تصویر-قطعی-ترین-روش-سفت-کردن-واژن-دکتر-لیلا-خلیلی-8357

فهرست مطالب

قطعی ترین روش سفت کردن واژن

قطعی ترین روش سفت کردن واژن کدام است؟

قطعی ترین روش سفت کردن واژن کدام است؟ آیا درمان های خانگی می توانند در سفتی و تنگی واژن موثر باشند؟باید گفت: به دلیل اثرات زایمان، افزایش سن، ضربه  و یا ژنتیک، بافت واژن و عضلات اطراف آن می‌توانند کشیده شده و قدرت و توان خود را از دست بدهند، به همین دلیل افراد معمولا به دنبال یک روش موثر و قطعی برای سفتی واژن هستند، اگر شما هم از گشادی واژن رنج می برید در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

سفت کردن واژن

همانطور که گفته شد، زایمان، افزایش سن و تغییرات هورمونی ممکن است باعث شلی واژن و تغییر در ظاهر اندام تناسلی زن شود. بسیاری از زنان با واژینوپلاستی، لابیاپلاستی و سایر روش های تهاجمی جوانسازی واژن راحت نیستند و به دنبال روش های غیر جراحی برای درمان هستند. چندین گزینه زیبایی غیر جراحی نیز وجود دارد که می تواند به جوانسازی واژن کمک کند.

فرکانس رادیویی (RF) و روش های مبتنی بر انرژی لیزر می تواند به تحریک تولید کلاژن کمک کند. با تزریق فیلر پوستی می توان حس و حجم نقطه G را بهبود بخشید.

تصویر-قطعی-ترین-روش-سفت-کردن-واژن-دکتر-لیلا-خلیلی-8357

RF و لیزر درمانی

لیزر میکروسرجری و سیستم‌های فرکانس رادیویی (RF) در زمان‌های اخیر برای بهبود شلی واژن و افتادگی فرج محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. این کار به صورت غیر تهاجمی انجام می شود. این روش با ارائه امواج ملایم پالس های لیزر و انرژی فرکانس رادیویی مستقیماً در ناحیه ولوواژینال به روشی غیرتهاجمی انجام می شود.

گرمای کنترل شده در لایه های هدف ایجاد می شود که به سفت شدن شلی داخلی واژن و لابیای خارجی کمک می کند. بافت ها در پاسخ منقبض می شوند، تولید کلاژن تازه نیز در این روش مبتنی بر حرارت تحریک می شود. این روش اجازه می دهد تا نتایج طبیعی و طولانی تری داشته باشید که از بهبود بافت و اعصاب حمایت می کند.

سفت کردن واژن را می توان با روش RF یا لیزر ایجاد کرد. نتایج معمولاً توسط بیمار و همسر در مدت زمان کوتاهی قابل مشاهده است. افتادگی به طور قابل توجهی با سفت شدن بافت لبیا کاهش می یابد.

مزایای لیزر برای سفت کردن واژن

تاثیر پیری و زایمان بر واژن و فرج را به حداقل می رساند

عضلات و بافت های واژن را سفت می کند

انعطاف پذیری و شکل واژن را بازیابی می کند

خارش، ناراحتی و خشکی واژن را کاهش می دهد

افزایش رضایت و صمیمیت جنسی را سبب می شود

درمان های پرکننده برای سفت کردن واژن

تزریق فیلر پوستی می تواند به افزایش حجم در ناحیه لبیا های ماژور کمک کند. این روش به راحتی در مطب انجام می شود. زنانی که به دلیل از دست دادن حجم و آتروفی در لابیا بزرگ یا مونس پوبیس خود ناراحت هستند، می‌توانند با درمان تزریق فیلر واژن، چربی و یا ژل به میزان رضایت و نتیجه بالاتری دست یابند. لازم به ذکر است که این درمان مورد تایید FDA است.

فیلرهای واژن انواع مختلفی دارند. درمان تزریق افزایش حجم شما می تواند با توجه به نیاز شما انتخاب شود. مناسب ترین فیلر بر اساس ترجیحات شخصی و میزان شلی واژن توسط جراح زنان توصیه می شود. پرکننده های مبتنی بر اسید هیالورونیک انتخاب معمولی هستند زیرا ایمن و سازگار هستند. این درمان به هیچ گونه آزمایش آلرژی نیز نیاز ندارد.

شما می توانید با تزریق فیلر پوستی واژن نیز به افزایش نقطه G دست پیدا کنید. محل G-spot بیمار معمولاً در طول مشاوره قبل از عمل در زمان معاینه اولیه تعیین می شود. به طور کلی، نقطه G در حدود 1 تا 3 اینچ در داخل واژن قرار دارد، درست فراتر از دهانه واژن است.

در نتیجه می توان گفت افراد بنا بر شرایط مختلف می توانند از روش های مختلف جراحی و غیر جراحی استفاده کنند، دکتر لیلا خلیلی بنا بر شرایط افراد روش های درمان را پیشنهاد می کنند.

 

دکتر لیلا خلیلی

دکتر لیلا خلیلی

متخصص زنان و زایمان و زیبایی، فلوشیپ جراحی زیبایی پلاستیک از آمریکا، فلوشیپ جراحی زیبایی زنان از آمریکا و اروپا، ملقب به مونالیزا در بین جراحان زیبایی...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 16 =