روشهای بهبود ارگاسم در زنان

روشهای بهبود ارگاسم در زنان کدامند؟ ارگاسم زنان موضوعی است که بیشتر خانم ها در خصوص روش های بهبود برای آن سوال دارند، به همین دلیل در ادامه به بررسی روش های بهبود و افزایش ارگاسم در خانم ها می پردازیم.  در مواقعی که لبیاهای ماژور دچار آتروفیک هستند، در صورتی که تزریق به لبیاماژور ها انجام نشود، ممکن است به مرور لبیامینور ها تحریک شوند و ایجاد ناراحتی کنند و در نتیجه بزرگ تر شوند، بهتر است در مواقعی که آتروفی لبیاماژور وجود دارد، حتما از ژل، فیلر و یا چربی استفاده کنیم. برای افراد جوان تر که اندامی لاغر تر دارند بهتر است که از تزریق ژل استفاده کنیم، ژل به مرور زمان می تواند باعث جوانسازی شود، اکثر ژل ها باید حدود یک سال تا یک سال و نیم جذب شوند، منتها زدن ژل باعث پر شدن و جوان تر شدن و بافت سازی می شود، در نتیجه حالت چروک اولیه از بین می رود.

روشهای بهبود ارگاسم در زنان

تزریق G POINT

کلیتوریس در خانم ها  یک قسمت سر دارد که همان کلیتوریس است، دو شاخه دارد که وارد واژن می شود و در قسمت دو طرف مجاری اداری تمام می شود. کلیتوریس معادل آلت تناسلی در آقایان است، ارگاسم در خانم ها به دو صورت است، خارجی یا کلیتورال و داخلی و یا واژینال. در اکثر خانم ها و به خصوص خانم های ایرانی، ارگاسم کلیتورال بیشتر از ارگاسم واژینال است. به این دلیل که کلیتوریس در دسترس است و زمانی که ارگاسم کلیتورال بیشتر انجام می شود و این ناحیه تحریک و تقویت می شود، به طبع ارگاسم واژینال ضعیف تر می شود.

از آنجا که G point در قسمت خلفی استخوان است در نتیجه در خیلی از پوزیشن ها اصلا این ناحیه تحریک نمی شود و اگر پارتنر دچار زود انزالی باشد، طبیعتا نمی تواند این ناحیه را تحریک کند، به همین دلیل روش هایی همچون g point  و یا O shot برای تقویت نقطه جی، کلیتوریس و در نتیجه درمان ارگاسم وجود دارند. در  g shot  تنها می توان از ژل استفاده کنیم، حدود 2 تا 3 سی سی ژل، به ناحیه های کناری مجرایی تزریق می شود، این ناحیه از طرفی حالت بر جسته تری پیدا می کنند و احتمال اصطحکاک در رابطه بیشتر می شود و از آنجا که ژل باعث رگ سازی می شود، در این قسمت نیز همین موضوع صدق می کند و به خصوص اگر این کار همزمان با o shot صورت گیرد، باعث رگ سازی بالا و در نتیجه بهبود ارگاسم می شود.

آیا بعد از تزریق  G shot  فرد به طور قطعی ارگاسم ژنیتال را تجربه می کند؟

نمی توان گفت به صورت قطعی، بلکه این کار باعث بهبود می شود، برجسته سازی و بافت سازی این ناحیه باعث خونرسانی و تقویت اعصاب و در نتیجه ارگاسم واژینال می شود.

O shot بیشتر به منظور تقویت کلیتوریس انجام می شود، بیمارانی که تمایل دارند از طریق کلیتوریس به ارگاسم برسند می توانند از روش  O shot استفاده کنند.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها