تزریق ژل کلاژن

تزریق ژل کلاژن به چه افرادی توصیه می شود؟ یکی از روش های غیر جراحی و سرپایی زیبایی برای ناحیه ژنیتال در خانم ها، استفاده از فیلرها است. فیلر ها هم می توانند شامل، فیلر های طبیعی (چربی) باشد و هم می تواند شامل فیلر های مصنوعی( ژل ) باشد. همچنین محصولی وجود دارد که از چربی افرادی که عمل ساکشن انجام می دهند، تهیه می شود، در طول این فرآیند در مرکز فناوری بافت، چربی فناوری می شود، به صورت پودر می گردد، که می توان از این مواد برای حجم دهی و جوانسازی استفاده کنیم. دکتر خلیلی در ادامه نکات تکمیلی را توضیح داده اند.

تزریق ژل کلاژن

مزایای تزریق کلاژن به نسبت ژل و چربی

کلاژن به نسبت تزریق چربی مزیتی دارد این است که تهیه آن همانند ژل راحت است، و به دست آوردن آن نیازی به اتاق عمل ندارد و تنها با یک تزریق انجام می شود. مزیت کلاژن به نسبت ژل ها این است که طبیعی هستند و همانند ژل این محدودیت وجود ندارد که حتما باید جذب شود، ژل به غیر از آنکه طبیعی است و نگرانی در خصوص جذب وجود ندارد، مزیت بارزی که دارد این است، ماندگاری زیاد و جوانسازی این پودر ها باعث می شود عمل بافت سازی و جوانی پوست دقیقا همانند چربی باشد.

روند کار در تزریق کلاژن

تزریق کلاژن دقیقا همانند ژل است، به صورت سرپایی انجام می شود، همراه با بی حسی است، حجم دهی این روش همانند ژل است، اما مدت زمان اثری که دارد به نسبت ژل ها بیشتر است، ماده ای است که باعث ایجاد حساسیت نمی شود یزیرا بافت چربی است، در نتیجه به نسبت ژل عوارض کمتر و اثر دهی بیشتری دارد. لازم به ذکر است که درهر شخص بهترین روش حجم دهی ناحیه تناسلی متفاوت است و بهتر است این انتخاب را بر عهده جراح زیبایی زنان خود بگذارید.

آیا این چربی های فناوری شده، باعث ایجاد حساسیت می شوند؟

خیلی از افراد این سوال را دارند، از آنجا که این چربی ها مربوط به شخص دیگری است،آیا باعث ایجاد حساسیت می شود؟ در پاسخ باید گفت خیر، زیرا این چربی ها در مرکز فناوری از نظر آنتی ژن ها بررسی می شوند و آنتی ژن ها به طور کامل از بین می روند، در نتیجه هیچ نوع ویروس و باکتری ندارند و دقیقا همانند یک ماده مصنوعی، اما با خواص طبیعی است.

همزمانی لیفت با نخ و تزریق کلاژن

لیفت با نخ را نمی توان همراه چربی طبیعی انجام داد، اما با کلاژن امکان همزمانی وجود دارد، زیرا رفتار کلاژن همانند ژل است.

ماندگاری تزریق چربی بیشتر است یا کلاژن؟

این چربی مصنوعی از دوام بیشتری برخوردار است، زیرا همانند ژل تزریق می شود، در صورتی که در تزریق چربی 70 درصد از بین می رود، اما در تزریق کلاژن بافت ایجاد شده باقی می ماند.

تفاوت پلاسما ژل و کلاژن در چیست؟

پلاسما ژل به نسبت کلاژن حجم دهی کمتری و جوانسازی بیشتری دارد، در حالی که کلاژن حجم دهی بیشتری و جوانسازی کمتری دارد.

پلاسما ژل از خون خود شخص گرفته می شود و ژلی است که بعد از افزودن مواد خاصی به خون ساخته می شود و بیشتر حالت جوانسازی ایجاد می کند.

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها