لابیاپلاستی ناموفق

چه مواردی باعث می شود فرد یک عمل لابیاپلاستی ناموفق داشته باشد؟ در مورد عمل لابیاپلاستی ترمیمی چه می دانید؟لابیاپلاستی در تقسیم بندی عمل ها، یک عمل مینوری است. ما دو دسته عمل داریم، عمل ماژور و عمل مینور. منظور از عمل ماژور باز کردن شکم، سزارین و عمل هایی که فشیا باز می شود، اما عمل مینور عملی است که با بی حسی انجام می شود و فشیایی باز نمی شود و بیشتر هدف جراحی در نواحی خارجی بدن است.

درست است که لبیاپلاستی یک عمل مینور است اما از آنجا که عمل زیبایی محسوب می شود، اهمیت عمل به دقت و زیبایی عمل است.

لابیاپلاستی ناموفق

عوارض لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی به دو دسته تقسیم می شوند، یک عوارض عمومی و دوم عوارض مخصوص لابیاپلاستی.

عوارض عمومی لابیاپلاستی همچون خونریزی، هماتوم، جمع شدن خون در یک قسمت از بافت، عفونت و… همگی از عوارض عمومی لابیاپلاستی هستند، که هر عملی می تواند این عوارض را بدهد.

اما عوارض مخصوص لابیاپلاستی بیشتر مربوط به مهارت، دقت جراح و روش و تکنیکی که لابیاپلاستی را انجام می دهد.

 

 

همچون عدم قرینگی زیاد، ریداکشن کامل لبیا، پنجره ای شدن لبیا ها، به این معنی که بعد از یک مدت از لابیاپلاستی در این ناحیه یک پنجره ایجاد می شود که دلیل این عوارض بر این است که بافت به درستی برداشته نمی شود. عوارض پنجره ای شدن لابیاپلاستی بیشتر مربوط به تکنیک وجه پلاستی است.

پنجره ای شدن لبیا جز عوارض سخت لابیاپلاستی است که به سختی می توان ترمیم کرد. زمانی که عمل ترمیمی لابیاپلاستی انجام می شود، دیگر خیلی عمل زیبایی لابیاپلاستی مطرح نیست، به این معنی که اگر در زمان ترمیم بافت بیش از اندازه کوچک شود، احتمال از دست رفتن کامل بافت وجود دارد. باید در جراحی ترمیمی لابیاپلاستی با کمک بافت های باقی مانده عوارض و یا پنجره های ایجاد شده را از بین برد.

زمانی که لبیا ها دچار مشکل میشوند، و شما این اطمینان را ندارید که پزشک تبحر در جراحی ترمیمی ندارد، بهتر است مجدد اعتماد نکنید.همانطور که گفته شد، عمل لابیاپلاستی یک عمل مینور است، اما می تواند عوارض بدی برای فرد داشته باشد.

استفاده از دخانیات در عمل لابیاپلاستی

استفاده از سیگار و دخانیات می تواند بر ترمیم بافت، حتی در لبیاپلاستی اولیه بیمار تاثیر گذار باشد.

توصیه می شود افرادی که کاندید عمل لابیاپلاستی هستند، بهتر است یک تا دو ماه قبل از لابیاپلاستی سیگار قطع شود و تا یک تا دو ماه بعد از لابیاپلاستی دخانیات مصرف نکنند. زیرا خونرسانی با مصرف دخانیات در این ناحیه دچار مشکل می شود و زمانی که خونرسانی دچار مشکل می شود بافت به خوبی نمی چسبد و فرد دچار عوارض می شود.

عمل های ترمیمی یک عملی است که خراب شده است، بافت از بین رفته، بافت دچار مشکل شده است، در نتیجه افراد کاندید برای عمل ترمیمی لابیاپلاستی نباید این توقع را داشته باشند که عمل آن ها همچون یک عمل اولیه باشد.

همچنین بعد از عمل های ترمیمی نباید در مدت زمان کوتاهی انتظار نتایج عالی را داشته باشند، زیرا جستجو و دستکاری بافت باعث می شود بخیه های این ناحیه دستکاری و باز شود.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها