بیمار ابتدا از لوسیون هایی که ضعیف تر هستند، مثل ،Pink یک دوره استفاده کند، سپس از piling استفاده شود که اثر خوبی بر پوست داشته باشد، سپس در مرحله آخر از لیزر سفید کردن واژن استفاده شود. هر کدام از محصولات به تنهایی نمی تواند اثر گذاری که یک شخص از سفید کردن واژن انتظار دارد را داشته باشد،  اما ترکیب این روش ها باهم می تواند اثرات خوبی داشته باشد.

مزوتراپی وایتنینگ

مزوتراپی نیز یک روش دیگر برای جوانسازی و وایتنینگ ناحیه ژنیتال است. کربوکسی تراپی نیز همانند مزوتراپی عمل می کند و یک روش ترکیبی است،اما هر کدام از این ها به تنهایی انتظار بیمار را بر آورده نمی کند. برای انتخاب بهترین روش درمان باید با جراح زیبایی زنان خود مشورت کنید.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها