تزریق G point

تزریق G point  به منظور افزایش ارگاسم داخلی استفاده می شود. ارگاسم در خانم ها مولتی ارگان است، به این معنی که هیجانات، هورمون ها، عملکرد مغز و ناحیه ژنیتال همگی در ارگاسم بانوان موثر است.زمانی که ژل به ناحیه مورد نظر در عمل G point  تزریق می شود، در نتیجه حساسیت این ناحیه و خونرسانی  را افزایش می دهد.بهتر است همزمان با G point هورمون ها نیز چک شود تا در صورت مشکل، هورمون نیز تقویت شوند.

تزریق G point

نقطه جی

نقطه جی یکی از مسائلی بوده که همواره مورد بحث بوده ، در خصوص این نقطه دیدگاه های متفاوتی وجود دارد برخی اعتقاد دارند که این نقطه جهت به ارگاسم رسیدن بانوان ضروری است در حالیکه برخی دیگر اعتقاد دارند این نقطه اصلا وجود ندارد .

تزریق G point

نقطه جی در بدن زنان موضعی می باشد که سبب تحریک آنها شده و باعث شده که به ارگاسم برسند و از رابطه جنسی لذت ببرند .

تعریف علمی نقطه جی

به نقطه گرافنبرگ نقطه جی گفته می شود ، علت نام گذاری این نقطه به این نام از روی نام پزشک متخصص زنان گرفته شده است که در سال 1944 برای اولین بار این نقطه را توصیف کرد .

در خصوص نقطه G تئوری های مختلفی وجود دارد ، یکی از دیدگاه های که بیان شده است این می باشد که این نقطه در بخش بافت پروستات می باشد .

تئوری پروستات را پزشکان متخصص زنان قبول دارند و با این عقیده هم نظر هستند ، دکتر لیلا خلیلی دکتر متخصص زنان و زایمان ،نقطه G را تنها منبع لذت نمی داند بلکه بخش های مانند مجرای پیشاب را از دیگر منابع لذت می دانند که با دیواره جلویی واژن می توانند تحریک زن را برانگیزند وسبب لذت جنسی وی شوند .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان بیان می کنند که نقطه G تنها محل جهت ارضاء جنسی بانوان نمی باشد، بلکه نقاط دیگری جهت ارضاء جنسی بانوان وجود دارد و نیازی به گشتن دنبال این نقطه نیست .

نام علمی

نقطه G در اصل نقطه گرافنبرگ است که از روی نام ارنست گرافنبرگ پزشک متخصص زنان که برای اولین بار در سال ۱۹۴۴ این نقطه را توصیف کرد، نامگذاری شده است.

نقطه G چیست؟

برای خیلی از خانم ها، نقطه G ناحیه ای بسیار حساس و تحرک کننده است که ساعتها به آنها لذت می دهد. برای خیلی های دیگر نقطه ای برآمده در واژن است که اگر بیش از اندازه دستکاری شود فرد احساس می کند که نیاز دارد به دستشویی برود. خیلی از خانم ها هیچ حسی در این نقطه احساس نمی کنند و خیلی ها هم اصلاً این نقطه را در واژن خود ندارند.

تئوری های مختلفی درمورد اینکه نقطه G واقعاً چیست، وجود دارد. یک دیدگاه این است که نقطه G محل بافت پروستات درست مثل پروستات در آقایان است. نبود کروموزوم Y در جنین در حال رشد مونث، سلولها را در محلی مشابه یعنی در همان نقطه G کنار می گذارد. متخصصین دیگری با تئوری پروستات هم عقیده هستند اما آنرا بیشتر توضیح می دهند و میگویند این تنها دلیل حساس بودن این نقطه نیست. آنها به چوچوله و مجرای پیشاب بعنوان منابع لذت دیگر اشاره میکنند که هر دو آنها را می توان با دیواره جلویی واژن تحریک کرد. به همین دلیل محل های زیادی برای ارضاء جنسی وجود دارد و دیگری نیازی به گشتن دنبال نقطه G نیست.

متخصص دیگری که اولین بار نقطه G را به اطلاع عموم رسانید اخیراً استفاده دیگری برای آن کشف کرده است. او در تحقیقات خود نشان داده است که تحریک کردن نقطه G می تواند آستانه درد را تا ۴۷% بالا ببرد. اگر محرک موجب تحریک جنسی فرد شود، آستانه درد تا ۸۴% بالا می رود، و ۱۰۷% روی ارگاسم تاثیر دارد. فرضیه او این است که این نقطه حساس یکی از مسکن های طبیعی طبیعت برای زایمان و وضع حمل است.

با همه این حرفها هنوز کسی دقیقاً نمی داند نقطه G چیست اما مسئله مهم این است که ببینید شما این نقطه را دارید یا نه.

نقطه G در بانوان

این نقطه در بانوان سبب تحریک بانوان می شود که در رابطه جنسی آنها تاثیر گذاشته و سبب می شود تا ساعت ها از رابطه جنسی لذت ببرند .

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان بیان می کنند که تزریق G point  در همه ی بانوان وجود ندارد ،گاهی بعد از تزریق G point این ناحیه  در برخی از افراد به گونه ای حساس می باشد که سبب می شود شخص به دستشویی برود .

با آن چه باید کرد؟

وقتی فهمیدید که شما این نقطه را دارید یا نه، باید کشف کنید که آیا این نقطه می تواند به شما لذت بدهد یا برایتان آزاردهنده است. مالیدن معمولاً بهترین راه برای تحریک آن است.

معمولاً توصیه می شود که انگشت سبابه تان را تا بند انگشت دوم وارد کنید و نقطه مورد نظر را با حرکت رو به جلو به سمت دیواره جلویی بکشید. باید امتحان کنید و ببینید که حرکتتان چگونه باشد که بیشترین لذت را به شما بدهد. مهم این است که از نظر جنسی تحریک شوید. شایان ذکر است که حساسیت به این نقطه در روزهای مختلف ماه متفاوت است.

در طی این تحریک، اولین حسی که به شما دست می دهد این است که به دستشویی بروید. شاید به این دلیل است که نقطه G روی دیواره جلویی است و به مثانه تان شما فشار وارد می شود. بهتر است اول مثانه تان را خالی کنید و بعد اینکار را امتحان کنید. چند بار اول کمی برایتان عجیب خواهد بود اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد.

حس کردن آن در طول رابطه جنسی

برحسب اندازه و محل دقیق نقطه G این احتمال وجود دارد که در طول رابطه جنسی آن را حس کنید یا نکنید. اگر لگنتان بلند شود احتمالاً می توانید آنرا حس کنید.

راه دیگر حس کردن آن این است که در حالت ایستاده خم شوید و اجازه بدهید که آلت جنسی از پشت وارد واژن شود.

 

محل تزریق G point در زنان 

این نقطه در اندام تناسلی زنان قرار دارد اما به دلیل متفاوت بودن این نقطه و تغییر حالت دادن در زمان تحریک این بخش را محدوده جی می نامیم .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان بیان می کنند که نقطه جی حالت اسفنجی دارد و از بخش دهانه واژن تا زیر پیشابراه شروع می شود ، این نقطه تا بخش سقف واژن امتداد می یابد ، جهت لمس کردن این نقطه می توان از انگشتان دست کمک گرفته شود .

همان طور که گفته شد نقطه G point در همه ی بانوان وجود ندارد اما اگر این نقطه در بدن بانوان وجود داشته باشد سبب تحریک بانوان می شود ، اندازه نقطه G  در زمان تحریک به اندازه نخود فرنگی بوده و در صورت تحریک نشدن کمی کوچکتر می شود .

در خصوص نقطه G  باید بیان کرد که این نقطه به جای اینکه بیشتر یک نقطه باشد یک محل خاص می باشد .

آقایان جهت کشف این نقطه می توانند از زن درخواست نمایند که به کمر دارز بکشد ، سپس با وارد کردن یکی از انگشتان که بهتر است انگشت میانی باشد به داخل واژن این را یافته و تحریک آن را انجام دهند .

نقطه جی و تحریک جنسی خانم ها 

پس از اینکه بانوان کشف نمودند که نقطه جی  را دارند یا خیر بهتر است این موضوع را کشف نمایند که این نقطه به آنها لذت می دهد یاخیر ؟

بانوان عزیز بهتر است ابتدا بهداشت را رعایت نمایند ، بهترین راه جهت افزایش تحریک این نقطه مالیدن می باشد ، مالیدن باید به گونه ای باشد که با حرکت به جلو و عقب دیواره تحریک شود .

البته باید حرکات مختلف را انجام داد تا به نتیجه رسید که کدام حرکت سبب لذت بیشتر و تحریک بیشتر می شود .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان بیان می کنند که حساسیت این نقطه و میزان تحریک آن در روزهای مختلف متفاوت می باشد .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان به بانوان گرامی توصیه می کنند که در اولین تحریک جنسی نقطه جی حتما مثانه خود را تخلیه نمایند ، زیرا نقطه جی در بخش دیواره جلویی قرار دارد و به دلیل اینکه این بخش به مثانه فشار وارد می کند ممکن است احساس کنید نیاز است به دستشویی بروید .

تزریق G point

نقطه جی و انزال خانم ها :

انزال بانوان ممکن است براثر پیدا کردن نقطه جی اتفاق بیفتد ، البته این یک دیدگاه است و از نظر علمی نمی توان این موضوع را بیان کرد .

بانوان در زمان ارگاسم به میزان 900 میلی لیتر مایع از ناحیه پیشاب بدنشان خارج می شود .

بر اثر تحقیقاتی که انجام شده است بر روی مایعات دانشمندان به این نتیجه  رسیده اند که آنزیم های پروستات در آنها وجود دارد و نقطه جی بسیار مشابه پروستات آقایان می باشد .

در خصوص مایعات خارج شده از بدن بانوان در زمان ارگاسم و تحریک جنسی نظریات متفاوتی وجود دارد ،برخی دیگر معتقد هستند که این مایعات بسیار شبیه ادرار می باشد .

بر اثر آخرین نتایج و تفکرات نقطه جی را نوعی دیگر از مایع ادرار دانسته اند که تغییرات شیمایی آن با تحریک جنسی رخ می دهد .

در ادامه نکاتی در خصوص نقطه جی و تزریق به نقطه جی را بیان می کنیم .

شماعزیزان می توانید سوالات خود را در خصوص نقطه جی و راه های تزریق به نقطه جی با دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان در میان بگذارید .

تزریق ژل در گذشته جهت کهولت و از بین بردن پیری پوست ، افتادگی پوست بود ، با استفاده از پر کننده ها تزریق جهت جوانسازی استفاده می شد ، تزریق ژل را در بخش های مختلف بدن نظیر گونه ها ، اطراف چشم ، لب ها  و دستگاه تناسلی می توان استفاده کرد .

در مطب دکتر لیلا خلیلی جوانسازی واژن را با استفاده از تزریق ژل انجام می دهند .

هم چنین جهت افزایش ارگاسم تزریق ژل به G_point انجام می شود .

تزریق G point

انواع ژل ها و مواد جهت تزریق ژل استفاده می شود که به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

 • موقت
 • دائمی
 • نیمه موقت

 تزریق ژل به واژن با مواد پرکننده موقت :

زمانی که از این مواد استفاده می شود به دلیل موقت بودن پس از گذشت زمان محدودی ژل تزریق شده خاصیت خود را از دست می دهد ، بنابراین نیاز است تزریق ژل مجددا انجام شود .

تزریق ژل به واژن با مواد پرکننده معمولا دارای ماندگاری بین 3 الی 12 ماه دارد .

تزریق ژل به واژن با مواد نیمه پرکننده :

با استفاده از پر کننده های پری متیل متاکریلات که نیمه موقت می باشند می توان تزریق ژل به واژن را با به شکل نیمه موقت انجام داد .

توجه به این نکته الزامی است ، این پرکننده را در اطراف چشم ها و لب ها نمی توان تزریق نمود زیرا توسط بدن جذب نمی شود ، اما می توان از این پرکننده در واژن استفاده نمود و جوانسازی واژن را فراهم نمود .

تزریق ژل به واژن با پرکننده های دائمی 

این پرکننده دارای ماندگاری 5 ساله است ، برای جوانسازی واژن می توان از این پرکننده استفاده نمود .

معمولا در اکثر بانوان پس از زایمان و بالا رفتن سن ناحیه واژن دچار افتادگی می شود که با استفاده از این پرکننده می توان جوانسازی واژن را انجام داد .

در مطب دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان تزریق ژل به واژن را انجام می دهند ، هم چنین  جهت افزایش ارگسام می توان تزریق ژل به نقطه  G_point را انجام  داد .

تزریق ژل به نقطه G_point جهت افزایش ارگاسم :

با انجام تزریق ژل به نقطه G_point می توان ارگاسم بانوان را افزایش داد تا بانوان در زمان مقاربت جنسی اوج لذت را تجربه کنند .

یکی از راهکارهایی که امروزه برای افزایش ارگاسم انجام می شود تزریق ژل به نقطه G_point می باشد .

تزریق ژل به نقطه G_point در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون بی هوشی انجام می شود .

بسیاری از مشکلات زناشویی که در اثر به ارگاسم نرسیدن بانوان رخ می دهد می توان با تزریق ژل به نقطه G_point رفع نمود .

تزریق ژل به واژن و نقطه G_point با بی حسی موضعی انجام می شود .

با تقویت نقطه G_point می توان ارگاسم بانوان را تا حد بالایی افزایش داد.

تزریق ژل به نقطه G point

اشخاصی که به هیالورونید حساسیت دارند .

 1. بانوان شیرده و باردار
 2. اشخاصی که آلرژی شدید دارند
 3. بانوانی که عفونت مثانه دارند
 4. بانوانی که به اختلال خونریزی مبتلا هستند
 5. بانوانی که آتروفی پوست دارند
 6. اشخاصی که اکوتان مصرف کرده اند در شش ماه گذشته
 7. اشخاصی که اختلال روانی دارند
 8. اشخاصی که به مواد ژل حساسیت دارند

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 دیدگاه ها
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
wenatchee dating

Hi, I wish for to subscribe for this webpage to take latest updates,
thus where can i do it please help out.

trackback

what is viagra

does viagra work for women – viagra generic memberlist – viagra dosage 30 mg important topics

trackback

viagra without a doctor

viagra and alcoholic drinks interests – genuine viagra viagra gel tabs best price buy online – viagra canadian pharmacy online members

trackback

online viagra without subscription

viagra tadalafil cheapest online purybbs.cgi – viagra ingredients – viagra uk pharmacy