لیفت با نخ لبیا ماژور

لابیا ماژور ها با افزایش سن و زایمان و…ممکن است دچار تغییراتی شود، این تغییرات معمولا به صورت از دست رفتن چربی، آتروفی، چروکی و شلی و… نمایان می شود. چروک شدن و شل شدن لابیا ماژور ها یکی از شایع ترین تغییراتی است که افراد از آن گله مند هستند. برای برطرف کردن چروکی و شلی لبیا ها درمان های مختلفی وجود دارد، تزریق چربی و ژل، عمل لابیاپلاستی ماژور و لیفت با نخ لابیا ماژورها. برای بیمارانی که خیلی چروک شدگی، افتادگی و شلی ندارند و یا برای درمان، تمایلی به انجام جراخی ندارند، لیفت با نخ لبیا ماژور انتخاب ایده آلی است. بنا به گفته های دکتر خلیلی ، خوشبختانه امروزه نخ هایی در دسترس است که کیفیت بسیار خوبی دارند، این نخ ها خار دار می باشند که همین خار ها در دو جهت همچون چنگک به فشیا متصل می شوند و سبب کشیده شدن فشیا می شوند، همین کشیدگی و لیفت باعث می شود چروک ها و شلی لابیا ماژور تا حدود زیادی از بین برود.

لایو دکتر لیلا خلیلی در مورد لیفت با نخ لبیا ماژور ها

ماندگاری لیفت با نخ لابیا ماژور

نخ های استفاده شده در این روش درمان قابل جذب هستند، اما دیر جذب هستند، این بدان معنی است که حدود 2 تا 3 سال زمان می برد که این نخ ها جذب شوند و از بین برود، زمانی که نخ ها از بین رفتند، فیبروزی که ایجاد می کنند باعث می شود که به مدت طولانی مدت این نخ ها اثر خود را داشته باشند و کشیدگی لابیا ماژور ها را حفظ کنند.
اما گاهی نیاز است لابیا ماژور ها شکل داده شود، آیا این نخ ها قابلیت تغییر شکل را دارند؟ بله، گاهی دو لابیا شبیه به هم نیستند به طور مثال یک لبیا به نسبت دیگری باریک تر و صاف تر است، می توان با لیفت با نخ این عدم توازن دو لبیا را جبران کرد.

نخ هایی که همزمان همراه با ژل هستند!

امروزه نخ هایی برای لیفت وجود دارد که همراه با ژل هستند، هم حجم دهی را دارند و هم کشیدگی لبیا ماژور ها را باعث می شوند.

لیفت با نخ بهتر است یا عمل لابیاپلاستی ماژور

عمل لابیاپلاستی ماژور در بیمارانی که شلی و افتادگی بسیار زیادی دارند توصیه می شود، اما در صورتی که شلی و افتادگی زیاد نباشد، لیفت با نخ توصیه می شود . لیفت با نخ یک عمل سرپایی است که نیازی به اتاق عمل و بیهوشی ندارد. دوره ریکاوری، محدودیت حرکتی وغیره در این روش وجود ندارد. تنها توصیه می شود بیمار در مدت دو تا سه هفته از انجام کار سنگین خودداری کند تا نخ ها اثر خود را از دست ندهند و به فشیا متصل شوند. انتخاب روش درمان با توجه به شرایط بیمار، آناتومی بیمار، علایق بیمار و نظر متخصص انجام می شود .

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها