سوالات متداول در مورد لابیاپلاستی و واژینوپلاستی

لابیاپلاستی و واژینوپلاستی از انواع جراحی های زیبایی واژن هستند که امروزه برای جوانسازی و زیباسازی ناحیه واژن بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و زنان بسیاری خواستار انجام این جراحی هستند . سوالاتی در رابطه با این جراحی ها ذهن بسیاری از خانم ها را درگیرد کرده است که در این بخش این سوالات مطرح می شود تا پاسخ آن را دریافت نمایید.

سوالات متداول در مورد لابیاپلاستی
سوالات متداول در مورد لابیاپلاستی

مدت زمان انجام جراحی واژینوپلاستی و لابیاپلاستی چقدر است؟

مدت زمان انجام جراحی لابیاپلاستی و واژینوپلاستی بستگی به میزان جراحی و تکنیک مورد استفاده در این جراحی دارد اما بطور معمول بین یک تا دو ساعت این جراحی به طول می انجامد.

 آیا بعد از جراحی واژینوپلاستی و لابیاپلاستی می توان باردار شد؟

در صورتی که شما قصد بارداری دارید بهتر است انجام این جراحی ها را به بعد از بارداری و زایمان موکول کنید .

در صورتی که از شهر دیگری برای انجام این جراحی مراجعه نمایم، چه مدت بعد می توانم به شهر خود باز گردم؟

در اکثر موارد با بکارگیری تکنیک های جدید بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی و واژینوپلاستی می توانید به محل زندگی خود بازگرید و در صورت پیش آمدن مشکلی حتما با پزشک خود مشورت نمایید در موارد خاص ممکن است یک روز بعد از انجام این جراحی ها به محل زندگی خود باز گردید.

آیا قبل از انجام این جراحی نیاز است که آزمایشی صورت گیرد؟

آزمایش خون قبل از انجام جراحی لابیاپلاستی و واژینوپلاستی نیاز است.

آیا در هنگام جراحی لابیاپلاستی و واژینوپلاستی دردی احساس می شود؟

انجام این جراحی ها با بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی صورت می گیرد به همین علت فرد دردی را در حین جراحی احساس نمی کند . بعد از انجام جراحی جهت تسکین درد، رفع التهاب و احساس آرامش داروهایی برای شما تجویز می شود که باید بطور مرتب مصرف نمایید.

چه مدت بعد از جراحی می توان به محل کار خود بازگشت؟

مدت زمان استراحت و بازگشت به محل کار بستگی به نوع عمل جراحی دارد . اما بطور معمول بعد از گذشت 3 روز تا یک هفته بعد از جراحی بیماران می توانند به محل کار خود بازگردند. در رابطه بازگشت به محل کار با پزشک خود مشورت نمایید و در صورت صلاحدید پزشکتان به محل کار خود بازگردید. دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان راهنمایی و مشاوره های لازم را بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی و واژینوپلاستی در اختیار شما عزیزان قرار می دهند .

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها