ماندگاری سفید کردن واژن

ماندگاری سفید کردن واژن چقدر است؟مراقبت از ناحیه تناسلی از جمله مواردی است که خانم ها باید به آن اهمیت ویژه ای بدهند، چرا که بالا رفن سن خود با تغییراتی در بدن همراه است و از آن جایی که ناحیه تناسلی و واژن نیز از این قاعده مستثنی نیست، بسیاری از خانم ها به مرور زمان، متوجه تغییر ظاهر و تیره شدن ناحیه تناسلی خود می شوند. تیره شدن واژن می تواند به دلایل مختلفی از جمله بالا رفتن سن، بر هم خوردن تعادل هورمون ها و یا عوامل ژنتیکی اتفاق بیفتد و مساله ای است که می تواند اعتماد به نفس فرد را پایین بیاورد و بر کیفیت رابطه زناشویی تاثیر بگذارد. حتی بسیاری از خانم ها به دلیل تیره بودن ناحیه تناسلی خود ار رفتن به استخر یا لیزر نیز خجالت می کشند. در ادامه مقاله دکتر خلیلی همراه ما باشید تا به بررسی ماندگاری سفید کردن واژن بپردازیم.

ماندگاری سفید کردن واژن

روش های سفید کردن واژن

روش های مختلفی برای سفید کردن واژن وجود دارد از درمان های خانگی گرفته تا درمان های پزشکی. درمان خانگی که عمدتا شامل استفاده از کرم و لوسیون هستند و این را باید در نظر داشته باشید که ماندگاری موقتی به همراه دارند و ممکن است نتایج چندان ایده آلی را شاهد نباشید. اما یکی از موثرترین روش های سفید کردن واژن، استفاده از لیرز است که ماندگاری بسیار بالا و نتایج درخشانی را به همراه دارد.

سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر با استفاده از تکنولوژی اشعه لیزر انجام می شود و این گونه است که اشعه ساطع شده از لیزر، پیگمان ها یا رنگدانه های تیره موجود در بافت واژن و حتی پرینئوم را به طور دائمی بر می دارد. در واقع، در این روش لایه فوقانی پوست که تیره و مرده است، برداشته می شود و شاهد روشن شدن پوست خواهیم بود. لیزر به صورت سرپایی، در مطب پزشک و بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود، کاملا بدون درد است و هیچ گونه دوره نقاهت و عوارضی را به همراه نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که، در افرادی که شدت تیرگی ناحیه ژنیتال بیشتر است، توصیه می شود قبل از لیزر واژینال از روش های پیلینگ و یا pink استفاده کنند و بعد از این مراحل کاندید لیزر شوند، به این دلیل که در پوست هایی با تیرگی بالا استفاده مستقیم با لیزر می تواند باعث تیرگی بیشتر و سوختگی شود و نتیجه معکوس برای فرد داشته باشد.

نتایج و ماندگاری سفید کردن واژن با لیزر

نتایج سفید کردن واژن با لیزر حتی بعد از یک جلسه درمان به خوبی مشخص می شود و با تکرار جلسات درمان، میزان روشن شدن پوست بیشتر نیز خواهد شد. توصیه می شود این روش به مدت سه جلسه و یا بیشتر با فواصل چهار تا شش هفته انجام شود که هر جلسه درمان در حدود ده تا پانزده دقیقه به طول می انجامد و به میزان تیرگی پوست ناحیه بستگی دارد. ماندگاری سفید کردن واژن بسیار بالاست، به خصوص اگر فرد تمام نکات گفته شده توسط پزشک را رعایت کند. با این حال، مدت زمان ماندگاری روش تا حد بسیاری به نوع پوست و میزان تیرگی ناحیه تناسلی بستگی دارد و سفید کردن واژن با لیزر می تواند در حدود شش ماه تا یک سال ماندگاری داشته باشد.

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن با لیزر

توصیه می شود به منظور ماندگاری بیشتر نتایح سفید کردن واژن، نکات و مراقبت های زیر بعد از درمان در نظر گرفته شوند. مواردی از قبیل:

  •  از برقراری رابطه جنسی به مدت حداقل سه تا پنج روز باید خودداری شود.
  •  از انجام لیزر موهای زائد در ناحیه باید خودداری شود.
  •  از انجام فعالیت هایی مانند یوگا، دویدن، استحمام یا رفتن به سونا و استخر باید خودداری شود.
  •  پوشیدن لباس زیر تنگ ممنوع است.
  •  استفاده از لوسیون های روشن کننده به منظور حاصل شدن نتایح ایده آل تر، بلامانع می باشد.
  •  از انجام فعالیت هایی که در آن ها ساییدگی ناحیه تناسلی بیشتر است باید خودداری شود.

https://hbhealth.com/vaginal-bleaching/

What is Intimate Bleaching?


https://luxedayspasoho.com/blog/2019/04/intimate-bleaching/

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها