درمان ارگاسم با اوشات

اوشات چیست؟با پیشرفت علم و تکنولوژی یکی از درمان های بسیار موثر و مفید پلاکت درمانی یا پی آر پی است. پی آر پی یا استفاده از  پلاسمایی غنی از پلاکت  و تزریق در بخش مورد نیاز باعث تحریک بافت و ساخت کلاژن و .. می شود که باعث درمان های بسیاری بوده است.درمان ارگاسم با اوشات چگونه انجام می شود؟

پلاسمای غنی از پلاکت ها بخشی از خون ما است که شامل تمام فاکتورهای رشد است که به ما کمک می کند تا خودمان را بهبود بخشیم. وقتی بچه های كوچكی هستیم و زانوی خود را زخمی می کردیم مایع زردی بیرون می آمد ، بعد از ان زخم می شد و بعد زخم می افتاد و بعد پوست زیبایی صورتی جدید جایگزین این زخم می شد كه رشد می كند. این مایع زرد پلاسمائی غنی از پلاكت است.

ما می توانیم آن بخش از خون را در هر کجا که نیاز داشته باشیم جدا کنیم و آن را متمرکز کرده و از آن استفاده کنیم.

یکی از استفاده های مفید از پی آر پی در درمان ارگاسم است که با آن اوشات می گویند. PRP در O-Shot برای ایجاد رگ های خونی و اعصاب جدید استفاده می شود.

در این روش با تزریق این پلاسمای غنی به کلیتوریس، لابیا و نقطه جی (نقاط ارگاسم) باعث فعال شدن و نو سازی این بخش و کمک به ارگاسم می شویم.

درباره پی آرپی

پی آر پی روشی نوین است که بیشتر برای درمان صدمات در ورزشکاران استفاده می شود. البته از این روش به صورت گسترده ای نیز استفاده می شود که از آن می توان به بهبود عملکرد جراحی، درمان های زیبایی مانند ریزش مو و … نام برد.

در این روش خون بیمار در دستگاه قرار میگیرد و پلاسمای غنی از پلاکت جداسازی می شود و سپس از این پلاسما در بخش های مورد نیاز تزریق می شود.

البته هنوز دانشمندان نتوانستند نحوه عملکرد این پلاسمای غنی را پیدا کنند و به طور دقیق نمی داند که چگونه کار می کنند اما به نظر می رسد پلاکت ها نوعی داروهای بهبودی و ترمیمی دارد که به هنگام تزریق به قسمت های آسیب دیده بدن با رها سازی 35 ماده مختلف شفا بخش باعث درمان می شود.

اوشات O-Shot

فواید O-Shot

O-Shot فواید زیادی برای استفاده کننده از آنها دارد. از فواید آن می توان به شرح زیر نام برد:

درمان ارگاسم با اوشات

افزایش میل جنسی

افزایش برانگیختگی جنسی

تحریک بیشتر کلیتوریس

نرم و جوانتر شدن پوست واژن

تنگ تر شدن واژن

درمان خشکی واژن

رسیدن به اوج لذت جنسی در طول رابطه جنسی

درمان بی اختیاری ادرار

کاهش درد هنگام رابطه جنسی

و …

در بسیاری از موارد زنان که با O-Shot مورد درمان قرار گرفته اند ادعا داشته اند که از نظر ارگاسم بسیار بهبود بخشیده اند و علاوه بر آن به رابطه جنسی آنها کمک بسیاری کرده است.

استفاده از اوشات در درمان بی اختیاری ادرار

یکی از استفاده دیگر اوشات در درمان بی اختیاری ادرار است. بیش از 40 درصد مشکلات بی اختیاری ادرار در زنان از عواملی چون یائسگی، بارداری و زایمان است. O-Shot یک روش غیر تهاجمی بسیار مفید در درمان بی اختیاری ادرار است که در کمترین زمان بیشترین بازدهی را خواهد داشت.

در مواردی که بی اختیاری ادرار از ضعف عضلات و رباط های کف لگن که باعث نگهداری مثانه و مجاری ادرار است اوشات می تواند کمک شایانی به بازسازی این عضلات و درمان بی اختیاری ادرار کند.

با استفاده از O-Shot، در دیواره های واژن، مثانه و مجاری ادراری سلول ها جدید و بافت ها جوانسازی می شود در نتیجه علائم بی اختیاری ادرار کاهش پیدا میکند.

همچنین علاوه بر درمان ارگاسم با اوشات، در درمان بی اختیاری ادرار و یا مثانه پیش فعال، به بازسازی اعصاب مورد نیاز برای کنترل مثانه نیز کمک می کند.

سوالات متداول

آیا O-Shot واقعا باعث درمان ارگاسم می شود؟

O-Shot یک روش غیر جراحی است که به بهبود عملکرد دستگاه های ارگاسم می پردازد و باعث افزایش برانگیختگی جنسی و جوانسازی واژن می شود. افراد پس از استفاده از اوشات، ارگاسم های قوی تر و مکرری را گزارش کرده اند

آیا اوشات یک دارو است؟

O-Shot  دارو نیست بلکه روشی است که در مطب پزشک انجام می شود و پلاکت های خونی شما را به بافت واژن تزریق می کند که باعث می شود تا توسط سلول های بنیادی شما در ناحیه تزریق شده جذب شود و باعث ساخت کلاژن و نوسازی آن بخش شود و بافتهای سالمتر و کاربردی تری را ایجاد کند.

چگونه O-Shot باعث جوان سازی واژن می شود؟

اوشات با استفاده از پلاسمای غنی از پلاکت با کیفیت بالا (PRP) تولید شده از خون خود بیمار انجام می شود.

PRP حاوی فاکتورهای رشد کننده احیا کننده سلول است که در صورت تزریق در نواحی خاص واژن ، سلولهای بنیادی را به منظور افزایش جریان خون و تولید فاکتور های رشد بافتهای سالم و همچنین به بهبود عروق منطقه کمک می کنند.

این عمل بسیار پیچیده به نظر می رسد. فرآیند انجام آن چیست؟

عمل O-Shot با کشیدن خون ساده از بازو آغاز می شود. سپس این نمونه برای تولید پلاسمای غنی از پلاکت در سانتریفیوژ مخصوص قرار داده می شود. هنگامی که PRP از خون خارج شود ، به ناحیه بی حس شده در نزدیکی کلیتوریس و مهبل فوقانی تزریق می شود.

آیا تزریق O Shot درد دارد ؟ چقدر زمان می برد؟

اوشات معمولا بدون درد است. منطقه لازم را با کرم، بی حس می کنیم و تزریق در آن  بخش صورت می گیرد. البته تجربه هر بیمار متفاوت است، اما اکثر آنها فقط ناراحتی جزئی را حس می کنند. این احساس بسیار خفیف است و یا احساسی مانند گرم شدن است. این روش یک روش غیر جراحی است و هیچ دوره نقاهتی ندارد. این کار بسیار سریع انجام می شود و به طور کلی حدود 30 دقیقه زمان می برد که بیشتر این زمان برای روند بی حسی است.

آیا O Shot عوارض دارد؟

معمولا عوارض اوشات بسیار کوتاه مدت است و بسیار خفیف مانند قرمزی، تورم و یا بی حسی به مدت چند روز و یا یک هفته

آیا در هر بار به بیش از یک اوشات احتیاج است؟

معمولا اکثر بیماران با یک بار تزریق به طور کامل درمان شده و نیاز به تکرار آن ندارند. اما به طور کلی 8 هفته باید از تزریق بگذرد تا مطئن شوید درمانی صورت نگرفته است و نتیجه اوشات کامل مشخص شود. در صورتی که درمان حاصل نشده باشد با مشورت پزشک می توانید بعد از یک بازه زمانی که مناسب شما است دوباره تزریق را انجام دهید.

چه نتیجه ای می توان انتظار داشت؟

بسته به نقطه شروع بیمار ، نتایج متفاوت است. به عنوان مثال ، عواملی مانند سن ، شرایط پزشکی و مشکلات هورمونی می توانند نتایج را تعیین کنند. اوشات یک معجزه  نیست – 50٪ از زنان ممکن است تاثیر زیادی را تجربه نکنند ، در حالی که نیمی دیگر ممکن است متوجه پیشرفت چشمگیری شوند.

بیماران معمولا طیف وسیعی از اثرات مثبت را گزارش داده اند که شامل:

افزایش احساس

برانگیختگی بیشتر از تحریک کلیتوریس

توانایی داشتن ارگاسم از رابطه جنسی در مواردی که قبلاً نتوانسته باشند

پوستی جوانتر و نرم تر

ارگاسم های قوی تر و مکرر

بهبود در بی اختیاری ادرار

کاهش درد برای افرادی که رابطه جنسی دردناک را تجربه می کنند

ترشحات طبیعی افزایش یافته است

افزایش توانایی داشتن ارگاسم واژن

چه مدت طول می کشد تا نتایج درمان ارگاسم با اوشات را ببینم؟

ممکن است سریعاً میل و لذت جنسی را تجربه کنید ، اما معمولاً نتایج کامل پس از 3 ماه به دست می آید. به طور کلی ، زنان در 3-7 روز اول شروع به تجربه افزایش احساس می کنند و طی 3 تا 9 هفته آینده بافت جدید شروع به رشد می کند.

O Shot چه مدت بعد نیاز به تکرار دارد؟

نتایج روش O-Shot بسته به بیمار می تواند متفاوت باشد ، اما آنها به طور کلی بین 14 تا 18 ماه به طول می انجامند. به طور متوسط ​​، زنان هر 18 ماه یکبار این عمل را تکرار می کنند.

تجربه بیماران از O-Shot

“من مثل بسیاری از خانمها در رابطه جنسی ، برای دستیابی به ارگاسم همیشه کار سختی داشته ام. بعد از امتحان کردن راه های زیادی ، به من پیشنهاد شد که O-Shot را امتحان کنید. به نظر می رسد دلهره آور است … اما اصلاً اینطور نبود! دکتر ناحیه تزریق را به خوبی با کرم بی حس کرد (و صادقانه بگویم … احساس بی حسی عجیب ترین قسمت کل مراحل بود) و من به معنای واقعی هیچ چیزی احساس نکردم و نتایج اوشات شگفت آور است! رسیدن به اوج لذت جنسی برای من آسانتر و سریعتر شد ، ارگاسم بهترشد ، و حتی اکنون می توانم چندین برابر ارگاسم داشته باشم! من این مسئله را به همه خانمهایی که  مثل من با ارگاسم مشکل دارند توصیه می کنم! به هیچ وجه عوارض و دردی برای من نداشت  که اگر می داشت هم، من دوباره آن را انجام خواهم داد. ارزش آن را دارد “

“O-shot زندگی من را تغییر داده است! بی درد و سریع بود! دکتر و مشاورینش به تمام سوالات من به صورت حرفه ای و کامل پاسخ دادند! من در ابتدا عصبی بودم ، اما این موضوع به سرعت از بین رفت ، زیرا همه افراد در مطب با راهنمایی کامل من کمک کردند تا احساس راحتی کنم. “

نتیجه گیری – چرا روش O-Shot را باید انتخاب کنید ؟

اگر شما جزو آن دسته از زنانی هستید که میل جنسی کمی دارید و یا در قسمت واژن تحریک نمی شوید و یا تحریک شدن در واژن شما کم شده است، O-Shot شاید یکی از بهترین روشی است که شما نیاز دارید. تنها کافی است که برای مشورت به یک پزشک متخصص مشورت کنید و ببینید که مناسب شما هست یا خیر.

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان جزو مدود متخصصین در امر اوشات در ایران است که شما می تواند از طریق زیر با ایشان مشورت کنند .

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها