سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

واژن یکی از حساس ترین بخش های بدن زنان است. این ناحیه، به طور کاملا طبیعی و در مقایسه با سایر اعضای بدن، تیره تر می شود. پس طبیعی است که بسیاری از زنان خواهان واژنی سفید و روشن هستند. تعدادی از زنان فکر می کنند که شست و شوی مرتب واژن، به رفع تیرگی آن کمک می کند. اما واقعیت چیزی بر خلاف این باور است. صابون ها، محتوی مواد شیمیایی هستند، که نه تنها پوست حساس واژن را اذیت می کنند، بلکه باعث تیرگی بیشتر واژن نیز می شوند و PH واژن را نیز به هم می زنند. در این مقاله به بررسی روش های سفید کردن واژن می پردازیم.

درمان تیرگی ناحیه تناسلی

یکی از مشکلات شایع در خانم ها تیرگی ناحیه تناسلی است که به علل مختلفی این تیرگی ایجاد می شود. مثل کاهش هورمون ها، افزایش و کاهش وزن، اصطحکاک در ناحیه، ورزش کردن و همین طور پوشیدن لباس های تنگ و تیره. برای رفع تیرگی می توان از روش های مختلفی استفاده کرد، که از جمله مهم ترین آن ها استفاده از تکنیک لیزر است. اما همیشه لیزر به تنهایی نمی تواند تاثیر کافی را داشته باشد، به همین دلیل استفاده از دارو هایی مثل اسید های مخصوص برای پلینگ ناحیه تناسلی، استفاده از مزوتراپی برای رفع تیرگی و همین طور استفاده از لوسیون pinkکه برای استفاده در منزل به بیماران پیشنهاد داده می شود، ترکیب این روش ها در کنار هم می تواند اثری بسیار عالی در رفع تیرگی ناحیه تناسلی داشته باشد.

یکی از موثر ترین روش ها برای رفع تیرگی ناحیه ژنیتال استفاده از تکنولوژی لیزر است، با استفاده از لیزر یک لایه سطحی اپیدرم برداشته می شود، که این راهکار باعث افزایش لایه برداری و ایجاد یک پوست جدید در  ناحیه لیزر شده می شود. لیزر یک روش غیر جراحی و البته سرپایی است که با کمک بی حسی قابل انجام است، این روند در عرض 10  تا 15 دقیقه انجام می شود . بعد از لیزر ممکن است بیمار به مدت 1 ساعت احساس سوزش داشته باشد، اما در عرض چند روز بعد از آنکه یک لایه تیره تر ایجاد شد، پوست کاملا ریزش پیدا می کند و یک لایه کاملا جدید در ناحیه ایجاد می شود.

لیزر در کنار سایر روش ها و کربوکسی تراپی می تواند درمان خیلی موثری در رفع تیرگی و جوانسازی ناحیه تناسلی باشد.  

 

 

محصول جدید روشن سازی ژنیتال pink intimate

سلامت و البته زیبایی ناحیه ژنیتال بسیار اهمیت دارد، توجه به زیبایی این ناحیه دلیل بر نبود اعتماد به نفس نیست، امروزه علم در این زمینه پیشرفت کرده است و می توان هر مشکلی را به راحتی درمان کرد، بهتر است پزشک و یا جراحی که برای این زمینه انتخاب می کنید، به روز باشد، زیرا روز به روز  روش ها، دستگاه ها و تکنیک های جدید آشکار می شود که می توان از مزایای آن بهره برد.

یک لوسیون خیلی خوب برای وایتنینگ در ترکیب با لیزر و سایر روش ها خیلی می تواند موثر باشد، همچنین یک محصول جدید و البته خیلی خوب به عنوان مزوتراپی برای وایتنینگ و جوانسازی واژن به تازگی تولید شده است، که البته در ایران هم در دسترس است.

برای وایتنینگ و روشن سازی لازم است از روش های ترکیبی استفاده کنیم، لیزر در این زمینه خیلی موثر است، اما غیر از لیزر باید از روش هایی مثل اسیدها استفاده کنیم. Pink این مزیت را دارد که افراد می توانند حتی در منزل از آن استفاده کنند و می توان گفت استفاده از pink برابری می کند با دو جلسه لیزر.

شرکت PROMOITALIA یک محصول جدید خود را به صورت اختصاصی برای ناحیه ژنیتال تولید کرده است که به زودی در دسترس خواهد بود، این محصول خیلی موثر است به گونه ای که ترکیب لیزر و pink intimate می تواند در وایتنینگ و رفع چروک ها بسیار موثر باشد.

صحبت های دکتر لیلا خلیلی در رابطه با لوسیون روشن کننده ناحیه تناسلی

 
 

 روشن سازی ناحیه تناسلی

یکی از مشکلاتی که خیلی از بانوان درگیر آن هستند، روشن سازی ناحیه تناسلی است. قبل از اینکه بخواهیم روش درمان برای رفع تیرگی را انتخاب کنیم باید علت اصلی بروز تیرگی ناحیه تناسلی تعیین شود. تیرگی ناحیه تناسلی به دلایل مختلفی دیده می شود از جمله، علل ژنتیکی، افزایش سن، ورزش های سنگین، تغییر سطح هورمون ها، بروز برخی از بیماری ها که باعث تیرگی رنگ پوست می شوند، همگی می توانند در تیرگی ناحیه ژنیتال تاثیر گذار باشند .لازم به ذکر است نژاد، ژنتیک و آسیایی بودن ایرانی ها مشکل تیرگی ناحیه تناسلی را تشدید می کند .

سفید کردن و وایتنینگ از کاربردی ترین مسائل زیبایی زنان است، روزانه تعداد زیادی از بانوان به مراکز زیبایی خانم دکتر لیلا خلیلی مراجعه می کنند تا این مسئله را درمان کنند، برخی از ان ها از مشکلاتی که این موضوع در زندگی زناشویی آن ها ایجاد کرده است صحبت می کنند، اما جای نگرانی ای نیست، خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی در اغلب رشته های پزشکی، شاهد پیدایش روش های جدیدی برای رفع تیرگی هستیم، یکی از آنها لیزر ژولیت است.

دستگاه های لیزر همچون ژولیت، مونالیزا و فراکشنال CO2 بسیار معجزه آسا عمل می کنند و در مدت زمان کوتاهی اثرات شگفت انگیز خود را می گذارند.

پس دیگر به تیرگی نواحی تناسلی خود به چشم یک مشکل حل نشدنی نگاه نکنید.

مراجعین و مخاطبین عزیز می توانند برای شنیدن نظرات دیگر عزیزانی که از روش های رفع تیرگی در مراکز زیبایی خانم دکتر لیلا خلیلی بهره برده اند، تشریف بیارند و از نزدیک شاهد ترمیم فوق العاده پوست تیره ناحیه تناسلیشان و یا حتی حذف نواحی تیره پوستی باشند.لابیا ماژور ها دو بافت حاوی چربی دو طرف لبیا مینور ها هستند که نقش مهمی هم از نظر زیبایی و هم از لحاظ حفاظتی در دستگاه تناسلی دارند، در حقیقت لبیا ماژور ها محافظ لبیا مینور ها و ورودی دهانه واژن می باشند، حال اگر لبیا ماژور ها دچار آتروفی، کوچک شدن و یا آب شدن چربی شوند، سبب می گردد که لبیا مینور ها در معرض باشد و در نتیجه تحریک لبیا مینور اتفاق بی افتد و سبب بزرگ شدن لبیا مینور ها گردد، به همین دلیل در افرادی که لبیا مینور ها آتروفی شده اند یکی از راهکار هایی که کمک به نقش حفاظتی و همینطور نقش زیبایی لبیا ماژور ها دارد، تزریق فیلر، ژل و یا چربی است.

 

علت دو رنگی پوست بعد از وایتنینگ

گاهی بیماران به دلایل مختلف بعد از عمل وایتنینگ دچار دو رنگی پوست می شوند و برای از بین بردن اثر  دو رنگی برای لیزر اقدام می کنند. در حالی که باید گفت درمان سوختگی و دورنگی بعد از وایتنینگ، لیزر نیست. زیرا لیزر می تواند بافتی که آسیب دیده است را بدتر کند.برای درمان باید ابتدا ترمیم ناحیه آسیب دیده صورت گیرد و بعد از آن از روش های دیگر استفاده کرد. برای ترمیم باید از دارو ها استفاده شود، که این داروها به مرور زمان پوست را ترمیم کنند و اگر نیاز بود با  سفید کردن واژن انجام شود.

خیلی از بیماران این سوال را دارند که تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل؟

به طور مثال در افرادی که ورزشکار هستند و اندامی لاغر دارند، به هیچ عنوان تزریق چربی گزینه مناسبی نیست، به این دلیل که لازم است برای تزریق چربی، تزریق به مقدار بسیار زیادی انجام شود که حجمی از چربی باقی بماند. برای افراد لاغر بهترین روش درمان، تزریق ژل است. حجم دهی لبیا ماژور ها تاثیر بسیار زیادی در تغییر رنگ آن ها دارد. گاهی اوقات علت تیره بودن لبیا ماژور ها چروک شدن آن ها هستند. زیرا زمانی که بافت خوبی در این ناحیه نباشد پوست جمع می شود و همین امر سبب تیره نشان دادن لابیاماژور ها می گردد.

 

 

آماده سازی پوست قبل از لیزر وایتنینگ

توصیه می شود به بیمارانی که به منظور وایتنینگ اقدام می کنند، لازم است آماده سازی پوست از قبل انجام شود، زیرا در ناحیه ژنیتال تولید سلول های جدید به زمان بیشتری لازم دارد. بهتر است از 1 ماه قبل از وایتنینگ، دارو هایی که توسط متخصص زنان تجویز می گردد استفاده شود، این دارو ها تاثیر بسیار خوبی در بهبود وضعیت بیمار دارند و به نوعی از عوارض لیزر جلوگیری می شود.

دارو pink

یکی از دارو های توصیه شده به افراد، قبل از وایتنینگ استفاده از داروی pink است، این محصول، جزو نادر محصولاتی است که مخصوص ناحیه ژنیتال ساخته شده است و دارو ی بسیار قوی است که هم سبب جوانسازی و هم رفع تیرگی در این ناحیه می گردد، این دارو به منظور رفع تیرگی ناحیه زیر بغل هم استفاده می شود. استفاده از این محصول هم زمان با لیزر مانعی ندارد.

بهترین نوع لیزر برای سفید کردن واژن

دکتر لیلا خلیلی برای سفید کردن ناحیه تناسلی هم از لیزر مونالیزا استفاده می کنند و هم ژولیت. در حقیقت نوع لیزر مهم نیست، و تنها مهارت در تعیین تنظیماتی است که پزشک برای لیزر استفاده می کند. لیزر ژولیت طرفداران بیشتری دارد، به این دلیل که سوختگی، ایجاد زخم و درد ندارد، حتی بدون بی حسی هم لیزر را می توان انجام داد، تنها یک ربع بعد از لیزر فرد احساس سوزش می کند، در نتیجه با لیزر ژولیت می توان نتیجه بهتری از نظر وایتنینگ داشته باشید.

آیا اثر لیزر برای سفید سازی ناحیه تناسلی دائمی است؟

نمی توان گفت لیرر اثری دائمی دارد، در صورتی که بیمار ریز فاکتور های لازم را داشته باشد( لباس تنگ پوشیدن، لباس تیره پوشیدن، ژنتیک و…) ممکن است که تیرگی مجدد باز گردد، اما تنها با 3 جلسه لیزر در حدود 40 تا 50 درصد تیرگی از بین می رود و فرد می تواند 1 الی 2 سال از اثرات لیزر سفید کردن واژن، بهره ببرد.

علت تیره شدن ناحیه تناسلی زنان

از مشکلات اغلب زنان ایرانی تیره شدن ناحیه تناسلی و ژنیتال است.

به جز زنان اروپایی و شمال آمریکا، اغلب زنان جهان با این مشکل مواجه هستند.

تیرگی ناحیه واژن و ژنیتال، علل مختلفی دارد که اکنون به بررسی آن می پردازیم.

یکی از رایج ترین علل تیرگی ، استفاده از لباس زیرهای غیرنخی است که پایه جنس آن ها نفت است که به مرور زمان باعث تیرگی می شود. همچنین استفاده از لباس های تیره به مرور زمان همین تأثیر را می گذارند. استفاده از لباس های تنگ که باعث افزایش اصطکاک شوند می تواند محل مناسبی برای رشد میکروب ها شده و یا باعث تیرگی شوند.

از مهم ترین علل تیرگی های پوستی، استفاده از تیغ و ژیلت برای شیو است، این روش ها به مرور زمان می توانند باعث تیرگی پوست شوند و به پوست آسیب برسانند.

کمبود برخی از ویتامین ها و مواد غذایی، می توانند مؤثر باشند.

بانوانی که عادت به خشک کردن لباس زیر های خود در هوای آزاد و با نور خورشید ندارند و همیشه در فضای رطوبتی حمام لباس های زیر خود را خشک می کنند ممکن است دچار عفونت هایی بشوند که انواع آن ها سبب تیرگی ناحیه تناسلی شوند.

تغییرات هورمونی می توانند بر روی پوست تأثیرات منفی بگذارند، یکی از این تغییرات ایجاد شده تیره شدن پوست است.

اینترتریگو مشکلی ست، که روی پوست نواحی ای که رطوبتی ست و برای عبور هوا محدودیت جریانی دارند بیشتر رشد می کند، همچون نواحی زیر بغل، کشاله ران، ران ها و ناحیه ژنیتال بهترین منطقه برای رشد آن هاست.

عدم رعایت نکات بهداشتی می تواند این شرایط را بدتر کند.

از مهم ترین علل دیگر، مسائل ارثی است که می تواند باعث ایجاد تیرگی شود و هیچ راهی برای جلوگیری از آن نیست.

عدم درست کار کردن تیروئید، مثلا پرکاری و یا کم کاری تیروئید می تواند به نوعی در روند تیره شدن پوست سهیم باشد.

هر نوع عفونتی که ناحیه ژنیتال را درگیر کند می تواند اطراف ناحیه ژنیتال و پوست ناحیه تناسلی را تیره کند.

تولید بیش از اندازه ملانین این ناحیه به هر علتی می تواند باعث تیرگی و سیاهی پوست شود.

درمان تیرگی ناحیه ژنیتال

زمانی که فرد دچار تیرگی ناحیه تناسلی می شود، به دنبال بهترین روش درمان می باشد . برای درمان تیرگی پوست روش های زیادی وجود ندارد، یکی از این روش ها، درمان به روش شیمیایی است، استفاده از داروهایی که باعث رفع تیرگی می شوند، اما این روش درمان شیمیایی تاثیر زیادی ندارد، و استفاده بیش از اندازه و درغلظت های بالا به مرور زمان سبب افزایش تیرگی این ناحیه نیز می گردد . استفاده از کربوکسی تراپی یکی دیگر از روش های درمان تیرگی ناحیه تناسلی است، این روش درمان بیشتر بر جوانسازی موثر است و تا حدودی بر تیرگی موثر است . استفاده از میکرونیدلینگ،مزوتراپی و… نیز در برخی افراد توصیه می شود که همگی همچون کربوکسی تراپی تا حدودی بر تیرگی تاحیه تناسلی موثر هستند . اما روش کاربردی دیگری نیز برای درمان تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد . استفاده از لیزر یک روش پر طرفدار برای وایتنینگ ناحیه تناسلی است .لیزر co2 همچون لیزر مونالیزا در این زمینه کاربرد دارد .

لیزر co2 بهتر است یا لیزر مونالیزا ؟

پاسخ این سوال را نمی توان به قطعیت گفت، مزیت و کاربردی بودن این دو لیزر بسته به تنظیمات دستگاه دارد. به این معنی که پزشکی که لیزر را انجام می دهد باید با دستگاه کاملا آشنا باشد تا به نسبت پوست بیمار تنظیمات دستگاه را مشخص کند . اما در حالت کلی دستگاه co2 و یا مونالیزا می توانند تاثیر بسیار خوبی در درمان تیرگی ناحیه تناسلی داشته باشد اما در مقابل عوارضی هم دارند . دستگاه اربیوم یاگ چون به صورت ablative non است، باعث جوانسازی واژن می شود، اما عوارض کمتری برای بیمار دارد . توصیه می شود در جلسات ابتدایی سفید کردن واژن که با پوست کاملا آشنا نیستید، از دستگاه اربیوم یاگ استفاده شود.

روند کار لیزر در وایتنینگ ناحیه تناسلی

روش کار در استفاده از لیزر به صورت سرپایی و با استفاده از بی حسی موضعی و کرم ها است . تعداد جلسات در افراد مختلف است ولی در حالت کلی نیاز به 3 جلسه درمان می باشد . تعداد جلسات بیمار به مواد مختلفی بستگی دارد، از جمله، پوست بیمار، روش صحیح استفاده از دارو هایی که توسط متخصص زنان تجویز می گردد و… یکی از دارو هایی که بعد از لیزر سفید کردن توصیه می شود، داروی لوسیون پینک اینتیمیت است که متاسفانه مدتی است در بازار موجود نبود، اما خوشبختانه در حال حاضر این دارو موجود است . این لوسیون را هم می توان در منزل و هم در کلینیک توسط پزشک استفاده کرد . پینک اینتیمیت یک محصول ایتالیایی است که مخصوص تغییر رنگ پوست ناحیه زیر بغل و ناحیه تناسلی است. استفاده از این لوسیون بسیار راحت است، فرد در چند جلسه در فواصل معین باید استفاده کند . در هر جلسه تنها چند قطره برای ناحیه مورد نظر استفاده می شود، بعد از چند دقیقه ماساژ ناحیه، این لوسیون خشک می شود، همچنین بعد از یک دوره کوتاه یک تا دو ماه تا 50 درصد تیرگی ناحیه مورد نظر از بین می رود . اگر این لوسیون همزمان با لیزر استفاده شود به طبع نتیجه ای بهتر خواهد داشت، زیرا لیزر باعث لایه برداری پوست می شود و اثر موادی که برای روشن و جوانسازی واژن استفاده می شود به مراتب بیشتر می کند .

کربوکسی تراپی با افزایش دی اکسید کربن در ناحیه پوستی باعث افزایش خونرسانی برای کمبود اکسیژن القا شده به مغز می شود و در نتیجه همین موضوع باعث بازسازی و جوانسازی پوست می شود.

میکرونیدلینگ روش درمانی دیگری ست که سوزن های زیاد و نازکی وارد پوست شده و باعث تولید فاکتورهای رشد می شوند، بدین ترتیب این کار باعث افزایش کلاژن سازی و ترمیم پوست می شود.

مزوتراپی از تکنیک های بسیار مؤثر است که به جای مالیدن مواد مفید روی پوست، اینبار این مواد به داخل پوست تزریق می شوند، این عمل باعث بهبودی پوست شده و همچنین مواد مفید مورد نیاز برای پوست را تأمین می کند.

برخی به دنبال کرم هایی برای رفع تیرگی پوست هستند، این کرم ها در رفع تیرگی پوست شاید مؤثر باشند ولی در طولانی مدت نتیجه مطلوبی می توان کسب کرد.

استفاده از ماسک های گیاهی بیشتر برای پیشگیری از تیرگی مؤثر هستند نه درمان، هر چند که اگر در جهت درمان به کار رود باید در طولانی مدت استفاده شود.

 

کرم های گیاهی واژن

این قبیل کرم ها با فرمولاسیون گیاهی که دارند، به رنگ طبیعی واژن کمک می کنند. علاوه بر این، موجب بهبود روند متابولیسم و تولید کمتر ملانین در ناحیه واژن می شود. تولید بیش از حد ملانین، یکی از دلایل اصلی تیرگی واژن می باشد. اگر از این کرم های گیاهی 2 با در روز استفاده کنید، در طی چند روز نتایج شگفت انگیزی را مشاهده خواهید کرد.

کرم های طبیعی واژن

همان طور که پیداست، این کرم ها صد در صد گیاهی هستند و هیچ گونه عوارص جانبی ندارند و در طی چند روز باعث تغییر رنگ تیره واژن به صورتی و روشن می شوند. مواد طبیعی و تشکیل دهنده این کرم ها عبارتند از: آلوئه ورا، عصاره خیار، عصاره گل رز، عصاره آربیتین و جلبک دریایی.

کرم های سفید کننده واژن

نوعی دیگری از کرم های موجود جهت رفع تیرگی و سفید کردن واژن، کرم های سفید کننده گیاهی هستند که به راحتی در دسترس هستند. این کرم ها حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی مضر نیستند و برای قسمت هایی از پوست بدن که نرم و حساس هستند، استفاده می شوند.

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن با لیزر

استفاده از لیزر در سفید کردن واژن به رفع دائمی تیرگی بافت ها در  واژن و حتی پری نئوم نیز کمک می کند. تغییر رنگ و یا تیرگی واژن می تواند علل ژنتیکی داشته باشد، و یا به دلیل تغییرات هورمونی و یا افزایش سن رخ بدهد. این وضعیت می تواند برای زنان و یا شریک جنسی شان آزار دهنده باشد.

لیزر درمانی در مرکزی مجهز و در 3 جلسه و یا جلسات بیشتر انجام می شود. تعداد جلسات به میزان تیرگی بستگی دارد و اغلب 10 تا 15 دقیقه به طول می انجامد. با انجام این کار، لایه ملانین موجود در واژن برداشته می شود و در نهایت، تیرگی این ناحیه نیز از بین خواهد رفت.

سفید کردن واژن با لیزر تحت بی حسی موضعی صورت می گیرد. پس از درمان، به زنان توصیه می شود که 3- 4 روز بعد، از برقراری رابطه جنسی خودداری کنند. این روش کاملا بی خطر است.

سؤالات رایج در مورد سفید کردن (وایتنینگ)

تعداد جلسات لیزر روشن سازی واژینال چقدر است؟

تعداد جلسات لیزر، بستگی به پوست بیمار دارد، نوع مختلف پوستی به لیزر جوابگویی متفاوت دارند. اما به طور متوسط 3 جلسه لیزر کافی است. برخی از بیماران حتی با یک جلسه، به دلخواه خود میرسند.

لیزر سفید سازی برای کدام نواحی قابل انجام است؟

می توان از لیزر در تمام نواحی که دچار تیرگی شده است، استفاده کرد. به عنوان مثال زیر بغل، ناحیه ژنیتال، زانو . اما در مطب دکتر لیلا خلیلی سفید سازی تنها برای ناحیه ژنیتال انجام می شود.

درصد تاثیر گذاری لیزر چقدر است؟

به طور متوسط با سه جلسه لیزر، حدود 40 درصد پوست روشن می شود. البته این درصد بسته به پوست و مراقبت ها و استفاده های ترکیبی از سایر روش های درمانی دارد.

کربوکسی بهتر است یا لیزر؟

کربوکسی بیشتر باعث جوانسازی می شود و لیزر سبب لایه برداری از پوست می گردد. کربوکسی به تنهایی نمی تواند وایتنینگ خوبی ایجاد کند، اما در ترکیب با سایر روش ها همچون لیزر، می تواند اثر گذاری خوبی داشته باشد.

بهتر است ابتدا لیزر سفید سازی انجام شود یا لیزر موهای زائد؟

از آنجا که موهای زائد می تواند باعث تیره تر دیده شدن ناحیه ژنیتال شود و از طرفی شیو کردن، اپیلاسیون و… مجدد باعث تیره تر شدن ناحیه ژنیتال می شوند، بهتر است که بیمار اول لیزر موهای زائد را انجام دهد و بعد از آن لیزر وایتنینگ.

لازم به ذکر است که بعد از لیزر وایتنینگ بهتر است که بیمار خیلی تحت لیزر نباشد، در نتیجه بهترین کار از بین بردن موهای زائد و بعد انجام لیزر وایتنینگ است.

من باردار هستم قصد وایتنینگ دارم، آیا این کار به فرزند من آسیب می رساند؟

قطعاً در زمان بارداری باید هر عمل اضافه ای را از زندگی روزمره حذف کرد، حتی اگر این امر به جنین شما آسیبی وارد نکند انجام آن در این دوره اصلا توصیه نمی شود.

چند درصد بهبودی حاصل می شود؟

درصد بهبودی بستگی به پوست شما دارد، برای هیچ کدام از خدمات زیبایی پوستی نمی توان عبارت صد در صد را استفاده نمود اما قابل به ذکر است که تأثیرات سفید کردن پوست در مراکز زیبایی ما، به طور قابل

ملاحظه ای باعث زیبایی و بهتر شدن پوست می شود. در اغلب افراد این روشن شدن بالای 70 درصد نتیجه می دهد.

هزینه درمان چه قدراست؟

اغلب هزینه درمان بر اساس مشکل فرد، شدت تیرگی و ناحیه تیره مشخص می شود، به همین دلیل تا فرد معاینه نشود نمی توان نظر داد.

تعداد جلسات چه قدر است؟ معمولاً یک تا سه جلسه، افرادی که خارج از این بازه قرار می گیرند با معاینه دقیق تر همان ابتدا خدمتشان اعلام می گردد.

فاصله جلسات چه قدر است؟

معمولا فاصله جلسات 30 روز است، زیرا پوست باید فرصت ترمیم و بازسازی را داشته باشد، برای کسب بهترین نتیجه سعی بر این است که این فاصله حفظ شود.

ما ساکن شهرستان هستیم، چگونه از هزینه و شرایط آگاه شویم؟

دوستان خوبمون که ساکن شهرستان هستند می توانند در اینستاگرام به ما دایرکت بدن تا شرایط را تمام و کمال برای آن ها شرح دهیم.

 

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها