فلپ و ترمیم لابیاپلاستی

خیلی از بیماران در رابطه با استفاده از فلپ در ترمیم لابیاپلاستی سوال دارند، در ادامه دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان به بررسی این موضوع می پردازند.برخی از بیماران که عمل لبیاپلاستی انجام می دهند و ریداکشن کامل می شوند، زمانی که تشخیص جراح زیبایی زنان بر استفاده از گرفت و یا فلپ است، احساس نارضایتی می کنند و تصور می کنند که لبیا های آن بعد از استفاده از گرفت مجدد بزرگ می شود.

در صورتی که باید گفت زمانی که لبیا ها به طور کامل برداشته می شوند و به نوعی عمل لابیاپلاستی ریداکشن انجام می شود، به نوعی نقص آناتومی ایجاد شده است، که هر نوع عمل زیبایی بعد از آن هم انجام شود، نمی توان مشکل را برطرف کرد. زیرا یک لبیا باید وجود داشته باشد، بین ماژور و قسمت داخلی مخاط، که هم نقش حفاظتی از دهانه واژن را داشته باشد و هم شکل و ظاهر نرمال را حفظ کند.

فلپ و ترمیم لابیاپلاستی

آیا امکان حذف کامل لابیا ها وجود دارد؟

متاسفانه برخی از بیماران از متخصص زنان خود اینگونه درخواست دارند، که لبیا ها را کلا حذف کنند. اما باید گفت حذف کامل لبیا ها نه تنها زیبایی ندارد بلکه ظاهری زننده نیز ایجاد می کند، افرادی که خواهان حذف کامل لابیاهای خود هستند می توانند باربی لبیاپلاستی را انجام دهند.

لبیا ریداکشن چه عوارضی دارد؟

لبیا ریداکشن علاوه بر عوارض زیبایی، باعث خشکی واژن و زخم شدن ناحیه داخلی واژن می شود.

بهترین راه حل در زمان لبیاریداکشن این است که، زمانی که لبیا ها کلا از بین رفته باشند، بهترین راهکار این است که آناتومی که از بین رفته است، را بازگردانیم به حالت قبل، حال با استفاده از گرفت و یا فلپ.

استفاده از فلپ برای ترمیم لبیاپلاستی

عمل فلپ یک عمل بزرگی است که از نظر تکنیکی نیاز به برش در نواحی مختلف دارد، لازم است بیمار مراقبت های خوبی داشته باشد.

افرادی که عمل پیوند را انجام می دهند به هیچ وجه نباید دخانیات مصرف کنند، زیرا نیاز به خونرسانی می باشد.

بلافاصله بعد از جراحی ممکن است ظاهر بافت رضایت بخش نباشد، عجله و دستکاری نکنید، در عمل فلپ بافت از یک ناحیه دیگر برداشته شده است و به لبیا ها پیوند خورده است، قطعا ممکن است ظاهر اولیه خوشایند نباشد، این جراحی نیاز به زمان دارد و بعد از گذشت یک تا دو ماه نتیجه جراحی مشخص می شود.

نیاز به سافتنیگ بعد از عمل ترمیم لبیاپلاستی با فلپ

همانطور که گفته شد، از آنجا که بافت از یک ناحیه برداشته شده است و به ناحیه دیگر پیوند خورده است، در نتیجه ممکن است برای افزایش زیبایی ظاهری بعد از گذشت مدتی از جراحی تنها سافتنینگ انجام داد، عمل سافتنینگ همچون جراحی ترمیمی لابیاپلاستی نیست و یک روش سرپایی دردرمان است که نتایج بسیار خوبی خواهد داشت.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها