مزایای عمل لابیاپلاستی

مزایای عمل لابیاپلاستی چیست ؟ این جراحی چه فوایدی برای خانم ها دارد؟ جراحی لابیاپلاستی از روش های زیبا سازی واژن است که برای تغییر شکل لابیاها و تغییر رنگ لابیا ها مورد استفاده قرار می گیرد که این روش مزایا و کاربردهای بسیار زیادی دارد که موجب شده است خانم های بسیاری خواستار استفاده از این روش باشند که در زیر به مزایای عمل لابیاپلاستی اشاره شده است.

تغییر شکل لابیاها ( بسیاری از خانم ها از بزرگی لابیاهای خود شکایت می کند که با جراحی لابیاپلاستی می توان این مشکل را برطرف کرد.)در این روش از زیباسازی واژن بیمار درد بسیار کمی را احساس می کند.

بعد از جراحی لابیاپلاستی بهبودی سریع رخ می دهد و دوران نقاهت کوتاه مدتی را دارد و فرد می تواند پس از 48 ساعت فعالیت های روزانه خود را از سرگیرد.

افزایش میل جنسی و اعتماد بنفس

بدون نیاز به بخیه ( در لابیاپلاستی به روش سافرینگ بدون اینکه برشی ایجاد شود و بخیه ای زده شود لابیا ها کوچک می شوند.)

برطرف شدن مشکلات زناشویی

صحبت های دکتر لیلا خلیلی در رابطه جراحی لابیاپلاستی ماژور

لابیاپلاستی به روش سافرینگ

لابیاپلاستی به روش سافرینگ یک روش بسیار جدید و ایمن می باشد که در این روش لابیا ها بودن ایجاد برش و بخیه زدن کوچک می شود این روش از لابیاپلاستی برای افرادی کاربرد دارد که اندازه لابیاهای آن ها کوچک تر از یک سانت و یا خواستار تغییر شکل و تغییر رنگ می باشند. بسیاری از افرادی که لابیاهای بزرگی دارند و خواستار انجام لابیاپلاستی هستند از برش زدن و بخیه زدن واهمه دارند به همین علت است که نمی خواهند جراحی لابیاپلاستی را انجام دهند، که بهترین گزینه برای این افراد لابیاپلاستی به روش سافرینگ می باشد که در این روش فرد دردی را احساس نمی کند و با کمترین میزان خونریزی اندازه لابیاها کوچک می شود.

در این روش از لابیاپلاستی به هیچ عنوان از چاقو و لیزر برای کوچک کردن لابیاها استفاده نمی شود بلکه از یک تکنولوژی خاص و دستگاه خاصی برای تغییر شکل لابیاها، سفید کردن لابیاها و یک رنگ کردن لابیا ها استفاده می شود. درواقع لابیاپلاستی به روش سافرینگ بهترین روش لابیاپلاستی می باشد . برای انجام لابیاپلاستی به روش سافرینگ در ابتدا فرد باید مورد معاینه و بررسی قرار گیرد در صورتی که برای تغییر شکل لابیاهای خود خواستار استفاده از این روش می باشید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر راهنمایی و مشاوره های لازم را از دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان دریافت نمایید

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها