لابیاپلاستی ماژور

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

لابیاپلاستی ماژور

لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، یکی از عمل‌هایی است که خیلی از زنان از وجود همچین عملی بی‌خبر هستند و این در حالی است که زنان زیادی از بدشکلی لابیاماژورها یا لبیاماژورهای خود رنج می‌برند. به همین دلیل ما سعی می‌کنیم در مورد این عمل زیبایی اطلاعات جامعی به افرادی که نیاز به انجام این عمل دارند ارائه دهیم تا با دقت جراح خود را انتخاب کنند و سپس اقدام به انجام این عمل کنند.یکی از عمل های مهم و سخت زیبایی زنان عمل لابیاپلاستی ماژور است. لبیا ها در حقیقت دو بافت حاوی چربی در دو طرف لبیا مینور ها هستند، که نقش آن ها حفاظت از لبیا مینور ها و حفاطت از دهانه واژن می باشد .

راه های زیبایی لابیاماژور ها

لبیا ماژور ها دو بافت حاوی چربی هستند که از عانه تا ناحیه مقعدی کشیده شده اند، این بافت حاوی چربی ضمن اینکه اثرات زیبایی در دستگاه تناسلی دارد، کاهش چربی می تواند باعث مشکلات عملکردی در ناحیه ژنیتال شود. چرا که لبیا ماژور ها نقش مهمی در حفاظت از لبیا ها و ورودی واژن دارد. لبیا ماژور می تواند تغییرات مختلفی را تجربه کند:

از جمله کاهش چربی یا همان لیپو آتروفی و یا چروک شدن و آویزان شدن پوست ناحیه تناسلی شود.

برای رفع مشکلات ناحیه لبیا ماژور ها از روش های مختلفی می توان استفاده کرد. اگر بیمار تنها دچار کاهش حجم یا کاهش چربی، در لبیا ماژور ها شود، تنها تزریق چربی یا ژل و یا کلاژن کافی است. اما اگر این مشکلات غیر از کاهش حجم همراه با چروک شدن و شل شدن پوست باشد لازم است از سایر روش ها همچون عمل لبیاپلاستی ماژور که به این معنی است که پوست اضافی در یک پروسه جراحی برداشته می شود و در دوره های جدید می توان از عمل لیفت با نخ لابیاماژور، که با استفاده از این روش تا حدودی افتادگی پوست جبران می شود.

در صورتی که لبیا ماژور ها بافت خوبی نداشته باشند و به اصلاح لاغر باشند، ممکن است بیمار دچار خشکی و تحریک لبیا ها و در نتیجه خشکی دهانه واژن شود.
در افرادی که سابقه زایمان دارند و یا افرادی که لبیا های آن ها به مقدار زیاد شل و یا آویزان باشد، تزریق چربی توصیه نمی شود زیرا لازم است چربی در حجم بالا تزریق شود که البته ظاهری زیبا ایجاد نمی کند، در این شرایط بهترین روش درمان برای بیمار کوچک کردن لبیا ماژور ها می باشد در حقیقت عمل لابیاپلاستی ماژور در این شرایط توصیه می شود.

از پرتکرارترین سوالاتی که همیشه در پیج اینستاگرام خانم دکتر لیلا خلیلی و در طی استوری‌های روزانه ایشان از ما پرسیده می‌شود، سؤالاتی هستند که در مورد عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی و به طور کلی لابیاپلاستی پرسیده می‌شود.مهمترین بخش در دستگاه تناسلی خانم ها، لبیامینور ها و لبیا ماژور ها هستند . لبیامینور ها بافت پوشاننده دهانه واژن می باشد که در برخی از افراد ممکن است بیش از اندازه بزرگ باشد که نیاز به جراحی وجود دارد. اما لبیا ماژور ها دو بافت پوستی حاوی چربی هستند که وظیفه اصلی آن ها محافظت از لببامینور ها می باشد. گاهی اوقات ممکن است لبیا ماژور ها دچار تغییر شکل شوند .

خیلی از خانم ها که به مراکز زیبایی زنان مراجعه می کنند، تصور می کنند که لابیاپلاستی فقط شامل کوچک کردن و یا عمل لبیا های مینور است، در حالی که یک واژه دیگری به نام لابیاپلاستی ماژور، برای خانم هایی که لبیا های ماژور و یا لبیا های بزرگ شل و آویزانی دارند و یا آنکه از فرم و شکل لبیا های ماژور خود ناراضی هستند،وجود دارد.  لازم است این افراد تحت عمل جراحی لابیاپلاستی ماژور قرار گیرند، در واقع با استفاده از این جراحی پوست افتاده و شل لبیا ماژور ها را کوچک تر می کنیم.در بعضی مواقع اگر لبیا ماژور ها حاوی چربی زیادی باشد، قبل از جراحی تخلیه چربی انجام می شود.

عمل لابیاپلاستی ماژور عملی است که بهتر است در اتاق عمل، با استفاده از بیهوشی یا سدیشن با خواب عمیق انجام شود، هر چند که می توان در بعضی مواقع با استفاده از بی حسی هم این جراحی را انجام داد.

این جراحی یک عمل سرپایی است و ریکاوری یا دوره نقاهت کوتاهی به مدت 3 روز دارد.تکنیک عمل در لبیاپلاستی بسیار اهمیت دارد چرا که اگر این جراحی محافظه کارانه انجام نشود و به مقدار زیادی از پوست برداشته شود، در اثر کششی که بر بخیه ها وارد می شود می تواند سبب به جا ماندن جای اسکار و یا رد بخیه شود، به همین دلیل دانستن تکنیک عمل و مهارت کافی داشتن در این جراحی بسیار ضرورت دارد.

صحبت های دکتر لیلا خلیلی در رابطه با عمل لابیاپلاستی ماژور

علت تغییر شکل لبیا ماژور ها

لبیا ماژور ها دو بافت حاوی چربی در طرفه هستند، تفاوت های آناتومی زیادی در افراد مختلف وجود دارد،اما به طور متوسط اندازه لبیا ماژور  تا ها حدود  سانتی متر است. کاهش حجم لبیا در اثر کاهش وزن و یا افزایش سن،می تواند سبب شلی لبیا ها شود و یا با تجمع چربی به علت ژنتیکی و یا چاقی بزرگی و برجسته شدن لبیا را خواهیم داشت. بزرگ بودن و برجسته بودن لبیا ها می تواند در برخی از بیماران دردسر ساز شود. به طور مثال ایجاد مشکل در رابطه جنسی، مشکل در رعایت بهداشت جنسی در ناحیه تناسلی و یا بروز مشکل در زمان فعالیت فیزیکی مثل دوچرخه سواری و اسب سواری داشته باشند.

در برخی از بانوان نیز کاهش اعتماد به نفس به دلیل شکل و ظاهر ناخوشایند دستگاه تناسلی ممکن است ایجاد شود.

افزایش سن
کاهش هورمون ها
تغییر وزن ناگهانی
ورزش سنگین
وعلل های مختلف دیگر می تواند باعث تغییر شکل لبیا ماژور ها شود.
برای ایجاد تغییر زیبایی در لبیا ماژور ها بسته به مشکل و خواست بیمار، روند کار متفاوت است، در نتیجه می توان گفت تغییر شکل لبیا ها به دو دوسته کلی تقسیم می شود،تغییر شکل با حجم دهی با تزریق چربی یا فیلر و یا با کمک جراحی، این تغییر شکل در لا بیا ها ایجاد شود ، لازم به ذکر است که گاهی اوقات راه حل سومی نیز وجود دارد و آن تغییر شکل به روش لیفت با نخ است، پس می توان گفت بسته به اینکه خواسته فرد از نتیجه جراحی چیست اهداف و روش های درمان متفاوت است .

تزریق چربی به لبیاماژور یا ناحیه عانه

منظور از تزریق چربی به لابیا ماژور ها ناحیه عانه و یا پوبیس چیست؟  لبیا ماژور ها دو بافت حاوی چربی هستند که از استخوان پوبیس تا ناحیه مقعد کشیده شده اند و وظیفه اصلی آن ها حفاظت از لبیامینور ها و ورودی واژن است، به علل مختلف لبیاماژور ها ممکن است دچار تغییرات شوند، مثل لیپوآتروفی که شایع ترین آن ها هستند( به معنی آب شدن و از بین رفتن چربی لبیا ماژور ها)، شل شدن و پروک شدن پوست این ناحیه و افتادگی و شلی لبیاماژور ها.

عللی مثل افزایش سن، ورزش، کاهش و یا افزایش وزن، استفاده از دخانیات، کاهش هورمون های زنانه، کاهش استروژن و… همگی در این تغییرات منفی موثر هستند.

لبیاماژور هایکی از قسمت های مهم در زیبایی ناحیه ژنیتال خانم ها هستند و می توان گفت اهمیت آن ها همچون لبیا مینور ها می باشد.در صورتی که لبیاماژور ها بیشتر دچار لیپوآتروفی شده باشند و بیمار تمایل به افزایش حجم آن ها داشته باشد، باید از حجم دهنده ها و یا فیلر ها استفاده کنیم که این حجم دهنده ها شامل، چربی، ژل، استفاده از نخ هایی که هم سبب ایجاد لیفت و هم حجم می شوند، کلاژن و یا چربی های مصنوعی که می توان به منظور افزایش حجم دهی استفاده کنیم، می باشند.

تزریق چربی به واژن یا ژل

سوال همه بیماران این است که تزریق ژل بهتر است یا چربی؟برای انتخاب روش درمان لازم است بیمار توسط جراح زیبایی زنان معاینه شود و بعد از آن مشاوره های لازم صورت گیرد تا پزشک از خواسته های بیمار مطلع شود و در آخر بر اثر این موارد باید روش درمان انتخاب شود.

بسته بیمار بهترین روش درمان انتخاب می شود، در صورتی که تنها نیاز به ایجاد یک حجم دهی مختصر باشد، بهترین روش درمان تزریق ژل به ناحیه ژنیتال است ولی اگر بیمار تمایل به ایجاد حجم دهی بالا داشته باشد به صرفه تر است که از تزریق چربی استفاده کنیم.

اما صرف نظر از بیمار و علایق او می توان گفت تزریق چربی اولویت بیشتری دارد به این دلیل که چربی تزریق شده از خود بیمار است و آلرژی ایجاد نمی کند و جسم خارجی نیست، اما مشکلات خاص خود را دارد زیرا برای تزریق چربی حتما نیاز به اتاق عمل است و باید شرایط استرلیزه کاملا رعایت شود، لازم است تا یک قسمت دیگر از بدن پاره شود و چربی استخراج شود .

ماندگاری چربی بهتر است یا ژل

یک ژل خوب، ژلی است که از بین برود پس بهتر است و بعد از مدت زمان تعیین شده باید تکرار شود. هر چه تکرار ژل بیشتر شود ماندگار تر می شود و سبب بافت سازی می گردد.

در رابطه با تزریق چربی هم می توان گفت که 70درصد چربی توسط بدن جذب می شود، متاسفانه به همین دلیل اغلب بیماران در زمان مراجعه به مطب دکتر لیلا خلیلی تقاضای این را دارند که حجم زیادی از چربی را تزریق کنند، در حالی که این کاملا اشتباه است، تزریق چربی در حجم غیر استاندارد و بالا نه تنها سبب زیبایی ایجاد نمی کند بلکه بعد از جذب شدگی سبب شلی پوست و افتادگی می شود، حتی گاهی نیز سبب ایجاد سندرم کمپارتمان می شود.افزایش ماندگاری چربی تنها بسته به تعداد دفعات تزریق دارد، اما اصولا یک یا دو بار تزریق چربی برای مدت طولانی موثر است.

چه دلایلی سبب از بین رفتن چربی تزریق شده می شود؟

به همان دلایلی که چربی از بین رفته است، همان دلایل می توانند چربی تزریق شده را نیز مجدد از بین ببرند.

به طور مثال ورزش های سنگین، کاهش وزن های شدید و…

تزریق چربی برای تغییر شکل لابیا

معمولا افراد تغییر شکل با تزریق چربی را انتخاب می کنند، نکته ای که در این روش باید در نظر گرفته شود این است که در تزریق چربی، حجم چربی تزریق شده به مراتب بالا است که این سبب می شود در ابتدا بیمار رضایت کافی را داشته باشد، اما بعد از مدتی قسمت اعظم این چربی توسط بدن جذب می شود و سبب می شود چروک های این نواحی بیشتر از قبل قابل رویت باشد.

تزریق ژل به لبیا ها

این روش یشتر در بیمارانی که با حجم کم تزریق، تمایل به تغییر شکل دارند مناسب است .

لیفت با نخ برای تغییر شکل لابیا

روش بعدی در تغییر شکل لا بیا ها لیفت با نخ هستند، منظور از این روش از بین بردن چروک ها و شلی های لبیا ماژور ها است این روش با کمک نخ های مخصوص، به مرور زمان،چروک و شلی در این ناحیه را برطرف میکند .لیفت با نخ بیشتر در بیمارانی که تصمیم به جراحی ندارند و یا میزان چروکی و شلی کمتری دارند انتخاب مناسبی است.

جراحی لبیاپلاستی ماژور

اما زمانی که بیمار تمایل به حذف کامل چروک ها، بدون حجم دهی خیلی بالا دارد و به اصلاح خواستار حالت باربی باشد، دیگر این روش ها کارساز نیست و باید عمل لبیاپلاستی ماژور انجام شود .
عمل لبیاپلاستی ماژور یکی از مهم ترین و سخت ترین جراحی های مربوط به این ناحیه است. منظور از سخت در این جراحی اهمیت تکنیک استفاده شده در طول جراحی است.باید این جراحی توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام شود تا با آناتومی کامل آشنایی داشته باشد و به طریقی جراحی انجام شود که محل بخیه بعد از جراحی مشخص نباشد.
یکی از جراحی های موثر در زیبایی زنان لبیاپلاستی ماژور است زیرا با شل شدن بافت، سن ناحیه ژنیتال بیشتر مشخص می شود. تکنیک به کار رفته در این جراحی کمک به حذف چروک ها و کاهش سن ناحیه تا 20 سال می کند.

آیا امکان جراحی لبیامینور و ماژور همزمان باهم وجود دارد؟

توصیه می شود این دو به صورت همزمان با یکدیگر انجام نشوند، به این دلیل که عمل لا بیا ماژور خود عمل بزرگی است که سبب مختل شدن خونرسانی لبیامینور ها می شود همچنین ریکاوری با تاخیر انجام می شود و لابیامینور ها دچار عارضه می شوند . در صورتی که فاصله بین لبیامینور و ماژور کم باشد همزمانی جراحی توصیه نمی شود .
اگر تصیم به جراحی لبیامینور و ماژور دارید توصیه ما به شما عزیزان این است که بهتر است ابتدا لبیامینور انجام شود زیرا در صورتی که این عمل به درستی انجام نشود سبب از دست رفتن بافت و چسبیده شدن به لبیا ماژور ها می گردد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی به افرادی که به دلایل بالا باعث تغییر فرم لابیاماژور شده‌‌اند، کمک می‌کند تا لابیاماژورهای آن‌ها دوباره فرمی زیبا بگیرند. ممکن است این سؤال پیش بیاید که اگر فرد از ابتدا لابیاماژورهای بدفرمی داشته باشد نیز، با عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی می‌تواند به بازسازی و رفع مشکل بدفرمی لابیاماژورها یا لبیاماژورهای خود اقدام کند؟

بله، عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی برای فرادی که از ابتدا نیز دچار مشکل و بدفرمی و یا بزرگی لابیاماژور بوده‌‌اند نیز کارساز است. طی عل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، لابیاماژورهای فرد کوچک و قرینه می‌شوند و افتادگی آن‌ها نیز رفع می‌شود، بدین صورت لابیاماژورها یا لبیاماژورها فرمی جدید می‌گیرند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

بهترین کاندیدای لابیاماژورپلاستی

بهترین کاندیدای عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، افرادی هستند که از بدفرمی و یا بزرگی لابیاماژورهای خود رنج می‌برند. از طرفی در برخی افراد لابیاماژورها به گونه‌ای هستند که فاصله آن‌ها از هم زیاد است و همین موضوع باعث نمایان شدن کلیتوریس و لابیامینورها می‌شود و از طرفی فرد هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ دچار سوزش و درد می‌شود. با انجام عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی می‌توان شلی و افتادگی لابیاماژورها را رفع کرد و ظاهری جوان و زیبا به فرد داد.

لابیاپلاستی ماژور

لابیاماژورپلاستی با روش‌های گوناگونی صورت می‌گیرد، که هدف از انجام همه آن‌ها ایجاد ظاهری زیبا در ناحیه لابیاماژورها می‌باشد.

اکنون به برخی از رایج‌ترین این روش‌ها اشاره می‌کنیم:

 • جراحی لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی با برداشتن پوست

در طی این روش  جراح شما با مهارت تمام، باید پوست اضافی ناحیه لابیاماژورها را بردارد و سبب کوچک‌تر شدن ان‌ها شود، این روش در افرادی که دچار شلی و آویزانی لابیاماژورها می‌باشند بسیار کارآمد و مؤثر است.

 • لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی با تزریق چربی

در طی این روش سلول‌های چربی از بدن خود فرد گرفته می‌شوند و پس از آماده کردن آن‌ها برای تزریق، این چربی به ناحیه لابیاماژورها تزریق می‌شود.

معمولاً این روش برای بزرگ کردن و یا اصلاح عدم قرینگی لابیاماژورها کاربرد دارد؛ در این روش، خطر امکان ابتلای فرد به انواع عفونت‌ها بسیار بالاست به همین دلیل حتماً عمل تزریق چربی به لابیاماژورها را در مرکزی معتبر انجام دهید.

 • لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی با تزریق فیلر

این روش نیز مانند روش تزریق چربی می‌‌باشد با این تفاوت که امکان ابتلا فرد به عفونت کم می‌باشد و روشی کاملاً موقتی است.

کاندید جراحی لابیا پلاستی ماژور

کاندید عمل زیبایی با 38 سال سن و سابقه 2 زایمان سزارین و 4 زایمان طبیعی که یکبار عمل مثانه و تنگ کردن را انجام داده بودند به دکتر لیلا خلیلی برای درمان و انجام برخی اعمال زیبایی از جمله واژینوپرینو و… مراجعه کرده اند .
این کاندید، جراحی عمل مثانه و تنگ کردن را در سال های قبل انجام داده اند، که البته بعد از این جراحی مجدد سابقه بارداری داشته اند. باید گفت بارداری چه سزارین و چه طبیعی همگی در افتادگی و شل شدن ناحیه تناسلی بانوان تاثیر گذار است.به همین دلیل توصیه می شود به افرادی که تصمیم به عمل تنگ کردن و واژینوپرینو دارند، بهتر است این اعمال بعد از اتمام بارداری انجام شود.

 

 

عمل واژینوپرینو برای بار دوم

 

 

عمل واژینوپرینو مجدد همچون جراحی اولیه سخت نیست، اما زمانی که جراحی مثانه انجام می شود، عمل دوم کمی سخت می شود، زیرا احتمال باز شدن و پارگی مثانه در زمان جراحی وجود دارد.
جراحی مثانه در سنین پایین به هیچ وجه توصیه نمی شود و بهتر است بیمار از روش های غیر جراحی برای درمان بی اختیاری ادرار و افتادگی مثانه استفاده کند.
بی اختیاری ادراری زمانی با جراحی مجرای ادراری (عمل مثانه) درمان می شود که بی اختیاری در زمان عطسه و سرفه فرد و یا با اعمال فشار به شکم رخ دهد، اما زمانی که فرد دچار استرس ادرار باشد، این روش کار ساز نیست.

 

عمل لبیاماژور

 

 

برای اصلاح لبیا ماژور ها اقدامات مختلفی می توان انجام داد، یکی از این کار ها، عمل جراحی لبیا ها می باشد، به این معنی که متخصص زنان لبیاپلاستی ماژور انجام می دهد، دکتر لیلا خلیلی بعد از مشاوره با بیمار بهترین روش درمان را با توجه به خواسته های بیمار انتخاب می کند.برای افرادی که خواستار پر بودن لبیا های خود هستند، لبیاپلاستی ماژور انتخاب خوبی نیست.
گاهی برخی از افراد تصور می کنند که تنها با تزریق 2 سی سی ژل می توانند چروک ها و شلی ناحیه تناسلی خود را برطرف کنند، به طور حتم این غیر ممکن است، تزریق ژل به ناحیه تناسلی تنها در افرادی استفاده می شود که تصمیم به پر کردن ناچیز لبیا های خود دارند، در صورتی که چروک ها بسیار باشند لازم است، عمل لبیاپلاستی ماژور انجام شود.اگر چروک ها لبیا ها به مقدار کمی باشد، تزریق ژل و لیفت با نخ روش درمان خوبی است. می توان گفت بسته با آناتومی بیمار روش های درمان مختلفی توصیه می شود.

 

نقش جراح در عمل لابیاماژورپلاستی

 

 

در عمل‌های زیبایی لابیاپلاستی مانند لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، نقش جراح و همکاری بیمار در رعایت نکات بعد از عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی، بسیار پررنگ است. متأسفانه همه روزه شاهد حضور افراد زیادی در مراکز زیبایی خانم دکتر لیلا خلیلی به عنوان کیس‌های ترمیمی هستیم. کیس‌های ترمیمی افرادی هستند که یکبار عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی را در مرکز دیگری انجام داده‌اند و عمل آن‌ها چندان موفق نبوده است.

 

 

پس بهتر است قبل از هر اقدامی در انتخاب پزشک دقت شود. با اینکه عمل ترمیمی لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی بسیار سخت تر از بار اول می‌باشد، ما بیماران ترمیمی لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی را نیز پذیرش می‌کنیم و به اصلاح فرم ناحیه لابیاماژورهای آنان می‌پردازیم.

لابیاپلاستی ماژور
لابیاپلاستی ماژور

مراقبت‌های قبل از لابیاماژورپلاستی

 

 

از مراقبت‌های قبل از عمل لابیا ماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی می‌توانیم به چند نکته ساده اشاره کنیم:

 

 

 • حتما قبل از انجام لابیاپلاستی ماژور یا لبیاماژورپلاستی، آزمایش‌های لازم را بدهید و در صورت مطلوب بودن نتیجه اقدام به انجام عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی کنید.
 • از دو روز قبل شیو کنید و از شیو کردن در روز قبل و حساس کردن پوست خودداری کنید.
 • از سه روز قبل از هیچگونه کرم یا لوسیونی استفاده نکنید.
 • در صورت داشتن بیماری خاصی به ویژه بیماری‌های پوستی مانند تبخال تناسلی و یا زگیل تناسلی به پزشک خود اطلاع دهید.
 • از خوردن موادی که باعث رقیق شدن خون می‌شوند جلوگیری کنید.
 • بهتر است قبل از انجام هر اقدامی با پزشک خود مشورت کنید و در مورد نکات قبل از انجام عمل با وی مشورت کنید.

مراقبت‌های بعد از لابیاماژورپلاستی

مراقبت ها در این روش بیشتر از جراحی لبیامینور ها است و ریکاوری و بهبودی بخیه ها نیاز به زمان بیشتری دارد به این دلیل که این عمل در ناحیه پوست انجام می شود و پوست های اضافه برداشته می شود .
یک ماه و نیم ورزش نباید انجام شود، استفاده از داروها و پماد ها طبق دستور پزشک باید مصرف شود .

همچنین مهمترین نکاتی که همیشه در هنگام انجام عمل‌های لابیاپلاستی گوشزد  کرده‌ایم، این است که همکاری بیمار پس از عمل‌های زیبایی زنان بسیار پررنگ است؛ به همین دلیل حتما قبل از هر گونه اقدامی با پزشک خود در مورد مراقبت‌های بعد از لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی صحبت کنید تا دچار مشکلی نشوید:

 • اگر چربی یا فیلر تزریق کرده‌اید نباید ناحیه مورد نظر را مالش دهید و یا لابیاماژورها تحت فشار باشند.
 • بهتر است در صورت انجام جراحی لابیاماژورپلاستی یا لابیاپلاستی ماژور از دستکاری کردن بخیه‌ها خودداری کنید.
 • در زمان تعیین شده که معمولا پس از ۳ روز است استحمام کنید.
 • در صورت تزریق فیلر و یا چربی، تا دو هفته برای استحمام و شستن خود از آب ولرم استفاده کنید نه آب خیلی داغ یا خیلی سرد.
 • از نشستن درون وان خودداری کنید زیرا ممکن است دچار عفونت شوید.
 • از داروهای تجویز شده به خوبی استفاده کنید و درتایم مصرف آن‌ها دقت کنید.
 • ناحیه مورد نظر را با حوله‌ای تمیز و ژل‌های شستشو به آرامی تمیز کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک و یا غیرطبیعی‌ای با پزشک خود سریعاً تماس بگیرید.

هزینه عمل لابیاپلاستی ماژور

هزینه عمل لابیاپلاستی و یا لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی پس از معاینه فرد و بسته به مشکل فرد مشخص می‌شود. اگر فرد کیس تزریق فیلر باشد، بستگی دارد که فیلر مصرفی برای وی چه قدر است. به همین دلیل ما توصیه می‌کنیم همیشه که برای تعیین دقیق هزینه‌های عمل لابیاماژورپلاستی یا لبیاماژورپلاستی به پیج اینستاگرام خانم دکتر لیلا خلیلی مراجعه کنید و در مورد هزینه‌ها مشاوره غیرحضوری رایگان دریافت کنید و یا اینکه به صورت حضوری به مراکز زیبایی ایشان مراجعه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مطالب مرتبط

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_masonry_grid post_type=”post” max_items=”10″ grid_id=”vc_gid:1652258953496-7ec2165f-18b8-1″ taxonomies=”24, 282, 121, 397″][/vc_column][/vc_row]

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری