لابیاپلاستی به روش سافرینگ

درواقع بهترین روش لابیاپلاستی، لابیاپلاستی به روشی  است که با دستگاه مخصوص روش سافرینگ انجام می شود. این روش بدون اینکه جای عمل برجای بگذارد صورت می گیرد. در روش سافرینگ فرد دردی را احساس نمی کند و با کمترین میزان خونریزی این عمل انجام می شود.

اگر می خواهید اطلاعات کامل تری را در مورد عمل لابیاپلاستی کسبکنید با مراجعه به سایت جدید دکتر خلیلی اطلاعات تکمیلی در خصوص لابیاپلاستی کسب کنید.

روش بدون جراحی سافرینگ با استفاده از یک تکنولوژی خاص و دستگاه خاصی، بیشتر در کشور های آمریکایی و اروپایی انجام می شود در این روش از چاقو و لیزر برای کوچک کردن لبیاها استفاده نمی شود.برای انجام سافرینگ در ابتدا فرد  باید قبل از عمل معاینه، بررسی و مشاوره شود.

لابیاپلاستی به روش سافرینگ

کاندیدای مناسب برای لابیاپلاستی به روش سافرینگ

بهترین کاندیدای این عمل کسانی هستند که اندازه لبیاهای آن ها کوچکتر از یک سانت باشد. یعنی لبیاهای بزرگ و غیر نرمال برای انجام این روش مناسب نیستند. این روش بعد از بی حسی با استفاده از دستگاه مخصوص بدون اینکه جراحی یا برشی صورت گیرد انجام می شود. بعد از گذشت حدود 5 روز تا 1 هفته لیباها شکل اصلی خود را پیدا می کنند.

در مواردی که لبیا ها بزرگ باشند و فرد خواستار انجام این روش برای تغییر سایز آن ها باشد سافرینگ در چند نوبت انجام می شود.

مزایای لابیاپلاستی به روش سافرینگ

  • سفید کردن لبیا
  • یک رنگ کردن لبیا
  • تغییر شکل لبیا

برای انجام لابیاپلاستی به روش سافرینگ  حتما باید فرد کاندیدای مناسبی برای انجام این روش باشد.

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تینا

سلام خانم دکتر عزیز.
من مجرد هستم .خانوادم به علت احتمال برجا گذاشتن اسکار لابیاپلاستی با لیزر و جراحی موافق نیستن.
لابیا من تیپ 2 و 3 هست من میتوانم روش سافرینگ فقط برای اینکه تاحدی ظاهر لابیا بهتر بشه انجام بدم