لیفت واژن با نخ

برای رسیدن به اطلاعات کامل از پروسه لیفت واژن با نخ  (vaginal thread lift) ، حتما این مطالب را به طور دقیق مرور کنید. امروزه شاهد پیشرفت های چشمگیری در حوزه زیبایی هستیم و این پیشرفت ها تنها به زیبایی های ظاهری محدود نشده و تا ارتقاء و بازیابی زیبایی و عملکرد بخش های خصوصی بدن نیز پیش رفته است. روز به روز به تعداد افرادی که در جستجوی ارتقاء یا بازیابی زیبایی خود هستند ، افزوده می شود. افزایش آگاهی هر چه بیشتر در خصوص پیشرفت های رخ داده در این حوزه و بهره مند شدن از این مزایای آنها، می تواند آثار بسیار مطلوبی را در زندگی به همراه داشته باشد. برخی از این فرایند ها از قبیل لیفت واژن، لابیاپلاستی، هایمنوپلاستی، واژینوپلاستی و بسیاری فرایندهای زیبایی دیگر مخصوص بازیابی زیبایی های منحصر به فرد زنانه می باشد. برای بسیاری از زنان افزایش سن، زایمان های پی در پی و مشکلات ژنتیکی می تواند باعث گشادی، شلی، افتادگی و بدشکلی واژن شده و به یک معضل در زندگی آنها تبدیل شود. در این مقاله روی صحبت دکتر لیلا خلیلی ، جراح زیبایی زنان در تهران ،  با بانوانی است که مایلند با بهره مند شدن از مزایای فرایند لیفت واژن با نخ در تهران ، قدم مثبتی را در مسیر ارتقا زیبایی های منحصر به فرد زنانه خود بردارند. در ادامه با ما همراه باشید.

لیفت واژن با نخ - دکتر لیلا خلیلی

تنگ کردن واژن با نخ لیفتینگ چیست؟

لیفت واژن با نخ یک درمان سرپایی است که با بی حسی موضعی قابل اجرا می باشد. پزشک بعد از انجام معاینات لازم و دریافت نتیجه آزمایشات خون، ادرار و سونوگرافی انجام شده بر روی بیمار، طرح درمان را ترسیم می کند. فرایند با ضد عفونی و بی حس کردن ناحیه تحت درمان ادامه یافته و متخصص از نخ های مخصوص برای تنگ کردن و بهبود حالت ارتجاعی واژن استفاده می کند. این نخ های جاذب باعث تحریک تولید کلاژن شده و به این ترتیب ماندگاری نتیجه درمان را تضمین خواهند کرد.

علل گشاد شدن واژن چیست؟

گشاد شدن واژن علاوه بر اینکه باعث بدشکل شدن این ناحیه از بدن می شود احتمال بروز عفونت ها در ناحیه تناسلی بانوان را نیز افزایش می دهد. از رایج ترین علل گشاد شدن واژن که فرد را به انجام پروسه لیفت واژن با نخ در تهران ترغیب می کنند ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عوامل ژنتیکی: برخی بانوان به صورت ژنتیکی از ضعف عضلات کف لگن رنج می برند. ضعیف بودن عضلات کف لگن باعث گشادی واژن می شود

بارداری : حاملگی باعث وارد آمدن فشار از سوی جنین به عضلات کف لگن می شود. همین امر گشادی واژن را به همراه دارد. بعلاوه زایمان طبیعی، خصوصاً به دفعات زیاد، باعث می شود که دهانه واژن دیگر به حالت اولیه خود باز نگشته و گشادی واژن را موجب شود. از این رو شماری از بانوان زیباجو جهت انجام لیفت واژن با نخ در تهران به بهترین جراح زیبایی زنان مراجه می فرمایند.

افزایش سن : سن یکی دیگر از عواملی است که روند طبیعی بالا رفتن آن، باعث کاهش خاصیت ارتجاعی در ناحیه تناسلی می شود. در چنین شرایطی تنگ کردن واژن با نخ می تواند بعنوان یک راهکار مفید، باعث رفع مشکل در خانم هایی شود که در وارد دهه چهارم زندگی خود شده اند.

مزایای لیفت واژن با نخ

همانطور که پیشتر گفته شد، در طول فرایند لیفت واژن با نخ، از نخ های لیفتینگ مخصوص برای بخیه زدن استفاده می شود. وجود دندانه های خاص بر روی نخ لیفتیگ باعث می شود که فرایند لیفت واژن نتیجه مطلوب تری را بر روی بافت تحت درمان بر جای گذارد. از میان تعداد بیشمار مزایای این فرایند به چند مورد زیر بسنده می کنیم:

 • احساس راحتی و عملکرد مطلوب تر در ناحیه واژن و پرینه
 • ارتقاء زیبایی اندام تناسلی
 • بهبود سریع و دوره ریکاروی کوتاه چند روزه
 • سرپایی بودن فرایند لیفت واژن با نخ در تهران و عدم نیاز به بستری شدن
 • امکان اجرای فرایند تحت بی حسی موضعی
 • ماندگاری طولانی مدت و چند ساله نتیجه درمان
 • بر جای نماندن اثر بخیه
 • رفع چین و چروک ناحیه پرینه
 • دستیابی به نتیجه درمان بلافاصله بعد از اجرای فرایند لیفت واژن با نخ
 • رفع مشکل خروج باد از واژن
 • جوانسازی، رفع شلی و گشادی واژن و افزایش کیفیت رابطه جنسی
 • عدم نیاز به کشیده شدن نخ های استفاده شده برای بخیه زدن

لازم به ذکر است علاوه بر اینکه نتیجه تنگ شدن واژن بعد از اجرای فرایند بلافاصله قابل مشاهده می باشد، نخ های لیفتینگ تقریباً در یک دوره دو هفته ای به تحریک کانال واژن پرداخته و باعث تولید کلاژن می شوند. همین امر باعث جوانسازی ناحیه تناسلی می گردد.

لیفت واژن با نخ برای چه خانم هایی مناسب است؟

 • افرادی که دچار بی اختیاری ادرار هستند.
 • افرادی که به علل مختلف از قبیل علل مادرزادی، دچار ضعف عضلات در کف لگن می باشند.
 • افرادی که دچار افتادگی رحم هستند.
 • افرادی که رابطه جنسی آنها از کیفیت خوبی برخوردار نیست.
 • افرادی که در زمان برقراری رابطه جنسی احساس درد می کنند.
 • افرادی که به دلیل زایمان های مکرر دچار گشادی واژن شده اند.

جوانسازی واژن با لیفت نخ برای چه افرادی توصیه نمی شود؟

توصیه پزشک برای آندسته از بانوانی که به زگیل تناسلی یا تبخال تناسلی فعال یا عفونت های ناحیه لگن مبتلا هستند و از طرفی مایل به بهره مند شدن از مزایای فرایند لیفت واژن با نخ هستند این است که نخست برای رفع کامل زگیل، تحت درمان قرار گرفته و پس از آن برای انجام لیفت با نخ واژن اقدام کنند. خانم های بارداری که قصد زایمان طبیعی دارند بهتر است جوانسازی واژن با لیفت نخ را به بعد از وضع حمل موکول کنند.

اقدامات قبل از لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ - دکتر لیلا خلیلی

قبل از اقدام به انجام لیفت واژن با نخ، بیمار در جلسه مشاوره با پزشک شرکت کرده و تحت معاینه قرار می گیرد. پزشک سلامت عمومی بیمار را ارزیابی نموده و در صورت ابتلای بیمار به مشکلاتی از قبیل عفونت، قارچ، زگیل تناسلی و غیره، نخست برای رفع این مشکلات اقدام می نماید. تست پاپ اسمیر یکی از تست هایی است که اغلب قبل از ورود به مرحله اجرای لیفتینگ انجام می شود. قطع استعمال سیگار و مصرف الکل حداقل یک هفته قبل از درمان، یکی از توصیه های پزشک در جلسه مشاوره است.

لیفت واژن با نخ – تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی؟

تنگ کردن واژن با نخ های لیفتینگ یک فرایند کم تهاجم است که اغلب تحت بی حسی موضعی در مطب یا کلینیک قابل اجرا بوده و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. جوانسازی واژن با نخ لیفیتنگ بعنوان یک روند سرپایی شناخته می شود که در طی یک مدت زمان بسیار کوتاه، بدون بروز عوارض جانبی، نتیجه شگفت انگیز و رضایت بخشی را برای بیماران به ارمغان می آورد.

آیا تنگی واژن با نخ دردناک است؟

فرایند لیفت واژن با نخ ، یک فرایند بدون درد است. شما تنها در طول پروسیجر در ناحیه تحت درمان، حس گرم شدن را تجربه می کنید. پزشک از شما میخواهد تا 24 ساعت قبل از عملیات درمان، رابطه جنسی نداشته باشید و از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید. بعلاوه، بانوان نباید در زمان دریافت درمان، در حال سپری کردن سیکل قاعدگی خود باشند. همچنین لازم است موهای ناحیه ای که قرار است درمان در آن انجام گیرد را کاملاً اصلاح کنند.

مراقبت های بعد از عمل لیفت واژن با نخ

مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن با نخ بخش اجتناب ناپذیر فرایند درمان بمنظور دستیابی به یک نتیجه رضایت بخش است. بخشی از این مراقبت ها به شرح زیر می باشد:

 1. استفاده از داروهای تجویز شده توسط پزشک طبق دستور
 2. اجتناب از برقراری رابطه جنسی برای یک دوره یک تا دو ماهه
 3. اجتناب از انجام فعالیت های فیزیکی سنگین
 4. دنبال کردن یک رژیم غذایی سالم
 5. اجتناب از استعمال سیگار و مصرف الکل

بهترین دکتر لیفت واژن با نخ در تهران

لیفت واژن و جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان یک فرایند حساس می باشد که دستیابی به نتیجه مطلوب در آن مستلزم برداشتن یک قدم صحیح در انتخاب بهترین دکتر لیفت واژن با نخ در تهران است. توصیه جراح زیبایی زنان، به بیماران این است که در انتخاب پزشک حتماً تحقیقات و بررسی های خود را به طور کامل انجام دهند. وی برخورداری از اخلاق حرفه ای، رعایت استاندارهای ایمنی، به کار گیری به روز ترین تکنیک ها و اطلاع رسانی کافی به بیمار را از فاکتورهای الزامی در طی کردن موفقیت آمیز مسیر برای دستیابی به نتیجه رضایت بخش معرفی می کند.

هزینه لیفت واژن با نخ

یکی از دغدغه های بیماران در زمان تصمیم گیری برای بهره مند شدن از یک فرایند زیبایی، هزینه آن است. هزینه یک درمان زیبایی همچون لیفت واژن با نخ در تهران ، تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی از قبیل دامنه مشکل، موقعیت جغرافیایی مرکز درمان و بسیاری موارد دیگر قرار دارد. پزشک در طول جلسه مشاوره بعد از انجام معاینات و ارزیابی های لازم، در خصوص هزینه این درمان به بیمار خود اطلاع رسانی می کند. لازم به ذکر است که هزینه تنگ کردن واژن با نخ در مقایسه با جراحی واژینوپلاستی، مقرون به صرفه تر است.

کدام گزینه بهتر است: لیفت واژن با جراحی یا نخ ؟

این موضوع که از میان دو گزینه جراحی واژینوپلاستی و لیفت واژن با نخ در تهران کدامیک برای بیمار بهتر است، تنها توسط پزشک متخصص تشخیص داده می شود. پزشک با در نظر گرفتن وضعیت سلامت بیمار، میزان چین و چروک در ناحیه تناسلی، میزان گشادی واژن و مزایا و معایب هر یک از دو فرایند برای بیمار، بهترین گزینه را برای بیمار پیشنهاد می کند.

عوارض لیفت واژن با نخ های قابل جذب

تنگ کردن واژن با نخ های جاذب لیفتینگ یک فرایند کاملاً بدون عارضه محسوب می شود و گزارشی مبنی بر بروز عوارض پس از اجرای این فرایند درمان البته در صورت سپردن آن به دست یک متخصص با تجربه و ماهر، مشاهده نشده است.

رابطه بعد از عمل تنگی واژن با نخ

وقتی بهبود شرایط بدن در نواحی خصوصی شما به سطحی می رسد که باعث بالا رفتن اعتماد به نفس تان می شود طبیعتاً می تواند تاثیرات مثبتی را بر روی کیفیت ارتباط جنسی تان بگذارد. ناحیه تناسلی که شل و کشیده شده است می تواند علاوه بر ایجاد مشکلاتی از قبیل درد، عزت نفس تان را نیز تحت تاثیر منفی قرار دهد. با استفاده از فرایند لیفت واژن با نخ می توان بهبود قابل ملاحظه ای را در شکل ظاهری و عملکرد ناحیه واژن احساس کرده و از شر مشکلاتی از قبیل شل یا گشاد بودن رهایی پیدا کرده و تجربه خوشایندتری را از رابطه جنسی به دست آورد.

آیا قبل از بارداری می توان لیفت بیکینی با نخ را انجام داد؟

انجام لیفت واژن با نخ در هر سنی و در هر مرحله ای از زندگی امکان پذیر است. خانم هایی که تا کنون تجربه بارداری نداشته اند یا بانوانی که صاحب چند فرزند هستند و از طرفی از گشاد بودن واژن رنج می برند، داوطلبین خوب و ایده آل این فرایند به شمار می آیند. پزشک شما در طول جلسه مشاوره در خصوص اهداف تان از انجام این پروسیجر با شما صحبت می کند و یک رژیم درمانی یونیک برای رفع دغدغه هایتان ارائه می شود تا بتوانید از سبک زندگی ایده آل تری برخوردار شوید.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها