عمل لابیاپلاستی با بی حسی

عمل لابیاپلاستی با بی حسی امکان پذیر است؟ لابیاپلاستی به روش های مختلفی انجام می شود که در یک روش آن از بیهوشی یا سدیشن هیچ استفاده ای نمی شود و تنها از بی حسی موضعی استفاده می کنند، این کار همانند دندانپزشکی است که ریشه دندان را بی حس می کنند، در این عمل ریشه عصبی لبیا ها بی حس می شود و یک سری تزریق ها انجام می شود و سپس بعد از آن عمل انجام می شود.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی با بی حسی

لازم است بیمار چند روز بعد از جراحی مجدد نزد جراح زیبایی زنان خود ویزیت شوند.

اصولا زمان اورژانس عمل لابیاپلاستی در دو روز اول بعد از جراحی است. باید در این دو روز بیمار به خونریزی ها و درد توجه کند.

درد بعد از لابیاپلاستی نیز سوال اغلب بیماران است، اوج درد یک جراحی، بلافاصله بعد از جراحی است، به این معنی که اثرات بیهوشی یا بی حسی از بین رفته باشد و بیمار متوجه درد شود.

بعد از این مدت تنها تا یک هفته ممکن است بیمار احساس ناراحتی داشته باشد و جای نگرانی نیست.

ورزش های سبک مثل پیاده روی از دو هفته بعد از جراحی امکان پذیر است، اما ورزش های سنگین یک ماه تا دو ماه بعد بهتر است شروع شود.

رابطه جنسی بعد از لابیاپلاستی هم باید، یک ماه بعد مجدد شروع شود.

آیا لابیاپلاستی در دختران باکره امکان پذیر است؟

لابیاپلاستی اصلا مرتبط با باکرگی نیست، لابیا ها بافت بیرونی هستند و با پرده بکارت فاصله دارند و لابیاپلاستی هیچ آسیبی به پرده بکارت وارد نمی کند.

عمل لابیاپلاستی با بی حسی

عفونت بعد از لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یا کلا جراحی های ناحیه ژنیتال، به این دلیل که خونرسانی قوی دارند، و اینکه جراحی هایی هستند که زمان بهبودی خیلی کوتاهی دارند، در نتیجه جراحی هایی هستند که احتمال عفونت در آن ها کم است، به خصوص عمل لابیاپلاستی، زیرا عمل لابیاپلاستی عملی است که نیاز به باز شدن فشیا و برش های داخلی ندارد و اگر حداقل های استریلیزاسیون رعایت شود، به هیچ عنوان زخم عفونت نمی کند.

مزیت های جراحی در اتاق عمل به نسبت لابیاپلاستی در کلینیک

عمل لابیاپلاستی از نظر دسته بندی جراحی ها، یک عمل مینور است. منظور از عمل های مینور، عمل هایی هستند که فشیا باز نمی شوند و می توان این جراحی را به صورت سرپایی و بدون اتاق عمل انجام داد.

منظور از لابیاپلاستی با بی حسی، در واقع این است که جراحی برای بیمار به صورت سرپایی و در کلینیک انجام می شود. منظور از این نوع جراحی لابیاپلاستی، این است که بیمار بیهوشی نمی گیرد و تنها با بی حسی و بدون هیچ دردی جراحی انجام شود. بهتر است به جراح زیبایی زنان متخصص در این زمینه مراجعه کنید، یک پزشک خوب کاملا آگاه به این است که بی حسی در چه نقطه ای تزریق شود تا جراحی بدون هیچ دردی انجام شود.

همچنین، چون لبیا ناحیه است که احتمال خونریزی شدید وجود دارد و ممکن است هماتوم های شدید در زمان جراحی ایجاد کند، در نتیجه بهتر است قبل از جراحی برای این عمل خون رزرو شود.

تشخیص اینکه در کلینیک و یا در اتاق عمل، جراحی لابیاپلاستی انجام شود بسته به نظر بیمار دارد زیرا بی حسی در بیمارانی که ترس از لابیاپلاستی دارند انتخاب خوبی نیست و لازم است بیمار شرایط بی حسی را قبول کند و ترس از جراحی نداشته باشد و بعد از آن با صلاحدید پزشک روش بیهوشی یا بی حسی انتخاب شود.

بخش نظزات

Call Now Button