جوانسازی دستگاه تناسلی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

جوانسازی دستگاه تناسلی

با گذر زمان و پیر شدن افراد، واژن نیز دستخوش تغییراتی می شود، از این رو فرد دچار مشکلاتی می شود که به بررسی آن می پردازیم.

با گذر زمان لبیاهای مینور تغییر می کنند، احتمالاً سایز آن ها بزرگ تر و شکل آن ها بی حالت شود. به همین دلیل امکان دارد، فرد نیاز به لبیاپلاستی را در خود احساس کند. از طرفی زایمان های متعدد و استفاده از هورمون های مردانه در ورزش از دیگر دلایل لبیاپلاستی هستند. لبیاپلاستی با کوچک کردن و تغییر شکل آن ها و همچنین رفع تیرگی لبیاها باعث بهبود ناحیه ژنیتال می شود. عمل لبیاپلاستی طی فرایندی بی درد با روش بی حسی و یا بی هوشی انجام می شود.

گاهی لبیامینورها دچار چروک شده اند که پزشک با تزریق چربی یا فیلر به آن ها باعث جوانسازی آن ها می شود.

یکی دیگر از عمل هایی که امکان دارد فرد به آن نیاز داشته باشد، عمل زیبایی ناحیه کلیتورال یا کلیتوریس است، به مرور زمان با تغییرات هورمونی، به ویژه در سنین یائسگی که میزان هورمون تستوسترون و استروژن تغییر می کند، کلیتوریس نیز تغییر حالت می دهد، افزایش تستوسترون در دوره ای از زندگی یک شخص می تواند باعث بلندی کلیتوریس شود. عمل کلیتوریس عملی بسیار سخت و حساس است که اگر به درستی انجام شود برخلاف باور نادرست عمومی، باعث افزایش میل جنسی می شود. معمولاً انجام دو عمل زیبایی لبیاپلاستی و کلیتوریس باهم در صورت نیاز توصیه می شوند.

جوانسازی دستگاه تناسلی
جوانسازی دستگاه تناسلی

از مشکلات دیگر بالا رفتن سن، کاهش حجم چربی های ناحیه لبیاماژورهاست، که خود سبب بیرون آمدن لبیامینورها از ناحیه ژنیتال می شود، از طرفی لاغر و آویزان شدن لبیاماژورها سبب زشت شدن ناحیه ژنیتال می شوند. به همین دلیل تزریق چربی و ژل در ناحیه لبیاماژورها توصیه می شود.

پوست لبیاماژورها را می توان به کمک تکنولوژی لیزر و یا میکرونیدلینگ جوانسازی کرد، هرچند که برای جوانسازی پوست روش های متعددی وجود دارد که بر اساس مشکل هر فرد، تجویز می شود.

گشاد بودن واژن به ویژه ورودی واژن که به همراه بافت آسیب دیده ی پرینه دیده می شود، بسیار زننده و زشت است، افرادی که دچار این مشکل هستند، بسیار در حسرت شکل و فرم ناحیه ژنیتال خود در دوره باکرگی خود می باشند، این افراد می توانند عمل پرینورافی انجام دهند، در عمل پرینورافی، بافت پرینه فرد که حد فاصل مقعد و واژن است، ترمیم شده و به همراه این عمل ترمیمی، ورودی واژن نیز همچون دوران باکرگی تنگ می شود. و این یکی از مهمترین عمل هایی ست که در راستای جوانسازی واژن و ناحیه ژنیتال صورت می گیرد.

برای جوانسازی ناحیه ژنیتال فرد می تواند همزمان به تنگ کردن واژن خود نیز بپردازد، زایمان های طبیعی، روابط مکرر جنسی، کاهش هورمون استروژن، همگی می توانند  باعث تضعیف و گشاد شدن واژن شوند، معمولاً به کمک لیزر ژولیت و مونالیزا و یا تیغ جراحی به عنوان انتخاب آخر، می توان واژن را تنگ کرد.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1583937195565{padding-top: 10px !important;padding-right: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 10px !important;}”]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

همچنین با شروع دوره یائسگی به علت پیر شدن فیبروپلاست ها و ضعف در عملکرد آن ها، لیزر ژولیت و مونالیزا برای بازسازی و شوکه کردن این سلول ها تجویز می شوند. فیبروپلاست ها سبب جوانسازی بافت ها می شوند. با فعالسازی مجدد آن ها  بافت های آسیب دیده شروع به ترمیم می کنند.

آتروفی واژن و یا خشکی واژن یکی دیگر از مشکلات واژن است که معمولا در سنین یائسگی و یا به دنبال کاهش هورمون استروژن رخ می دهند. افرادی که دچار مشکل خشکی واژن می باشند، هنگام رابطه جنسی در واژن خود احساس درد و سوزش می کنند و گاهی نیز شاهد خونریزی های جزی هستند. استفاده از لیزر ژولیت و مونالیزاتاچ برای بهبود ساختار واژن، همچنین استفاده از پمادهای موضعی استروژنی، می توانند بسیار مؤثر باشند و سبب ترمیم بافت آسیب دیده شوند.
[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

زنانی که به مرور زمان دچار اختلال ارگاسم می شوند، می توانند از اوشات درمانی یا تزریق ژل و چربی در نقطه جی برای بهبود روابط خود بهره ببرند.

اوشات درمانی روشی ست که طی آن مقداری از خون انسان را درون لوله های آزمایشگاهی می ریزند و سپس  پلاسما غنی از پلاکت را از آن جدا می کنند و به همراه فاکتورهای رشد به نقطه جی تزریق می کنند، بدین صورت سبب تقویت نقطه جی می شوند.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1583937213025{padding-top: 10px !important;padding-right: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 10px !important;}”]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

سفید کردن واژن،آخرین عنوانی ست که در جهت جوانسازی ناحیه ژنیتال معرفی می کنیم، در بسیاری از خانم های نژاد ایرانی، پس از گذر دوره ای از زندگی، ناحیه ژنیتال آن ها دچار تیرگی می شود، بسیاری از بانوان در سنین مختلف از این موضوع اساساً رنج می برند، به این زنان لیزردرمانی را توصیه می کنیم، استفاده از لیزرژولیت و مونالیزاتاچ می تواند در رفع تیرگی های پوستی بسیار مؤثر باشند.

زنانی که قصد دارند ناحیه ژنیتال خود را جوانسازی کنند می تواند از عمل های زیبایی ای که در بالا ذکر شد هم در جهت درمان پیری و هم زیبایی بهره ببرند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مقالات مرتبط

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_masonry_grid post_type=”post” max_items=”10″ style=”lazy” item=”masonryGrid_OverlayWithRotation” grid_id=”vc_gid:1583937951283-97e89ef9-5ed9-3″ taxonomies=”278, 25, 466″][/vc_column][/vc_row]