جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن (Aesthetic Genital Surgery) تنها محدود به یک پروسه نمی شود بلکه با توجه به مشکلات موجود در ناحیه واژینال ، برای رفع هر یک ، تکنیک منحصر به فردی وجود دارد. اگر شما هم در پی این هستید که بهترین تکنیک از انواع جراحی های زیبایی واژن را انتخاب کنید ، تا پایان مطلب را بخوانید. دکتر لیلا خلیلی ، بهترین جراح و متخصص زنان در تهران در این بخش به طور کامل عمل های زیبایی ناحیه تناسلی را مورد بررسی قرار داده است تا هیچ سوالی در ذهن بانوان زیباجو و متقاضی در این خصوص بی پاسخ نماند.

 

جراحی زیبایی واژن - دکتر خلیلی

 

آیا شما برای عمل زیبایی واژن کاندید مناسبی هستید؟

طبق نظر دکتر خوب برای جراحی زیبایی واژن در تهران ، بانوانی با مشخصات زیر می توانند در صدر لیست داوطلبان این پروسه قرار بگیرند :

 1. گروهی از زنان که به دلیل عدم تناسب لابیاها به لحاظ شکل و اندازه ، در حین انجام فعالیت های روزانه در ناحیه واژینال خود به سبب کشیدگی یا پیچ و تاب خوردن لابیاها ، درد را تجربه می کنند.
 2. کسانی که شکل نامناسب واژن باعث کاهش اعتماد به نفس آن ها شده و یا علائمی همچون سوزش و خارش مکرر را احساس می کنند.
 3. افرادی که تمایل دارند با کاهش سایز کلاهک ناحیه کلیتوریس ، ظاهر واژن را بهبود ببخشند.
 4. بانوانی که می خواهند پوست و چربی اضافی از ناحیه مونس برداشته شوند.

البته این نکته نیز شایان ذکر است که هر خانمی که بخواهد ناحیه واژینال خود را به لحاظ ظاهری و حتی در مواردی از نظر عملکردی بهبود ببخشد ، در صورتی که سطح سلامتی مطلوبی داشته باشد ، با تایید پزشک می تواند برای یکی از انواع عمل های جراحی زیبایی واژن اقدام کنند.

انواع جراحی زیبایی واژن

انتخاب اینکه کدام یک از انواع عمل های زیبایی واژن برای هر شخص مناسب تر است ، بعد از انجام معاینات لازم در جلسه مشاوره که در ادامه به این مورد نیز می پردازیم ، توسط متخصص عمل زیبایی واژن مشخص می گردد. در ادامه هر یک از انواع این فرایندهای زیباسازی ناحیه تناسلی را به طور خلاصه توضیح می دهیم.

نکته : در مورد هر یک روندهای زیر مقالات جداگانه ای تهیه شده است که میتوانید به آن ها مراجعه کنید و کامل ترین اطلاعات را بدست آورید.

 • لایباپلاستی : این نوع از انواع جراحی زیبایی واژن ، بر بخش خارجی ، یعنی بر روی لابیاها به انجام می رسد و فرم و سایز آن ها را متناسب می کند.
 • تنگ کردن واژن : عمل مذکور که میتواند طی چندیدن تکنیک تهاجمی و غیر تهاجمی به انجام برسد ، حالت شل و گشاد شدگی واؤن به سبب عوامل مختلفی مثل بارداری های متعدد را برطرف میکند.
 • پرینورافی : گاهاً این جراحی زیبایی  با عمل تایتنینگ واژن یکسان دانسته می شود در صورتی که طی این فرایند اعمال تغییرات بر روی ناحیه پرینه می باشد.
 • هودکتومی : بزرگ بودن کلاهک ناحیه کلیتوریس می تواند شکل نازیبایی را برای ناحیه واژنیال ایجاد کند ؛ در این شرایط جراحی کاهشی کلاهک کلیتوریس راه حل اصلی است.
 • جراحی زیبایی کلیتوریس : این عمل زیبایی واژن را نباید با هودکتومی ( جراحی کلیتورال) اشتباه بگیرید ؛ چرا که عمل زیبایی کلیتوریس بر روی خود موضع مذکور انجام می شود اما جراحی کلیتورال بر روی کلاهک آن.
 • جوانسازی واژن : در دسته جراحی زیبایی واژن می توان پروسه هایی را قرار داد که از تهاجم کمتری برخوردار بوده و جوانی را برای ناحیه تناسلی پدید می آورند. از این دست روندها می توان به تزریق چربی و ژل به واژن و سفید کردن واژن اشاره کرد.

بهترین نوع عمل زیبایی واژن کدام است؟

پاسخ یکسان و قطعی برای این پرسش وجود ندارد. هر فرد باید توسط متخصص ویزیت شود و ایشان با توجه به وضعیت و مشکلات ناحیه تناسلی و البته خواسته او ، بهترین تکنیک را اتخاذ نماید. در این راستا حتما با پزشک خود همسو باشید تا نتیجه بهتری برایتان رقم بخورد؛ زیرا ایشان با آگاهی و بر پایه دانش و تجربه خود تصمیم گیری را انجام می دهد ، در حالیکه ما به عنوان یک متقاضی ممکن است بدون در نظر گرفتن هیچ جوانبی تنها خواسته خود را مطرح کنیم.

جراحی زیبایی واژن بعد یا قبل از زایمان ؟

بسته به نوع شرایط هر فرد ، پاسخ این سوال می تواند متفاوت باشد. به طور مثال اگر فرد به عمل تایتنینگ یا پرینورافی نیاز دارد و از طرفی قصد بارداری داشته و احتمال می رود که زایمان طبیعی را تجربه نماید ، بهتر است عمل زیبایی واژن را به بعد زایمان موکول کند. پس برای اطمینان از نتخاب بهترین زمان برای عمل جراحی زیبایی واژن ، حتما به یک متخصص خوب زنان در تهران مشاوره داشته باشید.

جلسه مشاوره عمل زیبایی واژن

برای انتخاب درست در مورد مناسب ترین تکنیک و بهترین زمان جراحی زیبایی واژن می بایست یک دکتر خوب در تهران برای این پروسه انتخاب کنید و حتما جلسه مشاوره ای داشته باشید. متخصص عمل زیبایی واژن با بررسی موارد زیر و ارائه نکات مهمی جلسه را به انجام رسانده و طرح درمان را تعیین می کند.

 • ارزیابی سلامت فیزیکی : پزشک زنان برای آن که مطمئن شود شخص به لحاظ جسمانی مشکلی ندارد و می تواند تحت جراحی زیبایی واژن قرار بگیرد یا نه ، معاینات فیزیکی لازم را انجام می دهد.
 • بررسی سوابق پزشکی : در صورت وجود هر نوع بیماری زمینه ای ، دکتر خوب عمل زیبایی واژن در تهران باید از آن مطلع باشد تا مشخص نماید که این عارضه می تواند در روند جراحی زیبایی ناحیه تناسلی اختلال ایجاد کند یا خیر.

نکته : حتی سلامت روانی شخص متقاضی نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد ؛ زیرا در صورت تصمیم گیری در نبود سلامت ذهنی و روانی عواقبی به دنبال خواهد داشت ؛ از جمله نارضایتی و پشیمانی فرد از جراحی زیبایی واژن.

 • بررسی داروهای مصرفی و حساسیت های دارویی : داروها ممکن است در روند عمل اختلالی ایجاد کنند ؛ از این بابت پزشک باید بداند شما چه داروهایی مصرف می کنید و به چه داروهایی حساس هستید. این امر موجب حفظ سلامتی شما می شود.
 • توضیح ریسک و عوارض احتمالی : در جلسه مشاوره بهترین متخصص عمل زیبایی واژن در تهران ، بیمار را متوجه ریسک و عارضه های احتمالی می کند و راهکارهای مناسب را برای مقابله با آن ها در اختیارشان می گذارد تا نگران سلامت خود نشوند.

در جلسه مشاوره عمل زیبایی واژن در تهران ، با دقت به صحبت ها و توصیه های پزشک خود گوش دهید و آن ها را به خاطر بسپارید. همچنین اطلاعات مورد نیاز را تکمیل شده به ایشان تحویل دهید. هدف از این جلسه کسب نتیجه ایده آل و جلوگیری از بروز هر گونه عارضه بعد از جراحی است.

هزینه جراحی زیبایی واژن در تهران

موضوع هزینه ، سوال همیشگی متقاضیان از بهترین دکتر عمل زیبایی واژن در تهران است. باید بدانید که این امر با در نظر گرفتن فاکتورهای متعددی که در ادامه ذکر شده اند ، تعیین می گردد :

 1. نوع تکنیک جراحی زیبایی واژن
 2. تک جلسه یا چند جلسه بودن آن
 3. محل انجام پروسه

دقت داشته باشید که هر چه پروسه با تجهیزات حرفه ای تر و در محیطی مجهز توسط یک متخصص مجرب به انجام برسد ، هزینه بالاتری را شامل می گردد. در کل بهتر است هزینه عمل زیبایی واژن خود را با فرد دیگری مقایسه نکنید ؛ چرا که لزوما با شرایط یکسانی برای انجام پروسه اقدام نکرده اید.

دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر در خصوص هزینه جراحی زیبایی واژن در تهران ، با مراجعه به مطب بهترین متخصص و جراح زیبایی زنان امکان پذیر است.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها