عمل لابیاپلاستی برای دختر باکره

آیا عمل لابیاپلاستی برای دختر باکره انجام می شود؟لابیاپلاستی یک عمل زیبایی محسوب می شود، ولی خیلی از بیمارانی که عمل لبیاپلاستی را انجام می دهند غیر از جنبه زیبایی مشکلاتی دیگر به دلیل لبیا های بزرگ دارند، این مشکلات همچون کشیدگی، ساییدگی، درد در زمان پوشیدن لباس های تنگ، عفونت های مکرر، احساس ناراحتی در زمان ورزش کردن، سوزش، تحریک های مداوم و یا تمیز نشدن چین های لبیا همگی می تواند از عوارض بزرگ بودن لبیا معرفی شوند.

یکی از مهمترین عوامل لبیاپلاستی مشکل زیبایی است، عمل لبیاپلاستی یک عمل مینور است، یعنی فشیا باز نمی شود، قابل انجام به صورت سرپایی حتی در مطب پزشک است، و می توان این عمل را حتی با بی حسی انجام داد.

 

آیا می توان در جراحی لابیاپلاستی از بیهوشی استفاده کرد؟

می توان عمل لبیاپلاستی را بی حسی کامل انجام داد، و یا یا کمک  روش سدیشن، یعنی یک دارو به بیمارر تزریق می شود که به خواب عمیقی می رود، در زمان خواب متخصص زنان بی حسی را تزریق می کند و بعد از جراحی بیمار از خوابی عمیق بیدار می شود.

استفاده از بیهوشی کامل روش دیگری است که در لابیاپلاستی برای بیمارانی که ترس و استرس از جراحی دارند، انجام می شود. در این روش با کمک لوله گذاری بیمار کلا بیهوش است.

یک روش دیگر که استفاده می شود، بی حسی ناحیه ای است، در این روش از مهره های پایینی کمر بی حسی انجام می گیرد و بیمار هوشیار است اما بی حس است، همچون جراحی سزارین.

اگر بخواهیم بهترین روش بی حسی در این روش ها را معرفی کنیم، بی حسی یا روش سدیشن در لابیاپلاستی بهترین روش است، البته برای بیمارانی که ترس و استرس بیش از اندازه در طول جراحی نداشته باشند.

درد بعد از لابیاپلاستی

لابیاپلاستی عملی است که اگر درست بی حسی انجام شود، مریض بعد از جراحی عملا دردی را احساس نخواهد کرد، حتی ممکن است اصلا دردی را احساس نکند، بیشتر احساس ناراحتی و کشیدگی خواهد داشت.

اما بیمارها با یکدیگر متفاوت هستند و نمی توان گفت بیماران کلا بعد از جراحی دردی را تجربه نخواهند کرد.

در صورتی که بیمار مراقبت های بعد از جراحی را طبق گفته پزشک انجام دهند درد کمتری را احساس می کند. این مراقبت ها شامل درست مصرف کردن آیس پک ها، مسکن ها و…

آیا بعد از لابیاپلاستی نیاز به کشیدن بخیه ها می باشد؟

بخیه ها در لابیاپلاستی به صورت جذبی هستند، لازم است چند روز بعد از جراحی به جراح زیبایی زنان خود مراجعه کنند تا مشکلی ایجاد نشود.

عمل لابیاپلاستی برای دختر باکره

لبیاپلاستی یک بافت جدا است که خارج از واژن است و ارتباطی با پرده بکارت ندارد و عمل لبیاپلاستی آسیبی به پرده بکارت وارد نمی کند.

میل جنسی و ارتباط آن با لبیاپلاستی

لبیا ها ربطی به میل جنسی ندارند، میل جنسی بیشتر مرتبط با هیجانات و افکار فرد است و اگر هم میل جنسی کم و یا زیاد شود تنها به دلیل اعتماد به نفس بعد از جراحی است، ممکن است فرد به دلیل لبیا های بزرگ میل جنسی کمی داشته باشد، اما بعد ها با جراحی میل جنسی در فرد به  دلیل بالا رفتن اعتماد به نفس افزایش یابد.

از نظر حس جنسی هم لبیا ها ربطی به کلیتوریس ندارند و چون بافت انتهایی هستند باعث کاهش حس جنسی نمی شوند.

گاهی دیده می شود بیمارانی که درگیری ذهنی دارند حتی بعد از جراحی نیز کاهش میل جنسی و ارگاسم را تجربه کنند، این موضوع کاملا بسته به ذهن مریض است و اینکه بخواهیم بگوییم جراحی باعث این موضوع شده است کاملا اشتباه است.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها