تکنولوژی جدید دستگاه Dafne

تکنولوژی جدید دستگاه Dafne چه کاربردهایی دارد؟ سلامتی برای خانم ها بسیار مهم است، و در این بین سلامتی لگن اهمیت فوق العاده ای دارد، مطابق گفته های دکتر خلیلی دستگاه Dafne می تواند بر عضلات لگنی تاثیر بگذارد و باعث کشیده شدن عضلات شود.دستگاه Dafne به زودی در ایران و در کلینیک دکتر لیلا خلیلی در دسترس خواهد بود، این دستگاه یک تکنولوژی جدید، برای درمان بیماری های زنان به خصوص برای افتادگی مثانه و شلی واژن است. یکی از مشکلات شایع لگن در خانم ها شلی عضلات لگنی می باشد که خود می تواند شلی مثانه و بی اختیاری ادراری را در پی داشته باشد، از آنجا که لیزر و سایر device  ها بر عضلات تاثیری نخواهند داشت، خوشبختانه دستگاه Dafne همراه با تکنولوژی جدید خود می تواند بر عضلات تاثیر گذار باشد.

تکنولوژی های جدید دستگاه Dafne

از نورتراپی این دستگاه می توان برای درمان عفونت ها و همینطور برای جوانسازی واژن استفاده کرد. همچنین این دستگاه برای جوانسازی کاربرد دارد و می تواند باعث بازساخت مجدد واژن شود. واژن به علل مختلف همچون سایر عضلات بدن می تواند باعث آسیب ، پیری و خشکی شود. سومین تکنولوژی که دستگاه Dafne  دارد، این است که،  با کمک نور های مختلف می تواند تاثیر گذار باشد، نور آبی دستگاه آنتی باکتریال است و می تواند میکروب ها را از بین ببرد، به همین دلیل در  درمان عفونت های مزمن می توان از این دستگاه استفاده کرد.

تکنولوژی جدید دستگاه Dafne

نور اینفرارد برای جوانسازی است و نور قرمز حالتی ضد التهابی دارد. گاهی بیمار دچار خشکی می شود، یا به علت وجود عفونت التهاب ایجاد می گردد، می توانیم از نور قرمز این دستگاه برای کاهش عفونت استفاده کنیم. همچنین با کمک این دستگاه می توان موادی مثل اسید هیارولونیک و موادی را که باعث جوانسازی می شوند، به راحتی نفوذ دهیم.

مشخصه مهم این دستگاه این است که، دستگاه به صورت اتوماتیک عمل می کنید و نیازی به اپراتور ندارد، بدون درد است و هیچ گونه گرمایی ندارد. سری این دستگاه به گونه ای است که برای هر شخص به صورت انفرادی است و فرد می تواند در هر بار مراجعه سری مخصوص به خود را داشته باشد، این سری ها یکبار مصرف نیستند هر فرد می تواند به میزان 10 مرتبه از این سری مخصوص به خود استفاده کند.

موارد استفاده از دستگاه Dafne

همچنین ممکن است در زمان اثر گذاری بر عضلات لگنی، یبوست را که به علت شلی عضلات کف لگن است، به صورت مستقیم درمان کند.

آیا سلامت عضلات لگنی می تواند در ارگاسم تاثیر داشته باشند؟

بله، سلامت لگن و سلامت عضلات لگنی بسیار اهمیت دارد، چرا که اگر عضلان لگنی دچار مشکل شوند، در آینده مریض می تواند دچار بی اختیاری ادرار، شلی مثانه و رحم شود. دستگاه Dafne  از این جهت می تواند خیلی کمک کننده باشد.همینطور با انرژی که این دستگاه به g point در دو طرف مجاری ادراری وارد می کند، می تواند تحریک آن باعث بهبود و بهتر شدن ارگاسم شود.

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها