سوالات عمل های زیبایی زنان

آیا عمل لابیاپلاستی باعث از بین رفتن رنگ تیره لبیا ها می شود؟

در صورتی که تیرگی در حدی باشد که امکان برداشت آن وجود داشته باشد، از بین می رود، اما گاهی اوقات تیرگی لبیا ها، تا قسمت انتهایی و چسبیده به لبیاماژور ها ادامه دارد، در نتیجه با عمل لابیاپلاستی به تنهایی این تیرگی از بین نمی رود و معمولا نیاز است حین عمل و یا بعد از آن با کمک سافتنینگ یا برداشت پوست ناحیه، تیرگی را از بین ببریم.

آیا امکان همزمان تزریق چربی با لابیاپلاستی وجود دارد؟

در بعضی موارد این امکان وجود ندارد، اگر برش ها خیلی نزدیک باشند، بهتر است همزمان با هم انجام نشوند، اما در مورد تزریق ژل در اکثر موارد ایرادی ندارد، به این دلیل که در این روند، مقدار زیاد ژل، تزریق نمی شود و ورم ناشی از ژل کم است و می توان همزمان با لابیاپلاستی انجام داد، اما در رابطه با تزریق چربی بسته به آناتومی بیمار دارد.

آیا امکان جراحی کلیتوروپلاستی به صورت مجدد وجود دارد؟

این امکان وجود دارد، گاهی لبیاماژور ها کوچک هستند و لبیا مینور و هود در معرض اصطحکاک و تحریک است، به همین دلیل ممکن است حتی بعد از جراحی نیز مجدد بزرگ شوند، در این موارد بهتر است از تزریق ژل و یا چربی استفاده شود تا حالت پوشانندگی لبیاماژور بیشتر شود.

سوالات عمل های زیبایی زنان

بعد از لابیاپلاستی و هودکتومی تا چه زمانی نباید نزدیکی داشت؟

بهتر است نزدیکی از 4 تا 6 هفته بعد از جراحی شروع شود ولی در اکثر موارد اگر تنها لابیاپلاستی انجام شود بعد از4 هفته بخیه ها جوش می خورد و می توانند نزدیکی داشته باشند.

لابیاپلاستی در انزال و ارگاسم موثر است؟

میل جنسی به صورت مستقیم ربطی به کلیتوریس و لابیاها ندارد و می توان گفت عمل لابیاپلاستی تنها با افزایش اعتماد به نفس بیمار سبب افزایش میل جنسی می شود.اما در خصوص حس جنسی باید گفت، اعصاب لابیاها انتهایی هستند و در زمان جراحی مشکلی برای این اعصاب به وجود نمی آید. در عمل لابیاپلاستی هودکتومی هم خود کلیتوریس دستکاری نمی شود و اعصاب کلیتوریس تحتانی هستند، حتی اگر بیمارانی هستند که کلیتوریس هم تحت عمل جراحی قرار می گیرد، آسیبی به این ناحیه وارد نمی شود. به صورت کلی می توان گفت، لابیاپلاستی هودکتومی باعث کاهش حسی جنسی و میل جنسی نمی شود، حتی در بعضی موارد اگر کلیتوریس در دسترس قرار گیرد باعث بهبود روابط جنسی می شود.

بهترین روش بیهوشی برای لابیای بزرگ چیست؟

انتخاب روش بیهوشی بسته به افراد دارد، بدون بیهوشی هم می توان لابیاپلاستی را انجام داد در صورتی که از روش خواب عمیق یا سدیشن استفاده شود. در این نوع بیهوش مریض به خواب عمیق می رود  و عمل انجام می شود.حتی این جراحی را تنها با کمک بی حسی نیز می توان انجام داد، اگر بیمار ترس از لابیاپلاستی ندارد.

آیا در عمل هودکتومی کل هود برداشته می شود؟

خیر، تنها هود کوچک می شود، دلیلی ندارد که هود به صورت کامل برداشته شود، تنها قسمت های پوست اضافی ناحیه کلیتوریس برداشته می شود.

چرا بهتر است عمل تزریق چربی با لابیاپلاستی انجام نشود؟

در عمل های زیبایی نواحی که به یکدیگر نزدیک هستند، بهتر است به صورت همزمان انجام نشوند، به خصوص در رابطه با لابیاپلاستی مینور با تزریق چربی و یا لابیاپلاستی مینور همزمان با لابیاپلاستی ماژور. به این دلیل که لبیا های ماژور نواحی هستند که ورم زیادی به خصوص بعد از تزریق چربی دارند، در بعضی از بیماران که این مرز به هم بیش از اندازه نزدیک است، باعث باز شدن بخیه ها می شود و یا باعث ناپدید شدن لبیامینور ها می شود. به همین دلیل بهتر است زمانی که جراحی زیبایی زنان، از نظر آناتومی به هم نزدیک هستند و ارتباط نزدیک به هم دارند، همزمان انجام نشوند.

می توان همزمان با تزریق چربی، هموروئید نیز جراحی شود؟

بله، مگر آنکه هموروئید بزرگ باشد و نیاز به جراحی خاصی باشد.

تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل؟

بستگی به بیمار دارد . در بعضی از بیماران که تمایل به حجم بالا ندارد تزریق ژل بهتر است، اما اگر حجم بالا مد نظر باشد، تزریق چربی بهتر است. به صورت کلی می توان گفت در تزریق چربی از بافت خود بیمار تزریق می شود و جسم خارجی استفاده نمی شود در نتیجه احتمال بروز آلرژی از بین می رود.

در رابطه باید گفت یک ژل خوب باید بعد از مدت زمانی از بین برود و اگر از بین نرود مشکل ساز می شود. مزیت ژل به چربی این است که ژل آماده است و نیازی نیست بیمار جراحی شود و نیازی به اتاق عمل و بیهوشی ندارد و به صورت سرپایی در عرض چند دقیقه تزریق می شود.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها