مزایای لیفت با نخ لبیا ماژور

مزایای لیفت با نخ لبیا ماژور ها چیست ؟ لبیا ماژور ها دو بافتی هستند که دارای چربی می باشند، که در دو طرف لبیامینور ها قرار دارند. نقش اصلی برای لبیا ماژور ها حفاظت از لبیامینور ها در مقابل ضربه، اصطحکاک و عوامل مختلف است و همینطور نقش حفاظت از ورودی واژن را دارند، خیلی از خانم هایی به دلایل مختلف و به مرور زمان دچار تغییر لبیاماژور ها می شوند که مشکلاتی مثل خشکی در دهانه واژن، اصطحکاک لبیامینور و غیره را تجربه می کنند، در نتیجه به گفته دکتر خلیلی می توان گفت اصلاح لبیاماژور ها علاوه بر جنبه زیبایی می تواند جنبه درمانی نیز داشته باشد. بهترین روش درمان در هر بیمار متفاوت است و بنا بر شرایط فرد بهترین روش درمان انتخاب می شود. برای اصلاح لابیاماژور ها روش های مختلفی وجود دارد، از جمله این روش ها شامل، تزریق ژل، تزریق چربی، جراحی لابیاماژور و  لیفت با نخ می شود.

 

اما هر کدام از این روش ها چه زمانی استفاده می شود؟

در پاسخ باید گفت  لبیا ماژور ها بسته به عوامل مختلف همچون افزایش سن، کاهش وزن، ورزش، یائسگی و غیره دچار لیپو آتروفی می شوند. در بعضی از موارد تنها لبیا ماژور ها چربی خود را از دست می دهند و حالتی لاغر پیدا می کنند، در بعضی از بیماران خصوصا افرادی که قبلا چربی زیادی در این ناحیه داشته اند، بسته به عوامل ضمن از دست دادن چربی، چروک هایی در این ناحیه ایجاد می شود، اگر برای درمان تنها حجم دهی انجام شود باید از ژل یا چربی استفاده شود، اما برای اصلاح شلی و چروک پوست باید از عمل جراحی استفاده شود، همچون ابدومینوپلاستی، همانطور که در این روش پوست اضافی برداشته می شود در رابطه با لبیاماژور ها باید پوست اضافی برداشته شود. می توان گفت یکی از سخت ترین و مهم ترین جراحی های زیبایی زنان، اما در عین حال بهترین ها که می توان تغییر و شکل خوبی در ناحیه تناسلی بانوان ایجاد کنیم، عمل لابیاپلاستی ماژور است، اما هر بیماری کاندید خوبی برای این جراحی نیست.

مزایای لیفت با نخ لبیا ماژور

میزان تزریق چربی به لبیا ماژور ها

حتی اگر برای اصلاح لبیاماژور ها تزریق چربی و یا ژل انتخاب شود، محدودیت هایی دارد . خیلی از افراد در زمان مراجعه به دکتر لیلا خلیلی درخواست تزریق چربی به مقدار زیادی دارند، در حالی که این اشتباه است. از آنجا که بافت لبیاماژور ها به گونه ای است که قابلیت حجم پذیری را دارند، و بعد از تزریق تنها 2 تا 3 میلی متر از این چربی باقی می ماند و بقیه چربی تزریق شده نکروز می شود و از بین می رود، به همین دلیل است که برای ماندگاری اثر تزریق چربی توصیه به تکرار این روش می شود، و تزریق به مقدار زیاد باعث ورم بیش اندازه و کشیدگی پوست می شود.

مزایای لیفت با نخ لبیا ماژور

این یک روش بسیار راحت است.

سرپایی انجام می شود.

تنها در حدود 20 دقیقه برای بیمار انجام می شود.

بدون درد است.

نیازی به ریکاوری و اقدام خاص ندارد.

اصلاح لبیاماژور ها به روش لیفت با نخ و تزریق ژل

گاهی دربرخی از بانوان  چروک ها شدید نیستند اما تزریق چربی و یا ژل نیز جوابگو نیست، در این شرایط لیفت با نخ می تواند یک روش کاربردی باشد.

در لیفت لبیا ماژور ها، همچون صورت لیفت از پایین به بالا نیست و لیفت به صورت عرضی انجام می شود، از آنجا لبیاماژور ها همانند صورت فشیایی برای بالا کشیدن ندارند، با این نخ ها می توان چروک ها را با شکل دهی مناسب به لبیا از بین برد.

ماندگاری این نخ ها در حدود 3 تا 4 سال است، حتی بعد از این مدت هم ایجاد فیبروز می کند و اثر نخ همچنان باقی می ماند. دیر جذب بودن این نخ ها یک مزیت بسیار خوب لیفت با نخ است.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها