تزریق چربی به واژن

جوانسازی واژن با تزریق چربی

با بالا رفتن سن ،در واژن هم به مانند دیگر اجزای بدن تغییراتی به وجود می ِآید و جوانی خود را از دست می دهد اما برای اینکه بتوان زیبایی آن را برگرداند روش های متفاوتی وجود دارد که می تواند باعث ظاهری زیبا و تمیز را به واژن ببخشید. بعضی از خانم ها، با درجاتی از لاغری لابیاهای ماژور رو به رو می شوند و همین امر تیرگی این منطقه را بیشتر می کند و باعث کمتر شدن اعتماد به نفس شخص در رابطه جنسی خود با همسرش می شود.

تزریق چربی به واژن

هر چند که تا چند سال گذشته برای از بین بردن این مشکل راه حل مشخص و قاطعی وجود نداشت اما امروزه با پیشرفت تکنیک هایی مانند انتقال چربی و تزریق ژل به واژن بسیاری از این مشکلات از بین رفته است . با تزریق چربی که از بدن خود فرد گرفته می شود می توان چربی های تحلیل رفته در واژن را ترمیم کرد و جایگزینی برای آنها می شود.

تزریق چربی به واژن برای چه افرادی مناسب است؟

بیشتر متقاضیان برای جوانسازی واژن  کسانی هستند که بعد از زایمان و با کم شدن وزن و یا بالا رفتن سن زیبایی ظاهری این ناحیه در آنها کم شده است این مسئله برای بسیاری از خانم ها حائز اهمیت است و افتادگی پوست باعث رنجش آنها می شود .

همچنین افتادگی پوست در این قسمت می تواند  در میزان رضایت جنسی  تاثیر گذار باشد .

تزریق چربی به واژن

 تزریق چربی به واژن چگونه انجام می شود؟

در ابتدا با استفاده از روش لیپوماتیک  چربی ها از بدن فرد به بیرون کشیده می شود و بعد از اینکه از مواد اضافی و خونابه تمیز شدند برای تزریق به واژن آماده می شوند. چربی ها در لب‌های خارجی فرج تزریق می‌شود تا ناحیه تناسلی جوان‌ تر و زیباتر شود معمولا بعد از تزریق چربی اعتماد به نفس فرد بیشتر می شود . البته باید بدانید که میزان زیبایی و تاثیر گذاری چربی ها بعد از گذشت چند ماه به مانند روز های اول نیست زیرا چربی ها در گذر زمان به بافت زیر پوست جذب می شوند .

آیا تزریق مجدد چربی به واژن امکان پذیر است ؟

بله تزریق چربی  متعدد در واژن هیچ گونه عوارضی را ندارد و شما می توانید برای این موضوع با پزشک خود مشورت کنید . معمولا ماندگاری چربی ها به مقدار تحرک شما بستگی دارد و بین چند ماه تا چند سال می تواند متغیر باشد.

 

برخی از خدمات دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان وجراح زیبایی زنان

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب نمایید.

شماره ی تماس جهت بیان سوالات شما :44978004- 021

بخش نظزات

Call Now Button