درمان ارگاسم با G shot

درمان ارگاسم با G shot چگونه انجام می شود؟ حتما خیلی از افراد در رابطه با G shot و G spot مطالب مختلفی را شنیده اید، دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان در ادامه به بررسی ارگاسم و راهکار هایی که به داشتن ارگاسم بهتر در خانم ها انجام کمک می کند، می پردازند.
یک مسئله مهم در رابطه با ارگاسم در خانم ها این است که ارگاسم در خانم ها با آقایان تفاوت دارد، ارگاسم در آقایان بیشتر مربوط به فیزیولوژیکی بدن است، اما در رابطه با خانم ها ارگاسم مولتی ارگان است به این معنی که عوامل مختلفی بر ارگاسم تاثیر گذار هستند، در نتیجه نمی توان به تنهایی با انجام کار هایی مثل O shot، G shot ارگاسم بهتری را برای بیمار داشته باشیم.

درمان ارگاسم با G shot

لابیاپلاستی و میل جنسی

ارگاسم در خانم ها به چندین عامل مختلف بستگی دارد، از جمله عللی که بر فکر مریض تاثیر گذارهستند، خیلی از بیمارانی که برای جراحی لابیاپلاستی مراجعه می کنند اغلب این سوال را می پرسند که آبا بعد از جراحی لابیاپلاستی حس و یا میل جنسی کم می شود یا خیر؟پاسخ این سوال منفی است اما ممکن است این اتفاق بی افتد به این دلیل که مغز بیمار این دستور را صادر کند.
در رابطه با ارگاسم افکار فرد بسیار تاثیر گذار است، مرکز ارگاسم در مغز به سمت نیم کره راست با همان غریزه است، در صورتی که فرد در زمان رابطه جنسی افکارش درگیر باشد، قطعا بر ارگاسم تاثیر گذار می باشد.
به این دلیل که نیم کره چپ به نیم کره راست غالب است و اگر بیمار درگیری فکری داشته باشد، قطعا به ارگاسم نمی رسد.

 

تاثیر هیجانات بر ارگاسم

بعد از افکار می توان به هیجانات و فانتزی های خانم ها اشاره کرد، آقایان به هیچ وجه درگیر فانتزی ها نیستند به این دلیل که سیستم بدنی و ارگاسم در آن ها متفاوت است، اما در خانم ها حتی پارتنر نیز در ارگاسم تاثیر گذار است.
مورد بعدی تاثیر گذار در ارگاسم را می توان به هورمون ها اشاره کرد، در صورتی که خانمی از نظر هورمونی مشکل داشته باشد، ارگاسم او به مراتب دچار مشکل می شود.
و در نهایت می توان بافت ناحیه ژنیتال را بررسی کرد، در این شرایط می توان از روش هایی مثل G shot، O shot و یا لیزر استفاده کرد.

ارگاسم در زنان

ارگاسم در خانم ها در دو قسمت است،ارگاسم کلیتورال یا بیرونی و ارگاسم داخلی.85 درصد کل خانم های دنیا، ارگاسم کلیتورال را تجربه می کنند به این دلیل که کلیتوریس در دسترس است و زودتر تحریک می شود. زمانی که کلیتوریس تحریک بهتری دارد، ارگاسم ژنیتال و داخلی به مراتب کمتر می شود، در حقیقت G point ناحیه است که دچار تحریک می شود و در انتهای کلیتوریس قرار دارد، زمانی که کلیتوریس فعال باشد، از نظر ارگاسم واژینال خانم ها ضعیف تر می شوند.
G point در قسمت فوقانی واژن قرار دارد( در کنار مجرای ادراری) و دسترسی به آن به مراتب سخت تر است. به همین دلیل این ناحیه خونرسانی کمتری دارد و ضعیف می شود، در نتیجه از روش های مختلفی برای برجسته سازی این ناحیه استفاده می شود. یکی از این روش ها G point است که با تزریق فیلر، چربی و یا ژل به این ناحیه عمل برجسته سازی انجام می شود، از نظر علمی تزریق ژل بهتر است زیرا چربی حالت پخش شدگی بیشتری دارد، در حالی که ژل ماندگار تر می باشد.
در روش O shot با استفاده از خون خود بیمار تزریق در این ناحیه انجام می شود، همچون پی آر پی، که باعث می شود سلول های این  ناحیه تحریک شوند و خونرسانی بیشتری را داشته باشند که سبب تحریک بیشتر شوند.
ارگاسم در خانم ها یک مسئله شایعی است که خیلی از بانوان درگیر آن هستند که هر کدام از موارد بالا می تواند سبب تجربه نکردن ارگاسم در آن ها شود، بسته به علت می توان از روش های درمانی مختلفی استفاده کرد.می توان گفت O shot و یا G shot باعث افزایش ارگاسم و نه باعث ایجاد ارگاسم می شود.

نظرات

1 1 رای
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها