لیفت با نخ لابیا ماژور

منظور از لیفت با نخ لابیا ماژور چیست؟ لبیا های بزرگ لبیا هایی هستند که لبیا های کوچک را در بر می گیرند و به دلایل مختلفی ممکن است لبیا ماژور ها دچار مشکل شوند، به طور مثال افزایش سن، بارداری ، کاهش هورمون ها،چاق و لاغر شدن و ترومای های مختلف می تواند باعث تغییر شکل لبیا ماژور ها شوند که می تواند با شلی شدگی بیش از اندازه پوست این ناحیه نمایان شود و یا چربی لبیا ماژو ها آب شود و چروک هایی در این ناحیه را نمایان کند، بسته به شرایط بیمار روش های درمان متفاوت است. در مواردی که لبیا ماژورها شل و همراه با چروک باشند، لیفت با نخ این ناحیه می تواند به بیمار کمک کند بدون اینکه جراحی انجام شود، چروک های ماژور ها از بین می رود. پس برای آشنایی بیشتر با این پروسه بهتر است توضیحات دکتر خلیلی را بخوانید.

لیفت با نخ لابیا ماژور

روند کار در لیفت با نخ لبیا ماژور

خیلی از بیماران زمانی که از لیفت با نخ اسم برده می شود اینگونه تصور می کنند که همانند لیفت با نخ صورت است و نخ را به یک فشیا متصل می کنند، در حالی که در رابطه با لبیا ماژور اینگونه نیست زیرا این ناحیه فشیا ندارد و لیفت با نخ باعث کشیدگی پوست ناحیه نمی شود، در لیفت با نخ، لبیا ماژور از نخ های کلاژن سازی استفاده می شود که به فشیای این قسمت متصل می شوند و باعث جمع شدن پوست این ناحیه می شود.

زمان مورد نیاز برای لیفت با نخ لبیا ماژور

این عمل به صورت سرپایی است و در مدت 10 تا 15 دقیقه برای بیمار انجام می شود و با بی حسی قابل انجام است که اثرات بسیار خوبی دارد. در بیمارانی که اندازه خیلی کوچک لیبا ها مدنظر آن ها نیست یکبار لیفت با نخ کفایت می کند.

مراقبت های بعد از لیفت با نخ

نیاز به مراقبت خاصی ندارد، بیمار می تواند فعالیت های خود را داشته باشد، احتیاج به ریکاوری و موارد دیگر ندارد . تنها به توصیه های پزشک خود توجه کنید .

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها