تنگ کردن واژن با نخ

واژن بسیاری از بانوان پس از انجام زایمان های متعدد و انجام مقاربت های جنسی متعدد دچار افتادگی و شلی می شود ، خوشبختانه امروزه روش های جدیدی ارائه شده است که می توان شکل برینه را به حالت اول خود برگرداند و مشکلات واژن را برطرف نمود . در این مقاله روش جدیدی که جهت تنگ کردن واژن ارائه شده است بنام تنگ کردن واژن با نخ را بیان می کنیم .

تنگ کردن واژن :

روش بالا کشیدن پرینه پشتی

گذشت زمان و بالا رفتن سن موجب می شود که واژن دچار افتادگی و شلی شود ، بنابراین نیاز است با استفاده از روش ها و تکنیک های جدید پرینه و واژن را به حالت اول خود برگرداند ، با استفاده از تکنیک جدید نخ می توان علاوه بر بالا کشیدن پرینه و واژن ، تنگ کردن واژن را انجام داد .

تنگ کردن واژن

در گذشته با استفاده از نخ فقط صورت و بدن لیفت داده می شد اما امروز با متد جدید می توان لیفت پرینه را انجام داد .

نخ های قابل جذب جهت لیفت واژن  توسط کمپانی پروم ایتالیا ارائه شده است که با استفاده از این نخ ها می توان به آسانی و به شکل ایمن تنگ کردن واژن با استفاده از نخ را فراهم کرد .

آشنایی بیشتر بانخ های تنگ کردن واژن :

با متد جراحی نوین نخ های همگرای دو جهتی می توان لیفت عضلات پرینه را به شکل سرپایی انجام داد ، در تنگ کردن واژن با استفاده از نخ هیچ گونه خونریزی و بیهوشی وجود ندارد .

دکتر لیلا خلیلی متخصص و جراح زنان و زایمان و پیشکسوت لیزر در بیماریهای زنان در ایران ، در ناحیه ورودی واژن با استفاده از نخ تنگ کردن آن را انجام می دهد در نتیجه با انجام این کار می توان دستگاه تناسلی بانوان را به حالت اولیه خود برگرداند .

نخ های تنگ کردن واژن دارای استانداردهای کشور ایتالیا ، استرالیا و کشورهای مدرن به روز دنیامی باشد .

روش کار نخ های تنگ کننده واژن :

به دو دليل استفاده از نخ مي تواند باعث تنگی واژن شود اثر فوری كه اثر مكانيكال است و اثر تاخيری كه به علت كپسوله شدن و ايجاد فيبروز می باشد.

تنگ کردن واژن با استفاده از نخدر چه مواردی می توان از نخ های واژینال استفاده کرد :

موارد استفاده از نخ های واژینال :

جوان سازی واژن

تنگ نمودن واژن

ترمیم شل بودن واژن

بازسازی پرینه پس از زایمان

لیفت بافت واژن

بازسازی پرینه پس از اپیوزوتومی

ترمیم چروک خوردگی پریمه

تنگ کردن واژن

دکتر لیلا خلیلی متخصص و جراح زنان و زایمان و پیشکسوت لیزر در بیماریهای زنان در ایران مزیت های استفاده از نخ ها تنگ کننده واژن را موارد زیر بیان می کند :

مزیت های نخ های تنگ کردن واژن :

دوره و زمان ریکاوری بسیار سریع می باشد .

عدم نیاز به بیهوشی عمومی

بدون خونریزی

غیر تهاجمی بودن روش

نخ ها مشخص نمی باشند در نتیجه ظاهر بسیار مطلوب

بهبود و تقویت عضلات لگن

بهبود وضعیت فیزیکی

بهبود وضعیت طبی

عوامل زیادی سبب می شود که آزرگی و شل شدن بافت پرینه شود ، که به دلیل شکستگی واژن  مشکلات متعددی رخ می دهد که بسیار آزار دهنده می باشد .  با استفاده از تکنیک نخ ها می توان به برطرف سازی این مشکلات پرداخته شود

مشکلات و عواقب شل شدن واژن :

  • کاهش لذت زناشویی
  • ایجاد شدن ترشحات واژن
  • ایجاد و افزایش میکروب های واژن

نخ های جوان سازی واژن معمولا از جنس کاپرولاکتون بوده و دارای طول 12 سانتی متر می باشد ، این نخ ها به مدت 9 تا 15 ماه ماندگاری دارند .

دکتر لیلا خلیلی متخصص و جراح زنان و زایمان  توصیه می کنند بانوان گرامی پس از تنگ کردن واژن ، زایمان طبیعی انجام نشود زیرا ممکن است گشاد شدن واژن مجددا روی دهد .

روش های گوناگونی جهت تنگ کردن واژن وجود دارد که جوان سازی و تنگ کردن واژن با استفاده از نخ یک روش موثر و ایمن می باشد .

دکتر لیلا خلیلی متخصص و جراح زنان و زایمان و پیشکسوت لیزر در بیماریهای زنان در ایران تنگ کردن واژن با استفاده از نخ را انجام می دهد و به بانوان عزیزی که دچارشل شدن واژن شده اند توصیه می کند جهت کاهش و از بین بردن میکروب های واژن و  افزایش لذت زناشویی از این متد جدید استفاده کنند.

مراقبت های قبل از تنگ کردن با استفاده از نخ :

به بانوان گرامی توصیه می شود که قبل از تنگ نمودن واژن توسط پزشک متخصص زنان معاینه شوند و اگر قبل از انجام عمل دارای عفونت باشند نیاز است حتما درمان شوند سپس تنگ کردن واژن را  انجام دهند .

از دیگر مراقبت های قبل از تنگ کردن واژن انجام آزمایش پاپ اسمیر می باشد .

مراقبت های پس از تنگ کردن واژن با استفاده از نخ :

نیاز است پس از گذشت 6 هفته بیمار نزدیکی نداشته باشد ، توجه به این نکته الزامی است که بیمار پس از انجام جراحی فعالیت های روزمره خود را می تواند انجام دهد .

موارد منع تنگ کردن واژن با استفاده از نخ :

  • بانوان باردار
  • بانوان مجرد
  • اشخاصی که دارای عفونت لنگی PID می باشند .

دکتر لیلا خلیلی متخصص و جراح زنان و زایمان و پیشکسوت لیزر در بیماریهای زنان در ایران علاوه بر تنگ سازی واژن با استفاده از نخ موارد زیر را انجام می دهد :

زیبا سازی واژن

لبیوپلاستی

پرینورافی

لیفت واژن با نخ

واژینوپلاستی

لیفت دستگاه تناسلی خارجی با نخ

تزریق چربی و ژل در قسمت واژینال

درمان کاهش جنسی با لیزر

سفتی واژن با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ

جوان سازی واژن با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ

درمان مشکلات ارگاسم

هودکتومی

کلیتورکتومی

درمان مشکلا ت جنسی با لیزر مونالیزا تاچ

درمان مشکلات افتادگی مثانه با لیزر مونالیزا تاچ

زیبایی واژن با استفاده از لیزر مونالیزرا تاچ و غیره

سوالات متداول تنگ کردن واژن :

سلام دکتر خلیلی ، من در حال حاضر 26 سال دارم  دو بار سقط داشتم ، آیا می توان تنگ کردن واژن را انجام دهم ؟ من هیچ بچه ای ندارم اما تصمیمی که با همسرم گرفتم این است که تا سه فرزند بیاوریم ، تنگ کردن واژن انجام دهم بعدش امکان زایمان طبیعی وجود دارد یا خیر ؟

پاسخ دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان :

من به شما پیشنهاد می کنم پس از تنگ کردن واژن یا انجام جراحی های نظیر پرینورافی از زایمان سزارین استفاده کنید و تا جایی که برای شما مقدور است از انجام زایمان طبیعی پرهیز نماید زیرا ممکن است پس از زایمان طبیعی گشادی واژن رخ دهد .

تنگ کردن واژن

خانم دکتر خلیلی من تا به امروز سه بار زایمان طبیعی انجام دادم ، متاسفانه خانم دکتر در زمان مقاربت جنسی از واژن من صدا خارج می شود آیا تنگ کردن واژن به من پیشنهاد می کنید ؟ لطفا هزینه تنگ کردن واژن هم بفرمایید ؟

پاسخ دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان :

دوست گرامی تنگ کردن واژن به روش های مختلفی انجام می شود از جمله تنگ کردن واژن با نخ ، تنگ کردن واژن با جراحی ، تنگ کردن واژن با لیزر

هر یک از روش های بیان شده برای هر شخص متفاوت است شما می توانید به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید تا یک روش را برای شما برگزیند ، اینجانب به روش های مختلف تنگ کردن واژن را انجام می دهم .

دوست عزیز هزینه جراحی تنگ کردن واژن برای هر شخص متفاوت ابتدا شما باید معاینه شوید سپس با توجه به روشی که برای تنگ کردن واژن شما انتخاب می شود می توان بیان کرد هزینه تنگ کردن واژن چقدر است .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان خدمات زیر را انجام می دهند :

تنگ کردن واژن با نخ

روشن کردن دستگاه تناسلی

لیزر واژینال

تنگ کردن واژن با لیزر

جوانسازی واژینال

تنگ کردن واژن با جراحی

رفع تیرگی واژینال

جراحی پرینورافی

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 دیدگاه ها
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
راستگو

سلام خانم دکتر خلیلی
من در دورانی اینترن شما بودم
حالا یه سوال داشتم و دوست دارم شما پاسخ بدید
مدتها بر اثر تبلیغات وسیعی که انجام میشه فکر می کردم ختنه کردن زنان جنایت هولناکی هست و هرگز اسلام به اون دستور نداده اما هر چقدر تحقیق بیشتر کردم تا بتونم مستدل با این پدیده شوم مبارزه کنم بیشتر به حقایقی پی بردم خلاصه اونها رو برای شما می نویسم و می خوام درباره اونها نظر بدید
– ختنه کردن زنان در اسلام مستحب است
– ختنه زنان از نظر اسلام به برداشتن چین پوستی اطراف کلیتوریس گفته می شود و قطع خود کلیتوریس یا لابیاها از نظر اسلام حرام بوده و دیه یا قصاص دارد.
– عینا همین عمل از لحاظ پزشکی انجام می شود به اسم هودکتومی و از دلایل انجام آن هم زیبایی و یا نیاز جنسی و یا درد در هنگام آمیزش یا درد هنگام چوشیدن لباس تنگ!!! می باشد.
– بیماری فیموز که در مردان با انجام ختنه درمان می شود معادل کاملا مشابهی در زنان به اسم فیموز کلیتوریس دارد که با ختنه در زنان یا هودکتومی درمان می شود.
– سالها قبل پزشکان آمریکا با انجام ختنه در زنان و ابداع کلامپی برای این کار به اسم کلامپ راثمن موفق به درمان دیر ارگاسمی در زنان و یا حتی عدم ارگاسم شده اند.
– ختنه کلیتوریس زنان دقیقا به همین اسم توسط اساتید به نام آمریکا که دارای بورد تخصصی بیماریهای زنان هستند در حال انجام است و نتایج آن در سایت http://www.clitoralunhooding.com منتشر می شود. جالب است که در این سایت اسم این عمل را ختنه کلیتوریس زنان نامیده اند.
-از لحاظ جنین شناسی و نیز عملکرد و معادل شناسی ختنه مردان با هودکتومی در زنان برابر است.
-هیچکدام از عوارضی که به ختنه زنان منسوب است مرتبط با ختنه نیست بلکه مرتبط با ناقص سازی جنسی زنان و به ویژه اینفیبیولیشن می باشد.
من نتایج مطالعاتم رو در وبلاگی به آدرس زیر منتشر کردم و امیدوارم شما هم به اون سری بزنید و نظر بدید.
در نهایت اینکه من فکر می کنم تنها راه برای جلوگیری از ناقص سازی جنسی زنان و کلیتوریدکتومی پنهانی به اسم ختنه، انجام آزادانه و آگاهانه و علمی و بهداشتی و داوطلبانه ختنه زنان یا همون هودکتومی است.
نهایتا این مطلب رو هم اضافه کنم که هدف از انجام اعمال مختلف به اسم ختنه زنان که متفاوت هم هست در اعمال متفاوتی مثل هودکتومی و لابیاپلاستی و هایمنوپلاستی و توبکتومی و وازینوپلاستی در حال حاضر و قانونی و علمی در حال انجام هست لذا زمانی که هودکتومی به راحتی انجام میشه چرا باید فقط اسم ختنه زنان ممنوع باشه و این باعث بشه که افرادی که مایل به ختنه زنان هستند به روشهای مخفی و غیر بهداشتی و غیر علمی رو بیارند و اشتباها به جای هود خود کلیتوریس رو قطع کنند؟ این جرم که پزشکان و سازمان جهانی بهداشت مرتکب میشه دست کمی از کسانی که زنها و دخترها رو به اسم ختنه ناقص جنسی می کنند نداره.
راستی اگر با این جمله هم موافقید بفرمایید که ختنه زنان با ناقص سازی جنسی زنان متفاوته
ممنون خوشحال شدم و موفق باشید

drkhalili

سلام دکتر جان .منظور از هودکتومی برداشت پوست اضافی اطراف پره پوس میباشد که در بعضی بیماران کاندید لبیوپلاستی که پوست اضافی دارند انجام میشود و هیچ ربطی به کلیتوریس ندارد و صرفا پوست اضافی اطراف پره پوس است ودر بعضی موارد برای به ارگاسم رسیدن یا افزایش ارگاسم درزنان لازم است این عمل انجام شود.در عمل لبیوپلاستی هم اگر درست انجام بشه آسیبی به کلیتوریس وارد نمیشه .
البته ختنه در زنان در بین مردم ایران اکثرا به معنی بریدن کلیتوریس و از بین بردن حس زنانگی است که در اسلام حرام است .

راستگو

سلام خانم دکتر ممنون که وقت گذاشتید و جواب دادید
ختنه زنان در اسلام دقیقا همین تعریفی رو داره که شما از هودکتومی انجام دادید و نه حتی یک واو اضافه تر. حتی لابیاپلاستی از نظر اسلام ختنه زنان نیست. حالا من سوال دارم که اگه زنی یا دختری بخاد به علت مذهبی ختنه بشه آیا بهتر نیست به جای فشار آوردن به اون و جلوگیری از انجام عمل مورد نظرش که باعث میشه اون فرد برای انجام عمل مذهبیش دست به دامن زنان کولی بشه و هزاران عارضه ای که میدونید براش پیش بیاد به جای اون بیایم و هودکتومی رو به روش قانونی و علمی به اسم آلترناتیو ختنه ایمن زنان انجام بدیم و جلوی عوارض رو بگیریم؟ هودکتومی که داره انجام میشه چرا اون رو به اسم ختنه زنان معرفی نکنیم؟ در حالی که واقعا هم ختنه زنان هم از لحاظ منشا شناسی جنینی هم از لحاظ درمانی هم از لحاظ طبی و هم از لحاظ شرعی همین هودکتومی هست. در حالی که توی آمریکا هودکتومی به راحتی به ایم ختنه زنان خونده میشه چرا ما اینکار رو نکنیم تا کسانی که دنبال انجام علمی و استریل این عملند بتونند به راحتی کاری که میخان رو انجام بدند و در ضمن از عوارض متعدد عفونت و درد و خونریزی و برش اضافه و به ویژه قطع کلیتوریس و عوارض جنسی اون جلوگیری بشه. آیا اصولا ما با عدم معرفی هودکتومی به عنوان ختنه زنان یکی از مسوولین این فاجعه ناقص سازی زنان نیستیم؟

گلستان عزیزی

سلام خانم دکتر من یک هفته هست که زیبایی واژن بانخ را انجام دادم تو این یک هفته هم مراقب بودم که خودم خوشک نگه دارم از شانسم پریود شدم خواستم بدونم پریود بودنم مشکل ساز نمیشه ؟

drkhalili

سلام .اشکالی نداره عزیزم

راستگو

سلام
خانم دکتر شما کلیتورکتومی انجام میدین!!!!!! توی همین صفحه نوشته
کلیتورکتومی یعنی قطع کلیتوریس؟؟؟؟؟

Maryam banoo

ای کاش قیمتها را هم ذکر میکردید دوست عزیز

drkhalili

با سلام
هزینه حدودا 3 میلیون تومن هستش