روش های افزایش ارگاسم

روش های افزایش ارگاسم چیست؟ در خانم ها ارگاسم کاملا متفاوت با مردان است، ارگاسم در آقایان بیشتر حالتی فیزیولوژیک دارد و به موارد دیگر مربوط نیست، اما در خانم ها ارگاسم مولتی ارگان است در نتیجه کم و یا نبود ارگاسم در بانوان ربطی به ناحیه تناسلی، آناتومی و عضلات ناحیه ژنیتال ندارد.

 

تاثیر افکار بر ارگاسم

یک قسمت مهم که در ارگاسم خانم ها بسیار موثر است، قسمت فکری و روحی بانوان است. ارگاسم از نیم کره راست منشا میگیرد، اگر خانم در زمان رابطه جنسی، درگیری فکری های زیادی داشته باشد، در نتیجه نیم کره چپ فعال می شود و این نیم کره بر نیم کره راست غالب می شود و باعث از دست دادن ارگاسم می شود.

اکثر مشکلات خانم ها در رابطه با ارگاسم، مشکلات فکری هستند. زمانی که بانوان عمل های جراحی زیبایی زنان انجام می دهند، باتوجه به اینکه از نظر علمی، انجام عمل لابیاپلاستی باعث کاهش یا افزایش ارگاسم نمی شود، در بعضی موارد ممکن است بعد از جراحی فرد دچار مشکلات ارگاسم شود، زیرا فکر او به گونه ای است که ارگاسم او دچار مشکل شده است و اگر مدام به این مورد فکر کند ارگاسم بیمار دچار اختلال می شود.

روش های افزایش ارگاسم

تاثیر هیجانات بر ارگاسم

قسمت دوم در رابطه با ارگاسم قسمت هیجانات فرد است، به این معنی برای خانم ها فانتزی جنسی بسیار اهمیت دارد، در اکثر خانم ها باید شرایط خاصی برقرار باشد، پارتنر مورد پسند فرد باشد، که کاملا متفاوت با آقایان است.

تاثیر هورمون ها بر ارگاسم

قسمت سوم که بسیار مهم در است، بخش هورمون ها هستند، هورمون ها بسیار بر فعالیت جنسی و ارگاسم موثر هستند. ما در بدن سه هورمون جنسی داریم، این موضوع هم در خانم ها و هم در آقایان صدق می کند، این هورمون ها شامل، استروژن، پروژسترون و تستوسترون می باشد.در خانم ها هورمون های استروژن و پروژسترون غالب است، اما در آقایان، تستوسترون غالب است. استروژن هورمون اصلی زنان است که باعث جوانسازی و جوان ماندن و مسائل مربوط زنانه است.

پروژسترون همکار و کنترل کننده استروژن است، این دو هورمون با یکدیگر هماهنگ هستند، اما تستوسترون یک هورمون جنسی مردانه است که شاه هورمون بدن است، از نظر متابولیسم و از نظر فعالیت های جنسی. هم آقایان و هم خانم ها دچار کاهش این هورمون می شوند.

زمانی که یک خانم به سن یائسگی می رسد، هورمون ها فعالیتشان کم می شود و سطح تستوسترون در خانم ها پایین می رود، که علائم آن ممکن است در خانم ها با بی حالی، بی حوصله بودن، افسردگی، کاهش حس جنسی، کاهش میل جنسی، تپش قلب، پوکی استخوان، کاهش ارگاسم، کوچک شدن کلیتوریس و… شود. به همین دلیل در مواردی که بیمار دچار کاهش میل جنسی باشد و یا ارگاسم او کم شده باشد، حتما باید از نظر هورمونی بررسی شوند زیرا اگر هورمون کم باشد هر اقدامی هم انجام شود ممکن است مشکل بیمار برطرف نشود.

هورمون تستوسترون

هورمون تستوسترون یک هورمون اصلی است. خیلی از خانم ها از تجویز تستوسترون ترس دارند، و از عوارض آن ترس دارد. تستوسترون یک هورمون جنسی مردانه است و ممکن است عوارضی مثل آکنه، ضخیم شدن صدا و… را داشته باشد اما این عوارض در دوز های خیلی بالا رخ می دهد.

اما اگر تستوسترون زیر نظر متخصص زنان تجویز شود این قبیل مشکلات را ایجاد نمی کند، نهایتا دو تا سه باز آمپول تزریق می شود، و بعد از آن از روش هایی مثل کاشت تستوسترون و یا ژل های تستوسترون روی پوست استفاده می کنند.در نتیجه لازم است بیمار حتما از نظر هورمون ها مورد بررسی قرار گیرند.

تاثیر لیزر در ارگاسم

لیزر می تواند در ارگاسم تاثیر گذار باشد، به این دلیل که خونرسانی را در ناحیه بیشتر می کند و ارگاسم با خونرسانی قوی منطقه، ارتباطی مستقیم دارد.

تاثیر ناحیه ژنیتال بر ارگاسم

در نهایت چهارمین ارگان برای ارگاسم خانم ها ناحیه ژنیتال است. یائسه شدن، خشک شدن واژن، عفونت ها، سوزش و تمام مواردی موثر بر ناحیه ژنیتال می تواند بر کیفیت یک رابطه جنسی خوب موثر باشد.

ارگاسم در خانم ها به دو قسمت تقسیم بندی می شوند، ارگاسم بیرونی یا کلیتورال و ارگاسم داخلی یا واژینال. در 80 درصد موارد ارگاسم به صورت کلیتورال است، زیرا کلیتورال در دسترس است.اقداماتی که می توان برای بهبود ارگاسم ژنیتال انجام داد، شامل، O shot، G point که بنا بر شرایط افراد هر کدام از آن ها انتخاب می شود.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها