مونس پلاستی

مونس پلاستی اصطلاحی است که به افتادگی پوست شکم بر روی ناحیه تناسلی و یا بزرگی قسمت بالای ناحیه تناسلی (تامی تاک) گفته می شود. این جراحی معمولا همزمان با جراحی لابیاپلاستی و یا جراحی زیبایی شکم انجام می شود. این بخش از بدن با افزایش وزن، زایمان و یا پیری طبیعی بزرگ می شود و ممکن است در عملکرد طبیعی دستگاه تناسلی و ظاهر آن اختلال ایجاد کند.

مونس پلاستی

مشکلاتی که بزرگی عانه و یا افتادگی آن می تواند برای زنان ایجاد کند بیشتر در زمان رابطه جنسی و حتی در زمان ادرار قابل توجه است که می تواند در این موارد تداخل ایجاد کند و فرد را دچار مشکل کند. علاوه بر این بیشتر زنان به هنگام لباس پوشیدن و ظاهر لباس در تنشان دچار مشکل می شوند.

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان برای رفع این مشکلات جراحی را پیشنهاد می کند. در طی این جراحی می توان بافت و عضلات این بخش را تقویت کرد و پوست تضعیف شده را به حالت قبل خود برگرداند.

افراد مناسب برای جراحی مونس پلاستی

هر زنی که از اندازه، شکل و پوست اضافی ناحیه تامی تاک ناراضی است و بخواهد آن را اصلاح کند می تواند یک فرد مناسب برای این جراحی باشد.

علاوه بر این شما باید در سلامت فکری و بالغ باشد و انتظارات واقع بینانه ای از خود داشته باشید.

مشاوره قبل از جراحی الزامی است.

دکتر لیلا خلیلی به مراجعین خود پیشنهاد می کند حتما قبل از جراحی تحت مشاوره قرار بگیرند زیرا ممکن است تصور ذهنی شما از این جراحی اشتباه باشد و یا شاید اصلا نیازی به این جراحی نداشته باشید و برداشت شما از بزرگی و یا ظاهر این قسمت نادرست باشد. به طور کلی قبل از هر جراحی بهتر است حتما از مشاوره کمک بگیرید و تصورات خودتان را از جراحی به واقعیت نزدیک کنید. مشاوره با دکتر قبل از جراحی به شما کمک می کند تا تمام جوانب جراحی را ارزیابی کنید و یک طرح کلی از تغییرات شما بعد از جراحی به شما داده شود.

مزایای عمل جراحی مونس پلاستی

جراحی مونس پلاسی بسیار ایمن است

اصلاح افتادگی پوست وبزرگی قسمت بالای ناحیه تناسلی

بازیابی عملکرد ادراری نرمال

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها