تکنولوژی جدید دستگاه 4plus

تکنولوژی جدید دستگاه 4plus چه کاربرد هایی دارد؟ این دستگاه چه مزیت هایی برای زیبایی زنان دارد. همانطور که قبلا هم گفته شد، علم زیبایی زنان روز به روز در حال پیشرفت است، دستگاه 4plus یکی از این تکنولوژی های نوین است که در ادامه دکتر لیلا خلیلی به بررسی مزایای این دستگاه به طور کامل می پردازد.

یکی از دستگاه های جدید در تکمیل دستگاه EVA  که در ایران وجود دارد، دستگاه 4plus است. این دستگاه با پروپ های مختلفی دارد، می تواند در درمان مشکلات مختلف پوستی و واژینال مخاطی در بدن و به خصوص در زنان، دستگاه plus 4 کمک کننده باشد. دستگاه 4plus که به زودی در ایران و کلینیک دکتر لیلا خلیلی عرضه می شود، دارای پروپ های مختلفی است. یکی از این پروپ های RF  است، RF  یکی از ابزارهایی است که ایجاد گرما می کند، و می توان از آن در درمان مشکلات مختلف استفاده کنیم.

چه استفاده هایی می توان از دستگاه 4plus داشته باشیم؟

این دستگاه به این منظور ساخته شده است که بر لایه های مختلف پوستی اثر کند، همانطور که همه بدان آگاه هستند، در پوست و مخاط لایه های مختلف وجود دارد، درم، اپیدرم، لایه های پایین چربی و … است که هر کدام از سری های دستگاه بر یک لایه اثر گذاری دارد. دستگاه  plus 4 یک تکنولوژی جدید است که تنها با یک دستگاه بر لایه های مختلف پوستی اثر گذاراست.

تکنولوژی جدید دستگاه 4plus

  • از سری RF فرکشنال برای چروک های پوستی و جوانسازی واژن می توان استفاده کرد.
  • از سری میکرونیدلینگ برای مزوتراپی می توان استفاده کرد.
  • همچنین از RF  برای سفت کردن لبیاماژور ها می توان استفاده کرد، این روش برای خانم هایی که تمایل ندارند، عمل لابیاپلاستی ماژور انجام دهند، می توانند از این دستگاه استفاده کنند.
  • از سری های  RF برای شکل دادن بازوها می توان استفاده کرد.
  • سری واژینال دستگاه  plus 4 ، RF است که برای درمان بی اختیاری ادرار، درمان خشکی واژن، درمان افتادگی مثانه، درمان تکرر ادرار و افزایش ارگاسم می تواند کمک کننده باشد.
  • دستگاه 4plus ، سری پیشرفته دستگاه EVA است که می توان برای درمان بیماری های مختلف زنان کاربرد داشته باشد.
  • RF  می تواند حالت گرما ایجاد کند و در مواقعی که الاستین و یا کلاژن بافتی کم باشد، می توان از RF  همچون لیزر، برای درمان موارد مختلف استفاده کرد.
  • در زمینه مزوتراپی  با  RF این مزیت را دارد که دیگر نیازی به سوزن زدن برای وارد کردن داروی مزو نیست، با استفاده از نیدلینگ به راحتی می توانیم از تکنیک مزوتراپی برای جوانسازی، از بین بردن چروک ها و برای وایتنینگ استفاده کرد.
  • مزیت دیگر  دستگاه 4plus این است که بدون تزریق، موادی را وارد بدن کنیم. می توان از این تکنیک به طور مثال برای وارد کردن اسید هیالورونیک به منظور جوانسازی استفاده کرد.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها