مدت زمان بستری بعد از جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی یکی از جراحی های محبوب در میان زنان است ، این جراحی امروزه در میان زنان بسیار طرفدار پیدا کرده است ، علت های مختلفی سبب این امر شده است ، یکی از دلایل مهم برای انجام جراحی لابیاپلاستی تاثیر در روابط جنسی می باشد ، عمل لابیاپلاستی باعث افزایش روابط جنسی می شود .

چه مدت پس از لابیاپلاستی باید بستری شد ؟

یکی از سوالات متداولی که از دکتر خلیلی پرسیده می شود در خصوص بستری شدن جراحی لابیاپلاستی است که در ادامه به بیان این موضوع می پردازیم .

دکتر لیلاخلیلی جراح زیبای زنان پس از جراحی لابیاپلاستی شخص ممکن است درد کمی داشته باشد ، اما دردی که شخص به آن دچار می شود بسیار اندک می باشد و با مصرف مسکن و داروهای که پزشک تجویز نموده است برطرف می شود جای نگرانی نیست ، در زمان جراحی لابیاپلاستی شخص با درد همراه نیست زیرا جراح زیبایی زنان از بی حسی موضعی استفاده می کند .

اشخاصی که شاغل می باشند و می خواهند در خصوص بستری شدن پس از جراحی لابیاپلاستی بدانند باید بیان کرد که این اشخاص 24 ساعت پس از جراحی لابیاپلاستی می توانند سرکار بازگردند بنابراین نیازی به گرفتن مرخصی طولانی مدت ندارند .

دکتر لیلا خلیلی بیان می کنند در صورتی که اشخاص به طور طولانی مدت روی صندلی نشسته و یا نیاز است که به شکل منظم و مرتب راه بروند می توانند 24 ساعت پس از جراحی لابیاپلاستی به سرکار بازگردند و فعالیت های روزانه خود را از سر گیرند .

بانوان ورزشکار که نیاز به فعالیت مداوم دارند نیز می توانند سه روز پس از جراحی لابیاپلاستی به انجام تمرینات ورزشی خود بپردازند ، اما تا حد ممکن باید از فعالیت های سنگین اجتناب نمایند .

یکی از مهم ترین مراقبت های پس از لابیاپلاستی به مدت یک الی سه ماه در وان آب گرم یا دوش آب گرم را انجام ندهند .

فعالیت های جنسی نباید باید به مدت سه ماه انجام شود .

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان روش های مختلفی را برای جراحی زیبایی واژن انجام می دهند که یکی از این جراحی ها لابیاپلاستی می باشد ، اشخاص پس از لابیاپلاستی نهایت رضایت را جراحی دارند زیرا خانم دکتر نهایت دقت را دارند و دارای توانایی بالایی در زیباسازی واژن هستند ، دکتر خلیلی سالیان است که جراحی واژن را انجام می دهند و در این زمینه تخصص و تبحر دارند .

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها