تزریق ژل به لابیاماژور

تزریق ژل به لابیاماژور به چه افرادی توصیه می شود؟ چه روش هایی برای اصلاح لبیاماژور ها وجود دارد؟ لبیا ماژور ها دو بافت حاوی چربی دستگاه تناسلی هستند، که نقش مهمی هم به منظور زیبایی و هم در حفاظت از لبیا مینور ها و دهانه واژن دارند، به این معنی که اگر لبیاماژور کوچک و یا آتروفیک باشد می تواند باعث تحریک، حساسیت، خشک شدن مداوم دهانه واژن و یا بزرگ شدن لبیا مینور ها شوند، در نتیجه این عضو از ناحیه ژنیتال باید مورد اهمیت قرار گیرد.

روش های اصلاح لابیاماژور ها

اقداماتی که برای لبیا ماژور ها می توان انجام داد، شامل حجم دهی به لبیا ماژور ها است، این حجم دهی با ژل، چربی و یا کلاژن انجام می شود.

در مواردی که لبیا ماژور ها خیلی شل هستند، می توان از لیفت با نخ لا بیاماژور استفاده کرد، در این روش با نخ های مخصوص پوست لبیاماژور ها کشیده می شود.در بیمارانی که شلی و افتادگی شدت ندارد، این روش بسیار کاربردی است.

گاهی نیز به برخی از بیماران عمل لابیاپلاستی ماژور توصیه می شود. این روش در مواردی که لبیاماژور ها خیلی شل، آویزان و شکل ناخوشایندی به دستگاه تناسلی می دهد، تنها راهکار درمان عمل جراحی است.

این سه روش برای تغییر لبیا های ماژور کاربرد دارند، که می توانند باعث تغییر شکل ناحیه تناسلی و افزایش زیبایی شود.

تمام این روش های درمانی تنها به منظور زیبایی انجام نمی شود، مواردی وجود دارد که بیمار به دلیل آتروفیک زیاد، لبیا مینور مدام تحریک می شوند،  درد ایجاد می کنند، و یا دچار سوزش، خارش و یا خشکی دهانه واژن می گردد.

تزریق ژل به لابیاماژور

نوع ژل برای تزریق به لبیا ماژور ها

این ژل ها از برند های مختلفی هستند، اما در حالت کلی ژل ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند، دسته اول ژل هایی که برای صورت استفاده می شود، دسته دوم ژل هایی که برای body استفاده می شود و دسته سوم ژل هایی که برای ناحیه ژنیتال استفاده می شود.

 

تزریق ژل به لابیاماژور بهتر است یا تزریق چربی

این که کدام روش بهتر است کاملا بستگی به بیمار دارد، به طور مثال در خانم هایی که لاغر اندام هستند، تزریق چربی به مقدار زیاد، باعث برهم خوردن زیبایی می شود، در نتیجه بهترین روش برای این افراد تزریق ژل است.

در افرادی که اندام توپر دارند نیز تزریق چربی کاربردی تر است. انتخاب روش درمان بسته به شکل ناحیه تناسلی و تیپ بدنی بیمار انجام می شود.گاهی برخی از بیماران به این تصور که چربی ماندگار تر است، تزریق چربی را انتخاب می کنند. در حالی که این تصور اشتباه است، چربی هم ممکن است آب شود و اثر خود را از  دست دهد.افرادی که خواهان ماندگاری اثرات تزریق ژل و یا چربی هستند، باید تزریق را تمدید کنند.

بهترین اقدام برای گلوله شدن چربی بعد از تزریق به لبیا ماژور ها چیست؟

لازم است ناحیه باز شود و چربی خارج گردد، ممکن است بعد از خارج کردن چربی، ناحیه حالتی فرو رفته داشته باشد و نیاز مجدد به تزریق چربی باشد، در نتیجه پروسه سختی باید طی شود. بهتر است افراد در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت داشته باشند تا احتمال بروز عوارض را از بین ببرند.

درد تزریق ژل به لبیا ماژور

تزریق ژل به لبیا ماژور با بی حسی انجام می شود، و بعد از آن ژل تزریق می شود. این روش درد غیر قابل تحملی ندارد و دردی همانند تزریق ژل به صورت و یا لب دارد.

چند سی سی تزریق ژل به لبیا ماژور توصیه می شود؟

مقدار ژل بستگی به فرد دارد، ممکن است در یک بیمار تنها 2 سی سی ژل کفایت کند و در بیمار دیگر 10 سی سی. بهتر است تزریق ژل به آرامی انجام شود تا در طول تزریق از خود بیمار سوال پرسیده شود تا طبق خواسته بیمار عمل تزریق انجام شود.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها