جوانسازی ژنیتال با لیزر

جوانسازی ژنیتال با لیزر به چه بانوانی توصیه می شود؟ با افزایش سن زنان، ناحیه ژنیتال نیز تغییراتی می کند. تولید استروژن با پیشرفت فرآیند پیری، کند می شود که منجر به نازک شدن دیواره های واژن، التهاب بافت ها و عدم روانکاری طبیعی می گردد.
هیچ بانویی مشتاقانه منتظر مقابله با این علائم ناراحت کننده نیست. خوشبختانه، در مورد جوانسازی واژن، گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. برای خانم هایی که به دنبال یک روش غیرتهاجمی و موثر هستند، جوانسازی ژنیتال با لیزر انتخاب مناسبی است، امروزه لیزر و نور درمانی در حوزه زنان بسیار موفق عمل کرده است.

جوانسازی ژنیتال با لیزر

روش های جوان سازی ژنیتال با لیزر

تکنیک های جراحی یا لیزری که ادعا می کنند ظاهر و عملکرد دستگاه تناسلی زنان را بهبود می بخشد شامل،
جوان سازی واژن، واژینوپلاستی، لابیاپلاستی، تقویت نقطه G و …. است.
جوان سازی ژنیتال با لیزر، به دستگاه هایی اطلاق داده می شود که انرژی حرارتی را به مخاط واژن می رساند و برای درمان علائم یائسگی واژن، اختلال عملکرد جنسی و بی اختیاری ادرار به بازار عرضه شده اند.
این دستگاه ها شامل لیزرهای CO2 ، Erbium ، دستگاه plus4 ، تکنولوژی جدید دستگاه Dafne و… می گردد.
بر خلاف درمان های استاندارد، درمان های لیزر واژینال باید توسط افراد متخصص انجام شود، زیرا هر دستگاه متناسب با شرایط خاص و تحت setting خاص انجام می شود.

روش کار در جوانسازی ژنیتال با لیزر

همانطور که گفته شد، با افزایش سن بافت ها خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهند. لیزر واژینال یک روش غیر جراحی است که برای جوانسازی کانال واژن استفاده می شود. لیزر ضخامت و رطوبت جوانی را به بافت ها باز می گرداند. می تواند خشکی واژن، آتروفی واژن و نشت غیر ارادی خفیف مثانه را کاهش دهد. در نتیجه، منجر به افزایش لذت جنسی برای بسیاری از زنان می شود.

کاندیدای جوانسازی ژنیتال

هر زنی که بخواهد عملکرد و احساس ناحیه ژنیتال خود را بهبود بخشد، کاندیدای خوبی برای این روش است. کاندیدهای مناسب برای جوانسازی ژنیتال با لیزر کسانی هستند که:
پس از زایمان یا با افزایش سن، تنگی واژن در آن ها از بین رفته است.
از آتروفی یا خشکی واژن رنج می برند.
هنگام خندیدن یا عطسه از نشت مثانه رنج می برند.
بعد از یائسگی در ارگاسم مشکل داشته باشند.

مزیت جوانسازی ژنیتال با لیزر

درد و نارضایتی در هنگام رابطه جنسی از بین می رود.
عدم روانکاری طبیعی درمان می شود.
فقدان حس در هنگام مقاربت درمان می شود.
التهاب واژن از بین می رود.
نشت مثانه در اثر بی اختیاری استرسی ادرار کنترل می شود.

عملکرد جوانسازی ژنیتال با لیزر

لیز یک روش غیر تهاجمی و غیر سایشی است که از حرارت کنترل شده برای تحریک تولید کلاژن و خون رسانی برای بهبود ضخامت و کشسانی دیواره واژن استفاده می شود. پرتو لیزر تولید شده به صورت پالسی منتشر می شود که باعث آسیب به دیواره سطحی واژن نمی شود. این اشعه لیزر باعث رشد فیبرهای الاستین و کلاژن در لایه های عمیق دیواره واژن می شود. در نتیجه، درمان باعث تسکین مقاربت دردناک به دلیل خشکی واژن و بهبود عملکرد می شود.

شروع رابطه جنسی بعد از جوانسازی ژنیتال با لیزر

توصیه می شود که بیماران چندین روز برای بهبودی وقت بدهند. ناحیه درمان ممکن است در ابتدا در حین مقاربت جنسی حساس باشد، اما این قابل انتظار است. اگر یک هفته پس از انجام عمل خود در حین رابطه جنسی احساس درد یا ناراحتی کردید، حتما با پزشک خود تماس بگیرید.

آیا جوانسازی ناحیه ژنیتال بدون جراحی دردناک است؟

لیزر یک درمان غیر جراحی است که نیازی به بیهوشی یا دارو ندارد. اکثر زنان در حین یا پس از درمان هیچ دردی احساس نمی کنند، اما ممکن است در حین درمان تنها مقداری گرما را احساس کنند که نگران کننده نیست.
اگر به دلیل ناراحتی یا خودآگاهی نسبت به ظاهر ناحیه ژنیتال، اعتماد به نفس خود را از دست داده اید، جوانسازی ژنیتال می تواند اعتماد به نفس شما را بازگرداند. جوانسازی ژنیتال ارگاسم قوی‌تر، رضایت جنسی و اعتماد به نفس را بازیابی می‌کند که همگی به کیفیت بالاتر زندگی کمک می‌کنند.

بخش نظزات

8 − 6 =

Call Now Button