جراح زیبایی زنان خوب

جراح زیبایی زنان خوب چه کسی است؟ جراحی زیبایی زنان یک پروسه جراحی است و در بیشتر حالت برای از بین بردن شلی واژن به کار می رود .زنانی که دچار شلی و یا پیری واژن شده اند معمولا از کاهش لذت جنسی حین رابطه شکایت می کنند .برای جراحی زیبایی واژن قسمت های خلفی واژن برداشته می شود و پرولاپس وافتادگی از بین می رود ، تنگی واژن ایجاد شده این روش به مراتبط راحت تر می باشد .این روش درمان  دوره ریکاوری کوتاه تر و دوره بهبود سریعتری دارد.

جراح زیبایی زنان خوب

اما از بین جراحان زیبایی زنان چه طور یک جراح زیبایی زنان حرفه ای را پیدا کنیم ؟یک جراح زیبایی زنان  مسلما باید با تمام تکنیک های جوانسازی و زیبایی در زنان مهارت داشته باشد .

جراحی زیبایی واژن

در واقع جراحی زیبایی واژن در بین خانم ها  بسیار مورد توجه قرار گرفته است ،و بیشتر خانم ها این جراحی را در انواع مختلف انجام می دهند .

واژینوپلاستی

گاهی ممکن است با بالا رفتن سن یا زایمان واژن گشاد شود.واژینوپلاستی برای رفع این مشکل بسیار کار آمد می باشد .

 

لابیاپلاستی

در لابیاپلاستی  ،جراحی زیبایی بر روی لب های بزرگ و کوچک اندام تناسلی زن انجام می شود . یک متخصص زنان حرفه ای بیشتر این جراحی را همراه با واژینوپلاستی انجام می دهد .

جوان سازی واژن

این جراحی یک عنوان کلی دارد ،در صورتی که جوان سازی واژن انواع گوناگونی دارد و فرد بنا به نیاز و پیشنهاد متخصص زنان آن را انتخاب می کند :

  • تجدید پرده بکارت
  • تقویت نقطه G
  • نهان سازی کلیتورال و…

یک جراح  زیبایی زنان حرفه ای قبل از اقدام به جراحی ابتدا مشاورات لازم را باید به بیمار خود بدهد ،زیرا این نوع جراحی بسیار حساس می باشد و جراح زیبایی زنان باید فرد را از نتیجه و نحوه جراحی آگاه کند تا بیمار از این جراحی اطلاعات کافی را داشته باشد .همین امر سبب افزایش رضایت بیمار از نتیجه جراحی می گردد .

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها