ماندگاری لیفت با نخ لابیا ماژور

ماندگاری لیفت با نخ لابیا ماژور چقدر است؟ آیا می توان عمل لیفت با نخ واژن را همراه با تزریق ژل انجام داد؟ در صورتی که لبیا ماژور ها دچار تغییرات ناشی از افزایش سن، بارداری، زایمان، ورزش، کاهش وزن و یا افزایش وزن های شدید قرار گیرند، روش های مختلفی وجود دارد که لبیاماژور ها را به حالتی زیبا بازگرداند.

روش های اصلاح تغییرات لبیاماژور ها

درصورتی که لبیاها خیلی کم حجم شوند می توان از روش تزریق چربی در ناحیه ژنیتال و یا تزریق ژل استفاده کرد.

اگر لبیاماژور ها خیلی چروک و حالت آویزان داشته باشند می توان از روش جراحی لابیاپلاستی ماژور استفاده کرد. عمل لابیاپلاستی ماژور در زمانی که شلی پوست لبیا ماژور شدت داشته باشد، توصیه می شود.

همچنین روش دیگری که برای اصلاح تغییرات لبیاماژور ها پیشنهاد می شود، استفاده از لیفت با نخ است.

انواع مختلف نخ ها

نخ هایی وجود دارند که برای ورودی واژن استفاده می شوند، که از آن ها به عنوان نخ های پرینه یاد می شود.

نخ های دیگری وجود دارند که برای داخل واژن استفاده می شوند، به این معنی که واژن را تنگ نمی کند و تنها باعث کشیدگی و سفتی واژن می شود و بیشتر در مواردی که فرد دچار بی اختیاری ادراری است، توصیه می گردد.

اما نخ های دیگری نیز وجود دارند که برای لیفت لبیا ماژور استفاده می شود. نخ هایی که امروزه وارد بازار شده است بسیار کاربردی هستند و البته نیاز به هزینه بالایی دارد.

لیفت با نخ لبیاماژور ها و تزریق ژل

خیلی از بیماران تصور می کنند که در زمان لیفت با نخ لبیا ماژور ها، لبیا ها از بالا گرفته می شوند و یا، همچون لیفت صورت این نخ ها باید به مکانی فیکس شوند، در حالی که در رابطه با لبیاماژور ها این اتفاق نمی افتد، زیرا این نخ ها، نخ هایی خاردار هستند که زمان اثر گذاری طولانی دارند و باعث کشیدگی فشیا می شوند و به مرور زمان ظاهر زیبایی برای لبیاماژور ها ایجاد می کند و هم چروک های ایجاد شده را از بین می برد. اگر افتادگی شدت داشته باشد، عمل لبیاپلاستی ماژور گزینه بهتری است، اما اگر افتادگی و شلی شدید نباشد می توان روش درمانی لیفت با نخ لبیا ماژور ها را انتخاب کرد.

در مواردی که بیمار لیفت با نخ را استفاده می کند، اگر برای نتیجه بهتر نیاز به حجم دهی نیز داشته باشد، می توان از تزریق ژل استفاده کرد.

ماندگاری لیفت با نخ لبیاماژور

یک سری از نخ های نسل سوم وجود دارند که خود نخ ها، حاوی ژل هستند و دیگر نیازی به تزریق ژل نمی باشد، اما به نسبت، حجم دهی که ایجاد می کنند به نسبت تزریق ژل کمتر است. عمل لیفت با نخ لبیاماژور و تزریق ژل را می توان در مطب و با بی حسی انجام داد.

ماندگاری لیفت با نخ لبیا ماژور

ماندگاری ماندگاری لیفت با نخ لابیا ماژور  حدود 3 تا 4 سال است، بعد از جذب شدن نخ ها همچنان فیبروزی که ایجاد کرده اند باقی می ماند و همین امر سبب می شود که اثر نخ ها باقی بمانند.

 

 

هزینه لیفت با نخ لبیاماژور ها

هزینه بسته به موارد بسیاری دارد، نوع نخی که استفاده می شود و یا نسبت حجمی که برای تزریق ژل لازم است، تعیین می گردد.

دوران نقاهت لیفت با نخ لبیاماژور ها

دروان نقاهت لیفت با نخ لبیا ماژور ها همراه با تزریق ژل به ناحیه ژنیتال، دوران نقاهت ندارد و هیچ گونه ممنوعیتی برای آن تعیین نشده است. بهتر است تا یک هفته ورزش و رابطه جنسی نداشته باشد.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها