مزایا لیزر میکروسرجری

لیزر میکروسرجری به منظور جوانسازی ناحیه تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد که استفاده از این روش دارای مزایا و معایبی است که در زیر به آن ها اشاره شده است:

مزایای لیزر میکروسرجری

افرادی که برای جوانسازی و زیبا سازی ناحیه تناسلی خود از لیزرلیزر میکروسرجری استفاده کرده اند در اکثر موارد بدلیل بهبود فرم واژن و جوانسازی ناحیه تناسلی از روابط جنسی و ارگاسم بهتری برخوردار می شوند و همچنین اعتماد بنفس آن ها افزایش می یابد.

یکی از مزایای لیزرلیزر میکروسرجری افزایش کیفیت و کشش بافت واژن است.

یکی از مشکلات زنان گشادی و شلی واژن است که این مشکل می تواند بعلت افزایش سن، زایمان های متعدد و داشتن روابط جنسی متعدد باشد یکی از مزایای جراحی زیبایی واژن رفع این مشکل در کمترین زمان می باشد با استفاده ازلیزر میکروسرجری می توان موجب سفت شدن کانال واژن شد.

با استفاده ازلیزر میکروسرجری می توان موجب جوان سازی بافت های سالخورده و آسیب دیده واژن شد.

یکی از مزایای دیگر لیزر میکروسرجری افزایش جریان خون ورودی به واژن است.

با استفاده ازلیزر میکروسرجری  می توان موجب کاهش عفونت های مرتبط با دستگاه تناسلی شد.

ارتقای کیفیت بافت واژن و باز سازی جداره طبیعی واژن از دیگر مزایای لیزر میکروسرجریاست.

 می توان مشکل خشکی و آتروفی واژن را برطرف نمود، افزایش سن موجب کاهش رطوبت واژن می شود که امروز با استفاده از روش های جراحی زیبایی واژن می توان تمامی این مشکلات را برطرف کرد.

در افرادی که با استفاده از لیزر میکروسرجری ظاهر زیبایی را در ناحیه تناسلی خود ایجاد کرده اند از استرس و فشارهای ناشی از بدفرمی واژن رهایی پیدا کرده اند.

یکی از مشکلات زنان سوزش و خارش واژن است که لیزر میکروسرجری در کترین زمان ممکن می تواند این مشکل را برطرف کند.

معایب لیزر لیزر میکروسرجری

لیزر میکر وسرجری تاچ کاملا بصورت سرپایی انجام می شود ممکن است عوارض جانبی احتمالی مانند التهاب، قرمزی و ورم مشاهد شود که تمامی این موارد بعد از گذشت مدتی از بین می روند و جای نگرانی ندارد.

برخی از خدمات دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان