عمل ترکیبی زیبایی زنان

منظور از عمل ترکیبی زیبایی زنان چیست؟ بنا به نظر دکتر خلیلی عمل های واژینوپرینو، لبیاپلاستی ماژور و مینور همگی جز عمل های ترکیبی زیبایی زنان هستند.در صورتی که در یک فرد  لبیا مینور ها و ماژور ها با یکدیگر فاصله داشته باشند، می توان این عمل ها را همراه یکدیگر انجام داد.زمانی که بیمار عمل هودکتومی دارد و یا لبیا ماژور ها و مینور ها خیلی به یکدیگر نزدیک هستند، نمی توان عمل های ترکیبی زنان را در یک زمان انجام داد، زیرا ورمی که در لبیا ماژور ایجاد می شود، باعث می شود که لبیامینورها کشیده و به لبیا ماژور ها متصل شوند.

عمل ترکیبی زیبایی زنان

انتخاب روش درمان

لبیاماژور ها بافتی چربی دار هستند، در دو طرف دستگاه تناسلی قرار دارند، از کوبیس، استخوان عانه شروع و تا مقعد کشیده می شوند، نقش حفاظت از لبیا مینور ها و دهانه واژن را دارند. بر اساس آناتومی بیمار و فانتزی فکری بیمار روش درمان انتخاب می شود. زمانی که لبیاماژور های بیمار در سایز بزرگی باشند، میزان زیادی چربی لازم دارد تا بافت خوبی حاصل شود، اما چربی به مقدار زیاد باعث می شود که ورم بیشتری ایجاد شود بعد از آنکه این ورم از بین رفت، شلی لبیا ماژور ها بیشتر نمایان شوند و زمانی که چربی تزریق می شود دو بافت خیلی بزرگ برای بیمار ایجاد می شود.

 

بسته به اندام بیمار، زمانی که بیمار لاغر باشد لبیاماژور های خیلی بزرگ، ظاهری زیبا ایجاد نمی کنند، در نتیجه بهتر است در ابتدا شلی پوست برطرف شود وبعد از گذشت مدت زمانی تزریق چربی به واژن و یا ژل انجام شود.

لبیاماژور پلاستی

لبیاماژور پلاستی همچون ابدومینوپلاستی است، همانطور که در ابدومینوپلاستی بافت اضافی برداشته می شود، در این روش درمان هم  باید بافت شل و اضافه برداشته شود.این جراحی یک عمل بزرگی است از نظر آنکه دانستن آناتومی و تکنیک لازم در جراحی بسیار مهم است.

نکته قابل توجه

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان در تهران به همه بیمارانی که عمل زیبایی انجام می دهند، توصیه می کنند که به هیچ عنوان بعد از عمل آینه به دست و یا موبایل به دست نباشند، زیرا بعد از جراحی بافت ورم دارد و کلا عوض می شود لازم است زمان بدهید تا ورم از بین برود و بافت جوش بخورد تا شکل نهایی خودش را نشان دهد.

لبیاپلاستی ماژور نسبت به مینور عمل بزرگ تری است زیرا پوست و بافت بیشتری برداشته می شود، ورم و درد بیشتری بعد از عمل بیمار دارد، ریکاوری بیمار به مراتب بیشتر است اما نتیجه بهتری نسبت به سایر جراحی ها خواهد داشت.

واژینوپرینو

منظور از عمل واژینوپرینو عمل تنگ کردن واژن  و سفت کردن عضلات کف لگن است. زمانی که عضلات پرینه و واژن دچار شلی شوند، تقریبا می توان گفت با هیچ روشی غیر از جراحی نمی توان حالت نقص آناتومی که ایجاد می شود را بازگردانیم، تنها با استفاده از جراحی امکان بازگشت عضلات وجود دارد. تمام این جراحی ها در عمل های ترکیبی زنان همراه با یکدیگر انجام می شوند.

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تیپزا

مطالب مفیدی بود ممنون از شما.